@haxxx: Ty tak serio? Wiem, że zasadzki można zablokować, ale nie to było meritum, tylko fakt, że istnieją mechaniki wykorzystywane tylko w jednej frakcji. Tak jak pisałem te potwory, które nie mogą być celem też nie są nie do ruszenia - Pożoga, Igni itp. (BTW nie działające z kolei na zasadzki).
  • Odpowiedz
Już mi brzydnie zabijanie tych krasnali. Czy naprawdę 9/10 graczy kopiuje deck i klepie go w kolko tylko po to żeby dostawać regularny w------l? Nuda ()
#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Np otrzymujesz komunikat:

Uwaga, deck którym grasz został uznany za rakowy i zostanie znerfiony w kolejnym patchu. Za granie tym deckiem nie otrzymasz pkt mmr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@irecky:

Twój nick zostanie wpisany na oficjalną listę hańby a w grze Twój avatar zamiast ramki będzie ociekać kałem.
  • Odpowiedz
Witam po dłuższej przerwie postanowiłem powrócić do gwinta no i mam prośbę. Czy ktoś będzie tak miły i wytłumaczy mi na czym polegają te pojedynki( mam na myśli te w trakcie rozgrywki pomiędzy kartami)?
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JJJanol: Obrażenia równe liczbie ich punktów życia, przy czym przy otrzymywaniu obrażeń brany jest pod uwagę pancerz, dla przykładu jednostka (1) mająca 7 punktów życia i 5 pancerza prowadzi pojedynek z jednostką (2) mającą 13 punktów życia i brak pancerza. Najpierw (1) zadaje 7 punktów obrażeń (2), (2) spada do 6, a więc zadaje 6 punktów obrażeń (1), wobec tego (1) traci pancerz i 1 punkt życia - spada do
  • Odpowiedz
Czy tylko u mnie karta pomniejsze demony jest zbugowana? Za każdym razem odrzuca wybieraną przeze mnie kartę z talii na cmentarz a z kartami na ręce nie robi nic.
#gwint
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antoni_Kosiba: Raz piszesz, że za każdym razem odrzuca wybieraną kartę, a potem że to loteria "raz działa a raz nie" (co przy 3 kartach w ręku nie jest takie nieprawdopodobne), jak w końcu u Ciebie jest? Na pewno ogólnie działa, chociażby tu. Karta może swoje zastosowanie znajduje, ale na dobrą sprawę masz dwie możliwości - masz dużo kart w ręku, w tym zazwyczaj takie, których nie chciałbyś odrzucać i
  • Odpowiedz
Uratowałem remis, po tym jak w połowie 3 rundy coś mnie tknęło i postanowiłem nie zabijać Iris.
To była świetna decyzja.
A ten deck z Kambi to straszny rak, bo jeżeli przeciwnik ma kartę więcej to w żaden sposób nie da się na to odpowiedzieć.
A gościu miał Summonig Cirlce, Decoy i Szpiega. Czyli razem 3 szpiegów.
#gwint
vardum97 - Uratowałem remis, po tym jak w połowie 3 rundy coś mnie tknęło i postanowi...

źródło: comment_BDOqvFO0nTE6cLS3pccDMRBYKgHImrvb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97

A ten deck z Kambi to straszny rak, bo jeżeli przeciwnik ma kartę więcej to w żaden sposób nie da się na to odpowiedzieć.

A gościu miał Summonig Cirlce, Decoy i Szpiega. Czyli razem 3 szpiegów.

Tak, wszystko odrazu jest rakiem. Sam napisałeś jakiego setupu wymagało to aby gość poprawnie uruchomił Kambi, 3 szpiegów mu na to nie
  • Odpowiedz
@bartleby nie. Płotka wyskakuje gdy z ręki zostanie zagrana złota jednostka. Uma to zaklęcie które tworzy jednostkę więc jednostka nie jest zagrywana z ręki.
  • Odpowiedz
@siger00 ale jakieś szczegóły? Bo nie dostałeś nawet połówki korony, Freedy albo musiał się natychmiast poddać, albo wywaliło mu błąd rozgrywki zanim mecz się w ogóle rozpoczął.
  • Odpowiedz
Zaraz mnie szlag jasny trafi, 7 rozłączeń co drugą grę oczywiście z mojej winy. Widzę z-----y komunikat utracone połączenie i przeglądam neta na telefonie połączonego do tego samego WiFi. Co oni mają serwery z ziemniaka? Człowiek spokojnie nie może pograć. Czarno widzę wbijanie wyższej rangi u mnie.

#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy wam też Gwent Tracker źle pokazuje karty które macie w talii?
Przez to właśnie przegrałem grę.
Macie jakieś inne programy, które nie zawodzą?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach