Co oni zrobili z tym systemem rankingowym?xD Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie ale za wygraną dostaje ~50 punktów a za przegraną -5-10 xD
#gwint
#gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_kaQ0SJdoajrdo13c24Ub45zktLBAVljF.jpg
PobierzInna sprawa, że jestem ciekaw, czy faktycznie można w ogóle mówić o balansie w tak krótkich okresach czasu między patchami.
ta gra nie polega tylko na wyrzygiwaniu kart na stół według jakiejś regułki ;)
to tak, jakby ktoś startował w triathlonie, ale miał dublera w pływaniu, bo sam nie potrafi :P
źródło: comment_0M3iYN9Xz0xK3OFIs8HYfaRIXq4OGq7h.jpg
Pobierz
źródło: comment_4dZWFE4fEBl9PPYQRKWTA5ivohJC0OS5.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Komentarz usunięty przez moderatora