Boston Dynamics na wiecznym propsie #insomnia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 10

konto usunięte
- 6
@Sacramoni: Chociaż jeden robot, którego nie kopią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
Spałem dziś w nocy łącznie 45 minut i nie mogę zasnąć, do budzika 54 minuty :|
#oswiadczenie #gorzkiezale #insomnia
#oswiadczenie #gorzkiezale #insomnia
#nocnazmiana #bezsennosc #insomnia
Pewnie nowością tutaj nie będę kiedy powiem, że potrafię od rana z---------ć na nogach, fizycznie bądź psychicznie, wieczorem się jeszcze nachlać żeby 'lepiej zasnąć' a o 4 nad ranem okaże się, że to jednak nie działa na bezsenność?
Pewnie nowością tutaj nie będę kiedy powiem, że potrafię od rana z---------ć na nogach, fizycznie bądź psychicznie, wieczorem się jeszcze nachlać żeby 'lepiej zasnąć' a o 4 nad ranem okaże się, że to jednak nie działa na bezsenność?
Mireczki jakie są wasze rekordy w absolutnym braku snu? Zarejestrowany rekord Guinessa to podobno... 40 dni ! #kiciochpyta #insomnia
- 0
@kamil-glazewski: 87 godzin grając z Diablo, potem pobiłem ~97 przy premierze Dodatku do WoWa. Nie polecam, omamy słuchowe, halucynacje. Spałem 6 godzin i od razu do kompa xD
Mircy znacie jakieś sprawdzone sposoby na #insomnia bez recepty?
@Sacramoni: cieple mleko
- 0
@koc_grzewczy: pewnie #placebo ale zadziałało, dzięki ;))) Dzisiaj drugi raz przezornie mleko kupiłem.
Czy jest ktoś w stanie stworzyć jakiś styl, czy po prostu powiedzieć jak usunąć ten pustostan po reklamie?
Do szału mnie to doprowadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#css #pytaniedoeksperta #informatyka #insomnia
Do szału mnie to doprowadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#css #pytaniedoeksperta #informatyka #insomnia
źródło: comment_iup3gebxIhcrlbTSgkACUlc4ohwde6QG.jpg
Pobierz@hpiotrekh: Już lepiej taki pustostan, niż ta oczojebna reklama.
- 0
@wisniowySz: wiadomo, ale wykop magicy naprawiali po zmianach i używam jakiegoś stylu na stylish. To i pewnie tam by się dało to pozmieniać, ale sam nie umiem i wyszukiwarce nie ma stylu do inso :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zeligauskas: Przy 48 czuję się jak po kilku piwach, mogę pracować jeśli nie wymaga to myślenia ale przerwanie wykonywania czynności choćby na chwilę skutkuje zapadnięciem w sen.
- 2
@zeligauskas: Omamy to chyba jak sobie wmówisz. Ogólnie to każdy organizm reaguje inaczej. U mnie po przetrwaniu około 30 godzin jest problem z zaśnięciem bo nie czuje senności. Najwięcej trochę ponad 50 bez snu. Jedyne objawy, wolniejsza reakcja. I czasem problem z logicznym myśleniem.
- 3
#bezsennosc #insomnia
Spalem od 20:00 do 00:30 i teraz gram cala noc w PvZ2, a na 7:00 mam do pracy ^^
Spalem od 20:00 do 00:30 i teraz gram cala noc w PvZ2, a na 7:00 mam do pracy ^^
- 0
@PatologiiZew: jak sie obudze w srodku nocy to juz nie zasne.
@wojtaz131: ale zasypiasz czego mógłbym pozazdrościc
- 1
Zrezygnuj ze zbierania informacji i danych o Tobie oraz przeglądanych przez Ciebie witryn internetowych. Wyłącz zbieranie i przetwarzanie danych (osobowych/prywatnych czy jak się to zwie), zbieranych o Tobie, przez różne serwisy (firmy gromadzące dane, tworzące i handlujące bazami danych?) bezpośredni link dla osób korzystających z internetu w EUROPIE:http://www.youronlinechoices.eu/ (bezpośredni link dla PL: http://www.youronlinechoices.com/pl/twojewybory)
USA: http://www.aboutads.info/choices/
KANADA: http://youradchoices.ca/
USA: http://www.aboutads.info/choices/
KANADA: http://youradchoices.ca/
@matrio: obraziles sie?
- 0
@TakiWlasnieJestem: nie. Czemu?
- 1
@Tywin_Lannister: nie idź spać. Ja już czekam na 8:30 na autobus na uczelnię, pójdę spać jak wrócę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister: jutro tez musze wstac okolo 7 ale mam pewnosc ze szybko wroce wiec plan ma szanse na powodzenie xD
- 1
- 0
@martymcfly9: a uczysz sie chociaz?
@sugas: jedno oko na książkę drugie na mikroblog
Ja p------ę. 8 dni wstawania przed 6 rano i kładzenia się spać około 12 w nocy. Organizm na wykończeniu, a ja zaczynam wreszcie odpoczywać, bo mogę wrócić do normalnego trybu snu.
#insomnia
#insomnia
- 4
konto usunięte via Android
- 1
Mirki pomocy ! Dopadła mnie #insomnia, a rano trzeba wstać. Zliczylem juz wiecej owieczek niż PKW głosów. Co robić, jak zasnąć?
- 3
konto usunięte via iOS
- 2
@Tywin_Lannister: ios party :-)
Siemanko co moge jeszcze dac do pokoju jakies pomysły ??? Jest juz troche tego ale dla mnie za mało :D a wiec zapraszam do pomocy :)
źródło: comment_5RcEy3yVX2CzZYfX6ZviKDNH1inESFiG.jpg
Pobierz- 2
























