@innewiadro: zależy kim. Jeżeli masz wystarczająco dużo removali to zabij je zanim zostaną sklonowane do sztuk 8, ewentualnie zabij je 9 razy przed 3 rundą i miej wystarczająco kart, żeby wygrać w ostataniej rundzie. Ewentualnie Nilfgaard - sweers na nekkery. Ewentualnie wyciąganie jego nekkerów z jego cmentarza, żeby nie mógł wskrzesić. Albo pokonać go 2:0
  • Odpowiedz
@innewiadro: Z cmentarza można wyciągać też Nekkera Wojownika, bo zazwyczaj pożerka celuje w to, żeby mieć na ręce tylko jednego, a resztę wyciągać Oszluzgami.
  • Odpowiedz
Powracam do gwinta po pewnej przerwie, która frakcja jest teraz najmocniejsza?
#gwint

Która frakcja?

  • Skellige 6.1% (3)
  • Potwory 8.2% (4)
  • Nilfgaard 18.4% (9)
  • Północ 10.2% (5)
  • Wiewiórki 57.1% (28)

Oddanych głosów: 49

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97 3 najmocniejsze decki to ng spy, consume i dwarfy; te dwa ostatnie to tylko rzucanie punktow, ng spy z tego jest chyba najciekawszy. Potem ludzie się już bawia w skellige z misiami i ciri nova, radovid z armorem, moorvran z borkhiem i tak dalej. Ja nie gram po tym paczu, bo gra sie zrobila bardzo nudna :(
  • Odpowiedz
@rushsaint: Za dużo masz na raz - trochę pancerza, trochę maszyn, trochę boostowania. To nie składa się do kupy - Balisty musisz grać koło kart z załogą, a z kolei Dwójniak zmusza Cię do grania we wszystkich rzędach. Pancerza masz trochę, ale jedyną kartą, która z niego korzysta jest Vincent, jeśli nie trafisz na niego to lipa. IMHO powinieneś się skupić na jednym aspekcie, ew. z jakimiś pojedynczymi srebrnymi kartami
  • Odpowiedz
@Jan_K: Dzięki, chyba tego dwójniaka zamienię na coś innego i skorzystam z tych uwag.
Nie mam nawet 30 h w gwinta, także muszę jeszcze trochę poeksperymentować :)
  • Odpowiedz
@rushsaint: Czemu miałby się bać zwycięstwa na równych kartach? Kiedy przeciwnik zaczyna takie mocne otwarcie ma sens.

@Kajot888: Trochę tylko śmieszne, że parę miesięcy temu CDPR usuwał różne synergie, które pozwalały na takie mocne zagrania (Calveit + Golemy + złota karta, czy Brouver + Saskia + Płotka), tylko po to, żeby wróciły w innej formie.
  • Odpowiedz
  • 2
#gwint
Powie mi ktoś dlaczego Płotka jest zagrywana z cmentarza, mimo że w opisie stoi jak byk, że ma być zagrywana z talii?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej mnie w-----a w Gwincie „zerwane połączenie” Neta mam bo piszę na wykopie a gra pewnie wywali, że błąd po mojej stronie. #gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie też taki problem, że nie możecie zdobyć Brouvera albo Unseen Eldera z wyzwań? Ja zacząłem wiele wyzwań przed ostatnim patchem i nie zdobyłem wszystkich dowódców do końca, a po patchu zmienili się dowódcy do wygrywania z wyzwań i teraz skończyłem je i zdobyłem np. drugą Francesce, a Brouvera nie mogę...
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollusek: dlatego na mirror najlepiej jednak przegrać coina i pierwszym mieć szansę odkryć karty. Zresztą z tego co pamiętam to w poprzedmin patchy działało tak samo jak teraz
  • Odpowiedz
@cdawid1: Niby tak. I fakt, że w beczkach wypadało tego multum, ale średnio mi się podoba sposób w jaki to załatwił CDPR - raz, że szkoda tych artów (a wątpię, żeby wykorzystali je gdzie indziej, są zbyt podobne), a dwa, że nie było żadnych zwrotów, człowiek specjalnie tworzył drugi i trzeci egzemplarz, często w wersji premium, a dorzucili to do puli jednej karty, której po patchu ma się duży nadmiar..
  • Odpowiedz
@fiszu86: Jedno daily to nie jest jakieś mega wyzwanie, pół godzinki max, przed zimowym patchem postanowiłem grać do dwóch a czasami trzech żeby farmić beczki. Później musiałem na tydzień odstawić Gwinta bo już nim rzygałem xD
  • Odpowiedz
@fiszu86: Daily to jedna beczka, to i tak dobrze. Jak jeszcze zrobisz questa, to wychodzi około dwie beczki dziennie. W przeciwieństwie do pewnej popularnej gry karcianej zaczynającej się na H to zajebisty wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Granie wczoraj sklepem oraz Ciri z Brouverem, Francesca z Ciri i inne wymyślne talie. Win ratio 40 procent. Powrót do rakowego Brouver, win ratio dzisiaj 70 procent( )
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach