Co oni zrobili z tym systemem rankingowym?xD Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie ale za wygraną dostaje ~50 punktów a za przegraną -5-10 xD

#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale bym zagrał na taką pogodę z mrozem a nie j----ą pożerke 10 raz pod rząd. BAWIMY SIE wsujnsbhdjjsos rjsd rhljib rjnfs
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ejadaz689: Do końca? Raczej jak już się w ogóle zaczęło grać drugą, to należy ją skończyć i na tym zamknąć grę. Zresztą deck Swima jest tak powtarzalny, że bez problemu można wiedzieć, czy i ile przeniesie do 3. rundy. 3 jednostki z Wytrzymałością, jedna Adrenalina, która może być ewentualnie rzucona dwukrotnie przez Ithlinne.
  • Odpowiedz
@ejadaz689: *4 jednostki, bo 3 Obrońców i Yarpen. Krasnoludy bardzo szybko zaczęły być kontrowane i raczej nie wróżę im wielkiej kariery. Ja się bawię Radowidem i Baronem + ściąganie swojego pancerza, ale to też raczej tier 1 nie będzie.
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus: no i ja się pytam czlowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo nerfisz ,możesz sobie nerfic tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego dagona naszego lidera wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz
#gwint grałem w zamkniętą betę i właśnie zacząłem grać w otwartą. Czym się różni karta z animowanym awatarem od tej ze statycznym?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mokofacza tym że jak złożysz talię z samych animowanych kart do tego trafisz na przeciwnika z taką samą talią (mam na myśli że też wszystko animowane) to nawet mocne komputery zaczynają się zacinać.

Dla grywalność nie ma żadnego znaczenia, wersja premium nie jest w niczym lepsza od zwykłej.
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus tylko że im dalej tym mniej punktów dostajesz a więcej tracisz. Moim zdaniem stary system gdzie punkty dostawało się w zależności od mmr przeciwnika był lepszy. Stary system promował umiejętności a nie to że ktoś dużo gra. Nie był idealny ale lepszy
  • Odpowiedz
Jeżel komuś zależy na jakiejś karcie premium to można za pomocą rzadkich kart przekonwertować część skrawków na pył po dobrym kursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W poprzednim patchu można było za 1 pył dostać 2 skrawki
Teraz można za 1,6 skrawka dostać 1 pył
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problemy pierwszego świata w gwincie:
- netdecking
- przeciwnicy nie dają gg
- unfun tier 3 deck
I nagle wszystkim o--------a z powodu takich błahostek. Za to jak weźmiesz na tapetę rzeczywiste problemy takie jak balans, grind, interfejs, bugi to usłyszysz tylko klasyczne BETA.
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inna sprawa, że jestem ciekaw, czy faktycznie można w ogóle mówić o balansie w tak krótkich okresach czasu między patchami.


@Jan_K: Oczywiście, że się da ale trzeba to robić z głową a nie na wariata. W momencie gdy SK dominowało a potwoty ich goniły trzeba było zmienić u nich 1-2 karty stanowiące win condition i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Z jakiegoś powodu Redzi tego nie rozumieją i patche to
  • Odpowiedz
@Shomon: z tego co widziałem, to grane są teraz potwory na pożerce, nilfgard odkrywka, kp na na armorach i lekkiej jezdzie burej choragwi, no i swim zrobił jakieś krasnale
  • Odpowiedz
Nie szanuje ludzi - kilka godzin po patchu i juz miliony netdeckerow - w stworzenie pozerki samemu jeszcze uwierze bo to tak jakby mowic ze kazda odkrywka jest sciagana, a przy tych deckach i tak uzywa sie tylko jednych kart z malymi roznicami. KP i ST to juz przesada, ze spotykasz 3 razy pod rzad krasnale swima, a pozniej kropka w kropke KP pod armor. Tfu na was netdeckerzy ( ͡°
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ta gra nie polega tylko na wyrzygiwaniu kart na stół według jakiejś regułki ;)


@epi: punkty dostaje się za wygrane mecze nie za styl budowanej talii

to tak, jakby ktoś startował w triathlonie, ale miał dublera w pływaniu, bo sam nie potrafi :P


Nie. To tak jakby ktoś przygotowywał się z trenerem, który mu pokazuje jak ćwiczyć.
  • Odpowiedz