wpisy
Najnowsze
Archiwum
Hej, jest ktoś z #handmade , kto zajmuje się robieniem bransolet ze skórzanych rzemyków?
Dziewiczy Pikluś.
Bombelek ma ogórka, ja tez mam!
#rickandmorty #handmade #netflix #seriale #chwalesie
Bombelek ma ogórka, ja tez mam!
#rickandmorty #handmade #netflix #seriale #chwalesie

@NIEKONWENCJONALNA: ale super!
- 1
@Goclaviak: dziekuje :)
- 447
Czy są tutaj jacyś wyzawcy Beliara? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainspirowany kubkiem który zobaczyłem niedawno gdzieś na fb również postanowiłem wykonać coś podobnego ze świata Gothica.
A zatem:
Śniąąąąąący!!! Zbuuuuudźźź sięęęę!!!
#gothic #gothickroniki #handmade
Zainspirowany kubkiem który zobaczyłem niedawno gdzieś na fb również postanowiłem wykonać coś podobnego ze świata Gothica.
A zatem:
Śniąąąąąący!!! Zbuuuuudźźź sięęęę!!!
#gothic #gothickroniki #handmade
źródło: comment_8Zq3qMn2P8pzd32KdSHW4baw73wC6lPl.jpg
Pobierz- 131
@generator_beki: witam prosze mi dać te kubki
- 113
@generator_beki: daj te kubki człowieku
konto usunięte via iOS
- 6
- 1
@Terki: Z nagrzewaniem nie ma problemu ponieważ oprawka jest wystarczająco wysoko. Co do światła to zależy od żarówki i abażuru który się montuje. Wiec generalnie taka lampka swieci tak jak każda inna na biurko:) Ta konkretna lampka jest tez w wersji dekoracyjnej tzn ze swieci słabo:P ( kwestia żarówki) Zaraz wkleję zdjęcie.
- 0
Nowy stempelek i nowe tasiemki ʕ•ᴥ•ʔ Mam dzisiaj dzień wolny od pracy, wiec ogarniam jak najwiecej rzeczy, ale może wieczorem uda się stworzyć jakąś nową pocztowkie :3 #diy #handmade #mojezdjecie
źródło: comment_j7eLAHvxdlRwwZYrC8A12xPFVLSnrpuN.jpg
Pobierz@pan_fenestron: to powinno załatwić sprawę
https://makezine.com/projects/3d-print-custom-stamps-using-inkscape-and-openscad/
https://makezine.com/projects/3d-print-custom-stamps-using-inkscape-and-openscad/
@Wyrewolwerowanyrewolwer jesteś gość! Pozdrawiam Cię serdecznie Mireczku.
konto usunięte via iOS
- 24
@marek-witman: fajna lampka
@marek-witman: Ile za taką? :o
konto usunięte via iOS
- 4
- 4
- 1
@qmato: Dzięki!:)
- 3
#handmade #budowadomu #ogrzewanie #pompaciepla
Zrobiłem próbę ciśnieniową moich próbnych zgrzewów. Jest OK, nie jebło jak 26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylu.
Nabiłem tylko 7 atm bo na więcej nie pozwolił mi agregat z lodówki bo ma delikatny przeciek.
Oczywiście prawie cała rurka jest wypełniona wodą, bo gdyby było to powietrze i miało by się rozszczelnić to by było jak tu:
https://www.youtube.com/watch?v=_K0_niiTQqs
Zrobiłem próbę ciśnieniową moich próbnych zgrzewów. Jest OK, nie jebło jak 26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylu.
Nabiłem tylko 7 atm bo na więcej nie pozwolił mi agregat z lodówki bo ma delikatny przeciek.
Oczywiście prawie cała rurka jest wypełniona wodą, bo gdyby było to powietrze i miało by się rozszczelnić to by było jak tu:
https://www.youtube.com/watch?v=_K0_niiTQqs

@bambus94: jak długo robiłeś próbę ciśnieniową? Na jakie ciśnienie jest rura?
- 0
@przemek_posp: Rura jest na PN10, Napompowałem i zostawiłem, jest cały czas pod ciśnieniem. Ale jedno uszczelnienie na gwincie przecieka bo jest uszczelniane na taśmę teflonową. Ostatnio jak patrzyłem było 6 barów.
Dzień dobry :-)
W tym tygodniu wysłałem kolejny portfel. Tym razem z trochą kieszenią na bilon, na życzenie klienta :-)
Miłego dnia :-)
#leatherworking #modameska #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie
W tym tygodniu wysłałem kolejny portfel. Tym razem z trochą kieszenią na bilon, na życzenie klienta :-)
Miłego dnia :-)
#leatherworking #modameska #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie
źródło: comment_cVBoInRvuCrU5P6bVQyjZ5215s6pd31t.jpg
Pobierz- 1
@anthoris: 180 zł , już z wysyłką. Jest możliwość wybrania innego kroju itp :-)
@Jankojaneczko93 ok, dzięki. Zapamiętam, bo wygląda naprawdę zacnie.
- dzień dobry - powiedział piesek.
Dzisiaj napefnoo na bank poćwiczę na skrzypcach. Napisała do mnie moja ex profesor i stwierdziłam ze musze.
Piesek bawełniany, wcale nie taki skomplikowany. Jedyny pies którego się nie boje!!!
Miłego
Dzisiaj napefnoo na bank poćwiczę na skrzypcach. Napisała do mnie moja ex profesor i stwierdziłam ze musze.
Piesek bawełniany, wcale nie taki skomplikowany. Jedyny pies którego się nie boje!!!
Miłego
źródło: comment_NAWT8Fe29sXYBxGm5bCcdlsjHyEl2tqj.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: Trochę Snoopy, ale nie do końca :)
- 1
Uroczy króliczek dla @MiedzySlowna
Jutro ją Nakarmie ciastem aż spuchnie :3
#rekodzielo #szydelkowanie #handmade #atencyjnyrozowypasek #chwalesie
Jutro ją Nakarmie ciastem aż spuchnie :3
#rekodzielo #szydelkowanie #handmade #atencyjnyrozowypasek #chwalesie

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@NIEKONWENCJONALNA: yup :)
- 5
#handmade #ogrzewanie #budowadomu
Pierwsze próby zgrzewania rury PE, z przeznaczeniem na sondę dolnego źródła ciepła do #pompaciepla.
Kupne sondy swoje kosztują, to czemu by nie zrobić swoich.
Jak na razie jedyne parametry które mogę jakoś kontrolować to temperatura i czas grzania i czas dociskania ale z małą dokładnością.
W zamyśle jest zrobienie prostej maszynki do zgrzewania z dociskiem pneumatycznym.
Pierwsze próby zgrzewania rury PE, z przeznaczeniem na sondę dolnego źródła ciepła do #pompaciepla.
Kupne sondy swoje kosztują, to czemu by nie zrobić swoich.
Jak na razie jedyne parametry które mogę jakoś kontrolować to temperatura i czas grzania i czas dociskania ale z małą dokładnością.
W zamyśle jest zrobienie prostej maszynki do zgrzewania z dociskiem pneumatycznym.
źródło: comment_nQYRu9tIdxR5A4CIfEJiFkCOBhiyRaaD.jpg
Pobierz@bambus94: O Panie wołaj! Najlepiej zrób jakiś tag. Ciekawy temat.
- 1
@zibizz1: Nie sondę, a sondy, bo planuję ich ok 15 a może i więcej, po 30m. Odwierty też planuje samemu. Wprawę już jakąś mam, sprzęt też się ogarnie. Teorii złapałem z neta i od kilku fachowców co robią zgrzewy od kilkunastu lat, nie wydaje się to trudne. Oczywiście będę robił próby ciśnieniowe dla pewności.
DZC to pikuś, pompę ciepła mam zamiar sam złożyć.
@AlvarroLB: Jak coś się będzie
DZC to pikuś, pompę ciepła mam zamiar sam złożyć.
@AlvarroLB: Jak coś się będzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć, tym razem chwilowa przerwa od portfeli :-)
Jako że idzie lato zrobiłem pokrowiec na okulary słoneczne na prezent dla dziewczyny. Tym razem użyłem grubszej skóry bo 2mm i nowej farby o kolorze zielonym. Podoba się? ;-)
#leatherworking #modameska #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie
Jako że idzie lato zrobiłem pokrowiec na okulary słoneczne na prezent dla dziewczyny. Tym razem użyłem grubszej skóry bo 2mm i nowej farby o kolorze zielonym. Podoba się? ;-)
#leatherworking #modameska #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie
źródło: comment_oqDmntZYK3WeEOClYVJliM3rP6RYXM13.jpg
Pobierz- 15
Sąsiadka sprzedaje piwnicę. Ogłoszenie eleganckie przygotowała. Widać napracowanie i dbałość o szczegóły ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki #handmade #piekloperfekcjonistow
#heheszki #handmade #piekloperfekcjonistow
źródło: comment_8QRDqk4o8FQoyjfPC0eN5te4eB7D3Zpf.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: Ładny, ale nie rób więcej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 16
@NIEKONWENCJONALNA: w pierwszej chwili myślałem, że główka zrobiona jest z spaghetti




















Wałek ozdobny z uchwytem za 35pln. sklep dromani