Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie skórzane etui. Wykonałem je z wysokiej jakości włoskiej skóry.

Etui posiada trzy przegródki na karty/banknot czy inne drobne rzeczy. Jest to popularny i sprawdzony wzór etui, który wygodnie się nosi.

Zasady:
1. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa.
2. Zielonki nie biorą udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Wynik w poniedziałek. Losowanie przez #mirkolos
4. Wysyłka na mój koszt.

Na koniec wpisu chciałem was prosić o oddanie głosu na tomik bliskiej mi osoby. Link do głosowania znajduje się TU. Proszę o głosy na „To tylko ja” – Małgorzata Mirosławska. Oddanie głosu nie jest konieczne by wziąć udział w losowaniu, ale byłoby mi bardzo miło jakbyście pomogli.

#leatherworking #handmade #modameska #rekodzielo #diy #recznierobione
aruel89 - Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie ...

źródło: 2

Pobierz
  • 28
@aruel89: ale wiesz, że jest krzywo? Ręczna robota to nie znaczy, że ma być krzywo by zaznaczyć ręczną robotę... To po prostu partactwo i nie ma usprawiedliwienia.
jakby komus nie poszlo w losowaniu i chcial kupic recznie robione, skorzane etui, to polecam te z aliexpress za 5 dolcow xD mam takie etui na karty od 10 lat, kupilem za £3 na ebay i uzywam do dzis.
ps. jakby ktos mial watpliwosci co do tego czy to naturalna skora czy nie, to nie mam pojecia i w sumie kolo #!$%@? mi to lata z czego to zrobione, jesli nie rozpadlo