@Dyfjatko: dzieki za wrzutke. Ostatnio chlone wszystko co mowi morawiecki. Stary prezes popelnil wielki blad. Morawiecki to jedyny godny premier i szef pisu. Bez niego pis mniej niz 20 procent
  • Odpowiedz
@Mikuuuus: Podoba mi się, ze jasno wskazali, że pomogą tym, którzy pomagali Ukraińcom - coś za coś. Tak to powinno wyglądać. A nie jak polskie cw... oddać wszystko za free i nic z tego nie mieć.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szary_Anon: Nie da się prowadzić wojny z większością świata. Nawet z dwoma krajami ciężko to robić. Generalnie cały Bliski Wschód jest do odpalenia, ale że się nie da to trzeba odpalać tylko tych którzy wojują z zachodem i grożą. To tak jakbym miał nie zadzwonić na policję jak słyszę że za ścianą mąż bije swoją żonę bo na świecie są miliony innych ludzi którzy biją swoje żony, a ja nie
  • Odpowiedz
@Dentoray: Ciekawe czy cytowanie takiego typa jest:
a) spoko
b) mową nienawiści (bo nawołujesz do mordowania/czystek etnicznych)
c) antysemityzmem (bo pokazujesz państwo "położone tam gdzie chce" w złym świetle)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EarpMIToR: wczesniej były takie co były skąpo ubrane:P ale okazało się..
AFN to skrót od Armed Forces Network, czyli sieci telewizyjnej stworznej przez Siły Zbrojne USA.
Dostęp mają wyłącznie:
-żołnierze amerykańscy stacjonujący w regionie
-ich rodziny
-personel cywilny w bazach wojskowych USA za granicą
W Iranie kanał nie jest dostępny publicznie
  • Odpowiedz