#iran #polska
Jestem ciekawy komu zalezy na sprowadzeniu ewakuacji z bliskiego wschodu do grupy tiktokerow z dubaju. Tam jest kilka tys obywareli ktorzy sa rozsiani po roznych krajach od kuwejtu po katar a nie tylko pozlacane hotele. Ludzie pracuja jako kucharze, fotografowie czy finansisci a wykop lyka narracje o botoksowych ksiezniczkach. Rzad totalnie daje ciala z ta ewakuacja jak przyrownanym zachowanie innych krajow europejskich pokazujac jak ma gdzies
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@othe2137: zwyczajnie Tusk i Minister Spraw Izraelskich Sikorski mają w dupie i nie chce im się tego organizować. Jakby coś jednak nie poszło, to będzie na nich. Taniej i łatwiej zlecić sianie hejtu trollowniom i liczyć, że ludzie sami ogarną powrót. Ja przypomnę, że prezydent z tej ekipy powiedział kiedyś powodzianom, że "woda ma to do siebie, że spływa" i pojechał w p---v zadowolony.
  • Odpowiedz
#iran Kurdowie z Iraku mają wziąć udział w wyzwalaniu Kurdystanu irańskiego. Oby ich znów USA nie wykorzystalo jak w Syrii.. świetni ludzie ale łatwowierni. Próbują jak Polacy w czasie zaborów ale niestety oni mają mniej szczęścia. Traktują ich jak armię do brudnej roboty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do wykopowych ekspertów. Jak tam sytuacja? Iran nadal wali tyle rakiet w inne kraje jak na początku czy skupił się na Izraelu? Podobno USA już im sporo stanowisk zniszczyła. Wiec czy ataki odwetowe zmalały?
#iran #usa #izreal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nano22: tak jak widzę informacje podawane na X to wiele źródeł twierdzi że rozmiar ataków na Izrael zmniejsza się z każdym dniem. Iran skupia się na krajach zatoki perskiej tam gdzie są bazy USA tyle że walą na oślep a nie tylko w same bazy.
  • Odpowiedz
  • 6
@xvlk: Ogólnie Kurdowie to są porozrzucani po całym bliskim wschodzie w Iranie też ich dużo jest.
@tumiwisizm jak oni między sobą się w kwestii państwowości nie potrafią dogadać, to tylko ich wina że nie mają państwa a okazja była w trakcie zawieruchy w Syrii.
  • Odpowiedz
@panDario: tyle że jest w tym troche racji, byly informacje już z pół roku temu że niektóre rodzaje amunicji sie niemalże skończyły w USA bo wszystko szło do ukrainy, a jak chce sie wojować to trzeba taką amunicje posiadać.
  • Odpowiedz
#iran #hiszpania #usa #izrael #wojna

Minister spraw zagranicznych José Manuel Albares kategorycznie zaprzeczył, jakoby Hiszpania miała współpracować militarnie ze Stanami Zjednoczonymi, co wcześniej twierdziła rzeczniczka prasowa Białego Domu Karoline Leavitt. Na konferencji prasowej amerykański urzędnik oświadczył, że „Hiszpania zgodziła się na współpracę militarną w ostatnich godzinach”. W dzisiejszym porannym wystąpieniu premier Pedro Sánchez podsumował stanowisko Hiszpanii w sprawie konfliktu „w czterech słowach:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska: Spadły nam dwie rakiety w lesie, ogłaszamy żałobę narodową i strajk.
Iran: Właśnie zbombardowaliśmy trzy kraje przed śniadaniem, czwarty Ajatollah rządzi nieprzerwanie od 30 minut. To jest właśnie zbazowane państwo, a nie jakaś popierdółka.

#iran #izrael #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach