John Bolton:

Jeśli sprawy potoczą się źle, gwarantuję wam z całą stanowczością, że Trump zrzuci winę na Netanjahu, ponieważ w świecie Trumpa, w którym wszyscy wygrywają i przegrywają, to on jest zwycięzcą, a nie przegranym.


A zatem, jeśli ta akcja przeciwko Iranowi okaże się porażką, to będzie to wina kogoś innego. To się wkrótce wydarzy.


https://x.com/clashreport/status/2031263639257186647
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieszkodnik: Nie, to tak nie dziala. Pisalem wyzej jak to wyglada.
Przed rozkazem ogniowym jest rozkaz o przejsciu w stan gotowosci, wtedy jada sie zaladowac. I to jest zgrane w czasie, tak by szybko zaladowac, wyjechac na pozycje ogniowa, wystrzelic i zmienic pozycje oraz ukryc wyrzutnie. W przypadku tego konfliktu czas na calosc operacji bedzie mozliwie najkrotszy, bo obsluga rakiet wie, ze ich wrog ma pelna dominacje wpowietrzu, drony rozpoznawcze
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Co Ci mogę powiedzieć, jak barylka ropy byla na minusie czyli dopłaca Li do brania go na Orlenie nikt nie doolacal do interesu. Kolejna rzecz to obserwujesz nie handel ropa a kontaktami czyli papierem tego cenę na giełdzie ustawić mogą jak chcą.
Co z tego że kupisz rope za 40$ jak będzie się kisić w tankowcu do końca blokady nie wiadomo ile.
  • Odpowiedz
  • 0
@JanDzbanPL: Gdy rośnie cena na giełdzie to stacje paliw podwyższają ceny bo będą musieli kupować drożej. Jak cena na giełdzie spada to stacje nie obniżają ceny bo kupili już jak było drożej XD
  • Odpowiedz
Trump ze swoim gangiem robi podkładkę pod wyjście z Iranu. Myślę, że do kolejnego tygodnia będzie już po sprawie. Może rzymianie jeszcze będą dłużej nękać.
Czy ta wojna coś zmieniła oprócz chaosu i cierpienia ludności - nie.
Skąd wiem? bredzę
#gielda #iran
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach