Najczęściej wybieracie u mnie klasyczne obrączki (zwykle o profilu płaskim, półokrągłym lub fazowane). Doskonale rozumiem taki wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uniwersalne, ponadczasowe, bezproblemowe w przypadku ewentualnych zmian rozmiaru, ale… Coraz częściej przychodzi mi realizować niecodzienne, wyjątkowe i wymagające wzory tego symbolu miłości.

Przedstawiam Wam złote obrączki próby 585, z wykonanym przeze mnie ręcznie grawerowanym zdobieniem (tu właściwie bliżej mu do reliefu, ze względu na głębokość zdobień). Krawędzie obrączek zdobi milgryf (te
totemy_bizuteria - Najczęściej wybieracie u mnie klasyczne obrączki (zwykle o profilu...

źródło: Totemy _Obrączki grawerowane

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@totemy_bizuteria: No Pani kochana, bardzo ładne. Żeby u mnie ktoś takie chciał zamawiać. Bo na razie to ekstremalną fantazją klientów jest wykończenie nie w polerze a w satynie. A gdzie dopiero jakieś grawerowania, szater czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@darkinvaider: mamy to samo :) i tak to ja byłam na filmiku :D zaskoczył mnie :D ja skracam o połowę sprężynę i tłoczek, bo wtedy ma mocniejsze uderzenie. Robię na chińskich raczkach. To jest myśl, może tylko rączkę wymienić na oryginał :) uchwyty te z imbusami mam oryginalne, po prostu rozwierciłam rączkę chińską żeby wchodziły oryginały :)
  • Odpowiedz
Z przyjemnością chciałabym poinformować, że #rozdajo z poprzedniego wpisy wygrał mireczek @gordoniss ʕʔ Gratuluję wygranej i zapraszam na pv w celu ustalenia szczegółów.
Druga informacja, sporo osób pytało o pingwinki, generalnie to zrobiłam kiedyś 4 sztuki. xD Szary leci do naszego zwycięzcy, czarny jest do wylicytowania tutaj, a różowy i niebieski są do nabycia za 55zł/sztuka + kw. ʕ
tiofen - Z przyjemnością chciałabym poinformować, że #rozdajo z poprzedniego wpisy wy...

źródło: IMG20240123200334

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mrowka_w_swiecie: przykro mi ale jeden mireczek Cię uprzedził i oba są już zaklepane ( ͡° ʖ̯ ͡°) mogę sobie zapisać Twój nick i się odezwę, jak będę mieć czas na kolejnego
  • Odpowiedz
Dzień dobry, #rozdajo i #wosp

Widzicie tę słodką krówcię? To nie ona jest bohaterem dzisiejszego rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krówka jest do wylicytowania na wośpowej aukcji tutaj, zapraszam wszystkich zainteresowanych. :D
Za to pingwinek jest do wzięcia w rozdajo, losowanie jutro koło 20 (przy okazji, która do strona do losowania obecnie działa?), biorą udział wszystkie konta starsze niż ten wpis

#tiofendzierga
tiofen - Dzień dobry, #rozdajo i #wosp

Widzicie tę słodką krówcię? To nie ona jest b...

źródło: IMG20240122161332

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie skórzane etui. Wykonałem je z wysokiej jakości włoskiej skóry.

Etui posiada trzy przegródki na karty/banknot czy inne drobne rzeczy. Jest to popularny i sprawdzony wzór etui, który wygodnie się nosi.

Zasady:
1. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa.
aruel89 - Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie ...

źródło: 2

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Link do głosowania znajduje się TU. Proszę o głosy na „To tylko ja” – Małgorzata Mirosławska.


@aruel89: Bro, plebiscyt zakończony.
  • Odpowiedz
@Arrado skontaktowała się z nami kobieta, która znalazła takiego biedaka i do końca jego dni niańczyla. Sam, jak jeszcze w bloku mieszkałem, nie raz jerzyki z klatki schodowej wyciągałem, poiłem i wypuszczałem, jednak.zajać się takim ślepym.
Więc taka pośmiertna pamiątka. A filmiki widziałem, faktycznie oswojony i bardzo przywiązany
  • Odpowiedz
Bążur Mirko! ʕʔ

Z okazji 4 lat na wykopie robimy #zloterozdajo za 4k!

Do wygrania pierścionek w kwocie do 4000zł #inflacja ( ͡ ͜ʖ ͡) #jubiler4k
Pierścionek złoty próby 585 (do wyboru kolor
dbijou - Bążur Mirko! ʕ•ᴥ•ʔ

Z okazji 4 lat na wykopie robimy  #zloterozdajo za 4k!

...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielu Mirków, przychodzi z konkretną wizją, ale wielu też jest takich, gdzie ta wizja rodzi się w trakcie kolejnych ustaleń. Czasem pierwotny zamysł jest całkowicie czymś innym, niż końcowy produkt. Tutaj właśnie tak było..
Żeby jednak nie było niedomówień, efekt końcowy nie jest przypadkowy, a jest wynikiem wspólnych ustaleń, czasem kilkudniowych, a zdarzało się, że i nawet… kilkutygodniowych.
Sam finał był takim jakim sobie Mirek wymarzył. W tym kolażu to piękne zdjęcie
totemy_bizuteria - Wielu Mirków,  przychodzi z konkretną wizją, ale wielu też jest ta...

źródło: Totemy_Pierścionek z szafirem

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tym razem ławeczka.
Profilowane siedzisko i oparcie dębowe. Stelaż jesionowy. Całość zabezpieczona olejem.

Jak Wam się podoba?

Powiedzcie mi jaki opis jest sensowniejszy?
Seneszal - Tym razem ławeczka.
Profilowane siedzisko i oparcie dębowe. Stelaż jesiono...

źródło: 2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzcie mi jaki opis jest sensowniejszy?


@Seneszal: niestety, sprzedaż ma swoje prawa i taki "poetycki" opis znajomego pewnie zwiększa szanse sprzedania. Ale nie podchodziłbym to tego bezkrytycznie: trochę technicznych danych ma swoje uzasadnienie.
  • Odpowiedz