Wpis z mikrobloga

@kubusfnc: Talia szpiegów którą gra Mogwai jest całkiem spoko, mam podobnym deckiem jakieś 60% winratio na ~3700 MMR, średnio sobie radzi z potworami. Hybryda Calveit+Reveal+CiriDash trochę słabsza, ale też da radę.

Czysty Reveal tylko do casuala, słabszy od potworów, kontrowany przez większość talii budowanych żeby rozwalić potwory. Całkiem przyjemnie się gra, ale trochę za słaby w tej konkretnej mecie.

Jest też fun deck Emhyra pod przewijanie. Nie grałem nim, widziałem tylko
@Tomm16: probowalem roznych kombinacji tibora, ciri, cahira, rainfarna, vilgefortza, igni, menno ale wychodzilo baaaardo przecietnie. Najlepiej do tej pory gralo mi sie chyba kombinacja ciri, tibor, rainfarn, igni - chociaz mysle jeszcze o testach cahira zamiast rainfarna bo jezeli nie zostanie zagrany w r1 to mozna sie pieknie zalatwic i miec pustego golda za 4pkt w r3. Z cahirem nie ma pewnosci zagrania de wetta/cantarelli czy brakujacego emisariusza, ale po wyczyszczeniu
Gralem przed chwila tym mixem alchemikow+piechota podobnym do decku vaaysha, ale to jest zbyt schematyczne wedlug mnie i ciezko nadgonic tym pożerke, o ile wgl sie da