Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@Gdzie_byli_rodzice: Ja mielę. Jeżeli nie zmienią tego na to co było , to nie ma żadnego potencjału. Chyba, że siła pójdzie na 8-10
- 1
@Gdzie_byli_rodzice: Ja grałem nim pod zwiadowców, więc czasem strzał za 15 albo więcej musiał boleć
#gwint Pyłować Avallacha, czy się przyda do czegoś jeszcze?
@Yossarian82: ja tam wszystkie znerfione pyłuje, jak jakaś będzie potrzebna to się zrobi bez żadnej straty
@Yossarian82 tak jak kolega
@Queaser napisał teraz nic na tym nie tracisz.
Największą głupotą według mnie jest palenie całych frakcji, widziałem już takich geniuszy, później był płacz że nic nie mogą wygrać. Wyjątkiem była sytuacja gdy ktoś późno dostał się do bety a chciał szybko wbić ranking.
@Queaser napisał teraz nic na tym nie tracisz.
Największą głupotą według mnie jest palenie całych frakcji, widziałem już takich geniuszy, później był płacz że nic nie mogą wygrać. Wyjątkiem była sytuacja gdy ktoś późno dostał się do bety a chciał szybko wbić ranking.
- 1
10k scraps i co teraz xD consume potwory czy dorf bo widzę swim ciśnie
#gwint
#gwint
- 0
@kvvach: Z taką ilością to czemu nie oba?
- 1
Trzy pojedynki po patchu i same pożeracze.
Serio powinni poprawić ten matchmaking w końcu.
Wolałbym czekać dłużej i dostać coś innego, niż w kółko dostawać to samo.
#gwint
Serio powinni poprawić ten matchmaking w końcu.
Wolałbym czekać dłużej i dostać coś innego, niż w kółko dostawać to samo.
#gwint
- 3
@William_Lawson: i regis i vilgefortz są mocni. Dzisiaj np w ostatnim ruchu koleś spalił mi kartę i nic nie dobrałem, bo nie miałem już brązowych kart w talii
- 3
Jakie złote/srebrne karty spyłowaliście sobie w tym paczu? Trochę kusi, aby wypierdzielić wszystkie karty zneerfione/pogodowe, ale będzie przykro, jak w następnym patchu znowu coś się grubo zmieni.
#gwint
#gwint
@CzulyTomasz: brązowe karty pogody często się trafia w beczkach to do następnego patcha będziesz miał komplet
- 1
#gwint
co będzie jak odpale grę bez aktualizacji? bo długo mi się pobiera, a pograłby chłop.
co będzie jak odpale grę bez aktualizacji? bo długo mi się pobiera, a pograłby chłop.
@vardum97:
dostaniesz komunikat żeby wyłączyć i zaktualizować grę
dostaniesz komunikat żeby wyłączyć i zaktualizować grę
#gwint
Dziś tak się podjarałem jak przeciwnik musiał po moim kombo zużyć 3 karty by wygrać pierwszą rundę, że spasowałem na początku drugiej
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dziś tak się podjarałem jak przeciwnik musiał po moim kombo zużyć 3 karty by wygrać pierwszą rundę, że spasowałem na początku drugiej
( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Ej co tu się o------o? Mróz rani teraz tylko jedną jednostkę w rzędzie, a nie cały rząd?! Moja talia potworów oparta o mróz właśnie stała się słaba... Nie mówiąc już o tym, że na talie zagrywające jakieś stada jednostek po 1, 2 czy 3 wytrzymałości to już w ogóle jest dno...
#gwint
#gwint
- 1
Caranthir do pylowania?
#gwint
#gwint
- 0
No wlasnie mroz dostal niezlego nerfa ale jednak to 9 pkt jest ok narazie sie wstrzymam
- 0
@vateras131: zebys sie tylko nie zdziwil jak zrobi linie i dostaniesz gigni za milion
- 2
nie mieli dodać w tym patchu jakiegoś czatu w grze?
#gwint
#gwint
@pjotr780: to była zapowiedź większego patcha
- 5
Lubię updaty o tyle że można sobie życie na nowo ułożyć.
#gwint
#gwint
źródło: comment_j8JxTH7MkpmVnqHPW3LFpxRwpUUIFPGR.jpg
Pobierzgdy mam juz cala kolekcje bez wydania pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubusfnc: Taaa... tu mi jedzie czołg. Chyba, że siedziałeś w tej grze po kilka godzin dziennie, robiłeś wszystkie tiery dzienne, miałeś farta do beczek, porządnie zacebuliłeś w poprzednim nerfie to wtedy mooooże... Pic or didn't happen.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
czyżby ciri dash nowym renew. póki co 2 decki na nowy patch i oba pod ciri
#gwint
#gwint
- 1
Morgvarg aueromacja renew alzur olgierd RIP czy zostawić?
#gwint
#gwint
- 2
Pyłować znerfione karty czy nie?
#gwint
#gwint
@asapa:
Pyłować. Dostajesz 100% wartości więc możesz je w każdej chwili stworzyć jeśli będą potrzebne
Pyłować. Dostajesz 100% wartości więc możesz je w każdej chwili stworzyć jeśli będą potrzebne
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Wyszedł patch, przed użyciem karty sprawdźcie jej opis, bo o niektórych zmianach nie wspominali. Szczególnie maszynom KP oberwało się mocniej - nie tylko nie ignorują pancerza, ale mają też ograniczoną liczbę celów. Do tego pył zniknął z nagród dziennych i coś pusto w nagrodach za rangi i sezonowych.
#gwint
#gwint

























#gwint
od poczatku nie powinno to tak wygladac, przeciwnik musi miec szanse skontrowania zagrania