Czy ma ktoś dostęp do Free Studio/Free Studio Plus i mógłby udostępnić instalke? Mam sterownik, coś bym sobie pogrzebał ale nie mam jak bez potwierdzenia dystrybucji/integratora na stronie Eliwell.
#eliwell #automatyka #plc #freestudio #hvac
#eliwell #automatyka #plc #freestudio #hvac

















Jakoś się tak dziwnie przytrafiło że mam w garażu nową, nieużywaną klimę o mocy 2.6kW. Mógłbym ją założyć w nowym domu 150 mkw parterowy, klima miałaby za zadanie tylko chłodzić salon i kuchnię - 50 mkw.
Instalator bezpiecznie twierdzi, że minimum 5kW jest potrzebne. Ale wtedy muszę kupować nową jednostkę i wchodzić w koszty (około 5 tys).
Zaproponowałem
A chłodzenie PC i podłogówką sobie odpuść - mam i użyłem dosłownie raz, nic dobrego o tym nie mogę