Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yossarian82 tak jak kolega
@Queaser napisał teraz nic na tym nie tracisz.
Największą głupotą według mnie jest palenie całych frakcji, widziałem już takich geniuszy, później był płacz że nic nie mogą wygrać. Wyjątkiem była sytuacja gdy ktoś późno dostał się do bety a chciał szybko wbić ranking.
  • Odpowiedz
Trzy pojedynki po patchu i same pożeracze.
Serio powinni poprawić ten matchmaking w końcu.

Wolałbym czekać dłużej i dostać coś innego, niż w kółko dostawać to samo.
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie złote/srebrne karty spyłowaliście sobie w tym paczu? Trochę kusi, aby wypierdzielić wszystkie karty zneerfione/pogodowe, ale będzie przykro, jak w następnym patchu znowu coś się grubo zmieni.
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej co tu się o------o? Mróz rani teraz tylko jedną jednostkę w rzędzie, a nie cały rząd?! Moja talia potworów oparta o mróz właśnie stała się słaba... Nie mówiąc już o tym, że na talie zagrywające jakieś stada jednostek po 1, 2 czy 3 wytrzymałości to już w ogóle jest dno...
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjotr780
@0x686578
@ZuyKefrus mam nadzieję że ten czat to tylko w opcji gry z przyjacielem, bo inaczej skończy się to festiwalem ruchami cudzych matek i ustawianiem meczy rankingowych. System okrzyków jest spoko tylko brakuje czasami opcji "s--------j" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
gdy mam juz cala kolekcje bez wydania pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kubusfnc: Taaa... tu mi jedzie czołg. Chyba, że siedziałeś w tej grze po kilka godzin dziennie, robiłeś wszystkie tiery dzienne, miałeś farta do beczek, porządnie zacebuliłeś w poprzednim nerfie to wtedy mooooże... Pic or didn't happen.
  • Odpowiedz
czyżby ciri dash nowym renew. póki co 2 decki na nowy patch i oba pod ciri
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszedł patch, przed użyciem karty sprawdźcie jej opis, bo o niektórych zmianach nie wspominali. Szczególnie maszynom KP oberwało się mocniej - nie tylko nie ignorują pancerza, ale mają też ograniczoną liczbę celów. Do tego pył zniknął z nagród dziennych i coś pusto w nagrodach za rangi i sezonowych.
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach