@nbafan1988: Jeśli kiedyś będziesz chciał to opylać, to znajdź sobie jakąś powłokę antypalną która to pokryjesz. Będziesz mógł się chwalić "Panie, to pokryte antypalnym". Świeczniki są z szkła/metalu/ceramiki/polimeru z jakiegoś powodu xD
  • Odpowiedz
łii :) kolejna praca Różowej doceniona:) #chwalesie
Dzieło z kolekcji "Driady" zostało wyróżnione przez Jury, a nagroda publicznosci była równie blisko. :)
Komuś wisior lub pierścionek?

-------------
Różowa prawie 2 lata prowadzi firmę ! Staram się nieco wesprzeć wrzucając zajawki na portal ze
kieru - łii :) kolejna praca Różowej doceniona:) #chwalesie 
Dzieło z kolekcji "Dria...

źródło: comment_buUe9ifmFcQKSdQXf3nH1MlUGPpHotiw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie tam nowe dwa breloczki, użyłem tutaj czegoś nowego mianowicie różowej nici z ali.

Zamówiłem sobie już jakiś czas temu aby mieć wiecej kolorów i cóż by można o niej powiedzieć. Jest mniej więcej tak samo szeroka jak combi z juchcika, ale mniej gęsta i bardziej płaska. Combi można zgiąc palcami i zostaje w takim stanie, natomiast tutaj zachowuje się jak zwykła nitka, zakładam że to przez mniejszą ilość wosku (szorstkość) jak
silvanoshei - Takie tam nowe dwa breloczki, użyłem tutaj czegoś nowego mianowicie róż...

źródło: comment_tJHZXHGBVAq0kWGNIHP4aM53ymUQ6irO.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki klej polecacie do rękodzieła? Chodzi mi o sklejanie widocznych i odstających części, które nie będą zakrywać kleju, więc coś co po wyschnięciu nie matowieje, a jedynie zastyga ( ͡° ͜ʖ ͡°) #diy #handmade #rekodzielo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: te materiały są bardzo łatwe w obróbce. Zwykle można na nich pracować tymi samymi narzędziami co w drewnie.
Także jak w tych obszarach też lubisz dłubać to możesz sama spróbować zrobić. Prawie każdy zakład robiący pieczątki na zamówienie też powinien temu podołać.
Materiał nie jest zbyt drogi.
  • Odpowiedz