Wpis z mikrobloga

Tak, nie uzywaj na nich kierunkowskazów bo to wiocha, sygnalizują lewą ręką zamierzanie wykonania manewru


@urwis69: Oho! To jakiś ból dupy i wojna między harleyami i szlifierami? :)

Ja mam od bardzo niedawna, ale znam pare osob ktore juz z 10 lat maja rozne modele harleya. Moge ich zapytac o co chcesz.


@ptasigryp: Chciałem ogólnie zapytać od czego zacząć przygodę z HD. Jestem duży i silny, więc wielkość to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyLuq: nie zaczynaj. gowna jak uj. nie znam nikogo (!) włączając w to mnie. kto miałby z HD doświadczenie dłuższe jak rok/kilka kkm i komu by się to gowno nie zepsuło. nawet nie zlicze ilości awarii
  • Odpowiedz
Chciałem ogólnie zapytać od czego zacząć przygodę z HD


@LuckyLuq: Usiądź na sedesie, wyprostuj nogi i weź w ręce gazetę do czytania. Dla jeszcze większego urealnienia doznań możesz postawić przed sobą wentylator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Daj sobie spokój z silnikiem 883, to na pewno, to po prostu nie jedzie a i sam motong bez względu na model jest mały. Silniki Evo nie miały złych notowań, może teraz robią byle co. Ale generalnie to raczej TwinCam 88B bo ma wałek równoważący i nie trzęsie jak dziki.

Gx
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Jakbym miał radzić w tym w zasadzie obcym mi świecie to wg mnie sens ma coś turystycznej ramie czyli taka jak w King-ach i z w miarę normalnymi kołami, najlepiej 17 z przodu i 17 z tyłu (aczkolwiek z 17 z tyłu to chyba HD nie umie zrobić :-) i trzeba szukać jakiś aftermarket.

Wtedy to będzie w sensie własności jezdnych jakiś w miarę normalny motocykl.

Tu jest fajna porównywarka:
  • Odpowiedz