Kolejny projekt, który powoli dłubię pomiędzy zamówieniami: mała skrzynka-książka, jeszcze w trakcie ozdabiania. Naszło mnie na połączenie Lovecrafta (cytat z jednego z opowiadań jest na obrzeżu okręgu) i klimatów metaliczno-mechanizmowych, główną inspiracją był tu motyw rozkładu powodowanego przez upływ czasu - zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pewno pojawią się jeszcze macki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart :)

#
Apaturia - Kolejny projekt, który powoli dłubię pomiędzy zamówieniami: mała skrzynka-...

źródło: W trakcie1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Aerthevizzt: Z pudełek okolicznościowych na razie wciąż wpadają mi zamówienia na projekty baldurowe, ale jakby co, będę pamiętać o Falloucie. Do kwietnia jest jeszcze trochę czasu :D
  • Odpowiedz
Kartki jesieniary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłam te dwie kartki na loterie paragonową do kawiarni, w której pracuje moja znajoma i sama tez wygrałam w tej loterii koszulkę z logo lokalnej siłowni xD Dzięki za sugestię, że powinnam zmniejszyć poziom ulaństwa.

Miłego dnia jesieniarze xD Dzisiaj zadanka z #mirkowyzwanie więc będę mieć jeszcze więcej pracy a i tak nie mam na nic czasu (
cytmirka - Kartki jesieniary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłam te dwie kartki na loterie paragono...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłam te dwie kartki na loterie paragonową do kawiarni, w której pracuje moja znajoma i sama tez wygrałam w tej loterii koszulkę z logo lokalnej siłowni xD


@cytmirka: Już była tak loteria paragonowa w której koleżanki organizatorów wygrywały.
  • Odpowiedz
  • 3
@RandomowyMirek

@cytmirka

Kartki śliczne, ale ja nadal nie rozumiem tej konwencji, że dookoła jest ten cały bajzel.


Nie znasz starego powiedzenia ślusarzy?
Jeśli na warsztacie jest bałagan, to znaczy się, tam pracuje
  • Odpowiedz
@Nordri Jak ktoś już ma taką smykałkę do rękodzieła... To w środku tego wspaniałego rękodzieła widzę kulkę z łożyska na stalowej lince. Ładnie oplecioną tkaniną. To się chyba nawet jakoś nazywa.
  • Odpowiedz
Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji otwarcia mojego salonu jubilerskiego na którego to ciężko pracowałem cały rok, zastawiłem nerkę i wziąłem pożyczkę chwilówkę ( ͟ʖ), mam do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to London Topaz 1.20ct oraz diamenty o łącznej masie 0.1ct. Wartość rynkowa 2700zł. Wartość
MishMashStudio666 - Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-10-22 o 19.47.42_eedeab4e

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tutaj parę osób z #rekodzielo #handmade i jak wiadomo na olx opłaty są nieważne, czy coś sprzedaż, czy nie, na allegro prowizja jest duża, ale na portalach typowo z rękodziełem prowizje sięgają od 16 do nawet 25% od sprzedanego produktu. Moim zdaniem to przesada i zastanawiam się nad ogarnięciem portalu typu galeria z rękodziełem z jakąś normalniejszą stawką typu 5-10% od sprzedaży.

Czy ktoś byłby zainteresowany nad dodaniem produktów do takiego portalu?

  • Tak 54.5% (6)
  • Nie 36.4% (4)
  • Może 9.1% (1)

Oddanych głosów: 11

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.
Wykonałem skórzane etui na Iphona 7 Plus, który został wysłany do Niemiec. Etui wykonane w całości ręcznie. W środku wypełnione jest materiałem, który ochronni ekran od zarysowań. Pomieści także karty bankowe i gotówkę :-)

Jeżeli się spodobał to zapraszam was do mojego nowego sklepu na Etsy gdzie ciągle dodaje nowe skórzane drobiazgi , może coś się wam spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leatherworking #handmade
Jankojaneczko93 - Cześć.
Wykonałem skórzane etui na Iphona 7 Plus, który został wysła...

źródło: IMG_4022

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: mam to samo wrażenie, wykonanie wygląda super, wszystkie malutkie detale są dopracowane, całość mimo ich mnogości jest delikatna - dla kogoś, kto będzie z tym leżał i pachniał oraz lubi się świecić i zwracać uwagę, to dobry wybór. Na codzień zupełnie nie do życia, nie wiem jak z tym pracować, chodzić chociażby w rękawiczkach, uprawiać sport, robić cokolwiek w domu. Ale tutaj mocno zależy to od tego, kto to
  • Odpowiedz
Trochę mi z tym zeszło, w sumie jakoś rok od wpisu gdzie to planowałem Tutaj
Dużo pracy przygotowawczej i dużo pracy przy powstawaniu, ale tak, udało się zrobić jedną prototypową parę nart przed zimą, która testowałem cały sezon i dała radę, później drugą która objawiła mi parę błędów i wreszcie trzecia która jest G, gdzie wyeliminowałem błędy poprzednich i jest w pełni funkcjonalna.
Co do grafik to temat lekko skomplikowany przez różne rodzaje materiału
niewidzialnywszechmogacy - Trochę mi z tym zeszło, w sumie jakoś rok od wpisu gdzie t...

źródło: 775C2BF2-392A-4935-B008-8A6094129C82

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kartka urodzinowa dla pana, który całe życie wędkował i jeszcze był pszczelarzem (nie mylić ze szczypiornistą)! ((oo))

Sezon weselny trochę ucichł, więc na kolejne dni mam trochę luk w kalendarzu. Jak ktoś potrzebuje kartkę na dowolną okazję, z dowolnym motywem, cytatem, napisem, cokolwiek, to zapraszam :D

#kartkicytmirki #handmade #diy #tworczoscwlasna #chwalesie #hobby #rekodzielo
cytmirka - Kartka urodzinowa dla pana, który całe życie wędkował i jeszcze był pszcze...

źródło: image(3)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach