Mireczki, co myślicie o tym Harleyu? Zastanawiam się nad kupnem, bo podoba mi się ta marka i design. Zastanawiam się też nad modelem Street 750. Nie jestem specem, wiem tylko tyle co mi się podoba i co bym chętnie poskromił. ( ͡ ͜ʖ ͡) [ #motocykle #harleydavidson ]
U.....e - Mireczki, co myślicie o tym Harleyu? Zastanawiam się nad kupnem, bo podoba ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UberKatze: ile masz wzrostu? Street 750 jest maleńki.

Idź do dowolnego dealera HD i weź sobie darmową jazdę próbną.

I przy okazji przyjrzyj się jakości wykonania - moim zdaniem przepłacone za tę jakość, płacisz tylko za 'HD experience'
  • Odpowiedz
Chciałem ogólnie zapytać od czego zacząć przygodę z HD


@LuckyLuq: Usiądź na sedesie, wyprostuj nogi i weź w ręce gazetę do czytania. Dla jeszcze większego urealnienia doznań możesz postawić przed sobą wentylator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz