Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
grał już Adzikov?
#gwint
#gwint
Ten lineup SuperJJa, co on tym odpierdzielił xD
#gwint
#gwint
- 0
@soltysek: Być może. Ale jeśli spotka się w nim z Shaggym, to raczej ten drugi ma większe szanse.
@Carramba666 ma jednak nadzieję że z Adzikem ;)
@Jolly_Roger: Nie ma nekkerów, nie ma gry. A pożeranie opiera się właściwie tylko o te karty.
- 1
@Jolly_Roger: nie wygrasz bez nekkerów więc po co marnować czas?
Hejże! Na dobry początek dnia proponuję nowy odcinek Gwint Funny Moments PL :) Wystąpili: Arron, Azonh, Gogol, Brzozeł, Ecuros, Pasquda, Pavko Burza, SadFury, Duofanell oraz cała... reszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W odcinku prezentuję akcje z ostatnich tygodni od czasu Zimowych Łowów. Przygody Sklepa, trochę losowości, poważnych zagrań oraz niepoważnych krasnoludów :v
Zapraszam do wysyłania swoich klipów, planuję odcinki nieco krótsze
W odcinku prezentuję akcje z ostatnich tygodni od czasu Zimowych Łowów. Przygody Sklepa, trochę losowości, poważnych zagrań oraz niepoważnych krasnoludów :v
Zapraszam do wysyłania swoich klipów, planuję odcinki nieco krótsze
źródło: comment_i3KTxHuilldUFm1BNUNKjUJ5ZhFoxN6w.jpg
PobierzNie wiem dlaczego ale jak rzucam gryfa na d'ao i przeciwnik rzuci krąg przywołań to czasem dostaje gryfa a czasem pomniejszego strażnika. Od czego to zależy? #gwint
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@Detal: no właśnie, jak rzucam gryfa, to po nim pojawiają się te małe d'ao, czyli ostatnią jednostką powinien by d'ao za 4 pkt a nie gryf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
JJPasak is the love
#gwint
#gwint

Już nie mogę się doczekać na Gwent Open, jak podczas meczu finałowego jakiś bug ( a tych jest niemało ) r---------i komuś całą rozgrywkę xD
#gwint
#gwint
@Pally: miej milion dolarów pulę nagród, nie miej trybu spectatora na turnieje xD #justcdprthings
- 0
- 1
Jak działa ten gość za 11 z KP co się wskrzesza? Jeżeli nie rzucę nic w rundzie, tylko spasuje, to wskrzesi się?
#gwint
#gwint
@zweipack: @vardum97: Nie do końca poprawna odpowiedź. Obecnie mechanika kart, które działają na koniec tury właściciela nie jest najlepiej opisana. Otóż działa to tak, że karty aktywujące się z końcem tury (czyli między innymi Ronvid) zadziałają TYLKO wtedy, gdy po twojej turze następuje tura przeciwnika. Jeśli więc przeciwnik wygrał rundę 1, a w rundzie 2 spasował "na sucho", to po twoim pasie nie następuje już jego tura, a
@vardum97 ogólnie nie wiem, ale grając wczoraj, po wygranej R1 po której Ronvid wylądował na cmentarzu, spasowalem od razu R2 i Ronvid wyskoczył na pole bitwy z 1pkt
http://en.cdprojektred.com/jobs/designer/
Ktoś tu narzekał, że karty mają złe opisy? To teraz może się wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
Ktoś tu narzekał, że karty mają złe opisy? To teraz może się wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
- 0
@Papasanbaba: ja nie :P nie znam się na kartach
tak poza tym może warto być świadomym tego, że gra jest tworzona po angielsku
tak poza tym może warto być świadomym tego, że gra jest tworzona po angielsku
- 1
@kb134099: Poprawienie większości opisów to byłaby wyjątkowo prosta sprawa. Wystarczy znaleźć wersję sprzed patcha, ctrl+c, a następnie ctrl+v ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wraz z patchem wiele opisów uprościli do tego stopnia, że przestały oddawać rzeczywistość.
To wraz z patchem wiele opisów uprościli do tego stopnia, że przestały oddawać rzeczywistość.
@siger00 tak 3, i żaden z nich nie daje 100% pewności (pomijając oczywiście zwyczajne dobranie karty do ręki)
pomniejsze demony,
czarna krew (można go wylosować)
złoty Vesemir w czarną krew - patrz wyżej ^
pomniejsze demony,
czarna krew (można go wylosować)
złoty Vesemir w czarną krew - patrz wyżej ^
@soltysek: nigdy nie używałem tej karty w sumie, XD nie lepiej wrzucić krzyż i zamiast ronvida i mieć chociaż jedną 100% kartę? Ja tak mam w swoim
- 3
- 1
- 5
- 1
@starszy_brat: z reliktów są tylko wiedźmy xd
źródło: comment_hGOutcX3LMhMC2IwEcwgePypD90TrLPB.jpg
Pobierz@Kajot888: Zdziwiłem się, bo ona daje całkiem dobre value w decku opartym na reliktach. Mam jedynie wątpliwości co do wyciągania, bo w większości rozgrywek ta jedna wiedźma dochodzi na rękę sama ( często dochodzi też druga, przez co przegrywa mi to grę xD ). Ale jak tobie działa, to spoko, szybko te 4k ci się udało wbić, gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwaga ogłoszenie - za oglądanie Gwent Open w ten weekend, dostaniecie jedną beczkę. Bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
- 9
- 4
@Queltas: Z Redami nigdy nic nie wiadomo. A kiedyś muszą to wprowadzić, bo jak ciągle będą wprowadzać nowe karty do jednego rodzaju beczek, to po pewnym czasie ich kupno będzie nieopłacalne, bo szansa na wydropienie nowych kart będzie za mała.

















#gwint