Cześć, czy jest na wykopie osoba która nie pije kawy lub herbaty? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ulepiłam ostatnio (tzn przez prawie 2 miesiące) kilka kubków ceramicznych, zdobionych w różnych technikach głownie angobą . Mają ok 250 - 300 ml pojemności. Można je użytkować na co dzień ( a nawet trzeba). Jeśli komuś podobają się kubki zapraszam do kontaktu przez wiadomości.

#kubek #ceramika #chwalesie
dorota-piech - Cześć, czy jest na wykopie osoba która nie pije kawy lub herbaty? ( ͡~...

źródło: 385529448_371760785516894_4863787933701011623_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, jeśli ktoś szuka fajnego prezentu lub dodatku do prezentu, to polecam ceramiczne "ciastka", wykonane ręcznie.
Można je nabyć w różnych kolorach i ilościach do wyboru (biały, niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, różowy).
Co wyróżnia moje ciasteczka od innych, mają naprawdę 0 kalorii ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

#prezent #swieta #ozdoba #ceramika #krakow #wieliczka #handmade
dorota-piech - Dzień dobry, jeśli ktoś szuka fajnego prezentu lub dodatku do prezentu...

źródło: okn

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przedświąteczne rękodzielnicze #rozdajo od Apaturii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małe, drewniane, ręcznie zdobione sześciokątne pudełeczko (przekątna zewnętrzna ok. 8 cm) ozdobione motywami wypukłymi i szklanym smoczym okiem, z metalowym zamknięciem i dnem wyklejonym czarnym filcem. Idealne na drobiazgi - wewnątrz zmieści się jeden standardowy komplet kości do #rpg , drobna #bizuteria lub podobne przedmioty. Wierzch i wnętrze pudełka malowane i lakierowane.

Na życzenie mogę dodatkowo spersonalizować
Apaturia - Przedświąteczne rękodzielnicze #rozdajo od Apaturii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małe, drew...

źródło: 001

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki, jest tu ktoś, kto zajmuje się wyrobem świec zapachowych albo ma dziewczynę/koleżankę/jeszcze kogoś innego, kto to robi? Chciałem kupić zestaw dla początkującego na prezent, ale na necie jest tyle wyborów, że nie chciałbym się naciąć, więc byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z ww. odezwał się na priv, ewentualnie polecił jakiś zestawik, jeśli sam ogarniał podobny temat :D

#handmade #diy #swiecezapachowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo własnoręcznie zrobiony świąteczny dywanik! ✨

Cześć Wykopowicze!

W związku z nadchodzącymi świętami postanowiłem podzielić się trochę tym, co zacząłem robić przez ostatnie miesiące - własnoręcznie wykonany świąteczny dywanik!

O
ZeliPapa - #rozdajo własnoręcznie zrobiony świąteczny dywanik! ✨

Cześć Wykopowicze!
...

źródło: Wesołych, Ruggy

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helloł, na stanie mam między innymi takie dwie ręcznie wykonane kartki, więc jak ktoś by chciał obdarować bliskich lub dalekich, to zapraszam ( ͡° ͡°)

Cena 40zł/szt., a w cenie życzenia i koperta. Napisy angielskie oczywiście mogę zamienić na polskie :D

#kartkicytmirki

#handmade #rekodzielo #chwalesie #tworczoscwlasna #prezent #bozenarodzenie
cytmirka - Helloł, na stanie mam między innymi takie dwie ręcznie wykonane kartki, wi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, przypominajka - jeszcze takie dwie kartki mam na stanie, z hasłem "michaubialek" 1% rabatu robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jeszcze naklejki z papą lub gondolami lub pepe i co tam chcecie.

Powoli zamykam też już zamówienia na kartki z wysyłką do świąt, ale jeszcze jakieś 2-3 ostatnie miejsca znajdę, więc zapraszam ()

#kartkicytmirki

#handmade
cytmirka - Miraski, przypominajka - jeszcze takie dwie kartki mam na stanie, z hasłem...

źródło: 3EFD5AE8-2A47-4C24-A473-7FE2126C4AF4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!

Może część z Was mnie pamięta, a może nie. Jakiś rok czy dwa lata temu trochę tutaj byłem i robiłem rozdajo z moimi produktami, a dokładniej naszyjnikami z żywicy epoksydowej w kształcie naturalnych żołędzi.

Od tamtego czasu, ze względów głównie prywatnych, musiałem wstrzymać działalność w tym zakresie. Jednak teraz chciałbym powoli do tego powrócić.

Pomyślałem,
Mowi - Hej!

Może część z Was mnie pamięta, a może nie. Jakiś rok czy dwa lata temu t...

źródło: temp_file9022523984324381611

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirabelki i Mirki ()
To już zaczyna być tradycja! Trzeci rok z rzędu mam dla Was wyjątkowe #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków lipy wykonanych ze srebra pr. 925 pokrytych 14 karatowym złotem i zabezpieczonych powłoką ochronną. Symbolizują miłość oraz kobiecą siłę i wrażliwość. W sam raz na #prezent dla kobiet,
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już zaczyna być tradycja! Trzeci rok z ...

źródło: Rózga-202311-322

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach