szkoda, że nie można zmieniać nazw miast :( Leningrad nazwałbym Kasztankograd a Stalingrad na Piłsudsk :)
#hoi4
#hoi4
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_DMJCBIn45MHozleTGyLXOGuaifwOcKaI.jpg
Pobierz
źródło: comment_Nys1iXBRt0QEJwBZdhhxKEVY4BDzx7uL.jpg
Pobierz
źródło: comment_xHMUdMQiZuwR1ei6TCYdw7dxfWiEhunP.jpg
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Tak, tak. Wypieprzą jedność narodową i dadzą stabilność oraz poparcie dla wojny :)
Fajne zmiany się syzkują.
btw.
Ja bym jeszcze zmienił "rysowanie" linii ataku, dodałbym jakąś linią ograniczenie rozciągania frontu dla danej armii.