Hejże! Na dobry początek dnia proponuję nowy odcinek Gwint Funny Moments PL :) Wystąpili: Arron, Azonh, Gogol, Brzozeł, Ecuros, Pasquda, Pavko Burza, SadFury, Duofanell oraz cała... reszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W odcinku prezentuję akcje z ostatnich tygodni od czasu Zimowych Łowów. Przygody Sklepa, trochę losowości, poważnych zagrań oraz niepoważnych krasnoludów :v
Zapraszam do wysyłania swoich klipów, planuję odcinki nieco krótsze
PijanyRycerz - Hejże! Na dobry początek dnia proponuję nowy odcinek Gwint Funny Momen...

źródło: comment_i3KTxHuilldUFm1BNUNKjUJ5ZhFoxN6w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem dlaczego ale jak rzucam gryfa na d'ao i przeciwnik rzuci krąg przywołań to czasem dostaje gryfa a czasem pomniejszego strażnika. Od czego to zależy? #gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Detal: no właśnie, jak rzucam gryfa, to po nim pojawiają się te małe d'ao, czyli ostatnią jednostką powinien by d'ao za 4 pkt a nie gryf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać na Gwent Open, jak podczas meczu finałowego jakiś bug ( a tych jest niemało ) r---------i komuś całą rozgrywkę xD
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak działa ten gość za 11 z KP co się wskrzesza? Jeżeli nie rzucę nic w rundzie, tylko spasuje, to wskrzesi się?
#gwint
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zweipack: @vardum97: Nie do końca poprawna odpowiedź. Obecnie mechanika kart, które działają na koniec tury właściciela nie jest najlepiej opisana. Otóż działa to tak, że karty aktywujące się z końcem tury (czyli między innymi Ronvid) zadziałają TYLKO wtedy, gdy po twojej turze następuje tura przeciwnika. Jeśli więc przeciwnik wygrał rundę 1, a w rundzie 2 spasował "na sucho", to po twoim pasie nie następuje już jego tura, a
  • Odpowiedz
  • 0
@vardum97 ogólnie nie wiem, ale grając wczoraj, po wygranej R1 po której Ronvid wylądował na cmentarzu, spasowalem od razu R2 i Ronvid wyskoczył na pole bitwy z 1pkt
  • Odpowiedz
@kb134099: Poprawienie większości opisów to byłaby wyjątkowo prosta sprawa. Wystarczy znaleźć wersję sprzed patcha, ctrl+c, a następnie ctrl+v ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wraz z patchem wiele opisów uprościli do tego stopnia, że przestały oddawać rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@siger00 tak 3, i żaden z nich nie daje 100% pewności (pomijając oczywiście zwyczajne dobranie karty do ręki)
pomniejsze demony,
czarna krew (można go wylosować)
złoty Vesemir w czarną krew - patrz wyżej ^
  • Odpowiedz
@Kajot888: Zdziwiłem się, bo ona daje całkiem dobre value w decku opartym na reliktach. Mam jedynie wątpliwości co do wyciągania, bo w większości rozgrywek ta jedna wiedźma dochodzi na rękę sama ( często dochodzi też druga, przez co przegrywa mi to grę xD ). Ale jak tobie działa, to spoko, szybko te 4k ci się udało wbić, gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pally: @Queltas: to jest tylko przeszkoda tylko dla nowych graczy,
starzy gracze, którzy grają już z pół roku, mają już większość kart i zachomikowane skrawki, żeby móc spokojnie złożyć talię z większości frakcji.
  • Odpowiedz
@Queltas: Z Redami nigdy nic nie wiadomo. A kiedyś muszą to wprowadzić, bo jak ciągle będą wprowadzać nowe karty do jednego rodzaju beczek, to po pewnym czasie ich kupno będzie nieopłacalne, bo szansa na wydropienie nowych kart będzie za mała.
  • Odpowiedz