#gwint
Gdzie mogę znaleźć samouczek w grze? Wróciłem do gry po długiej przerwie.
Klikam wszędzie i nie mogę znaleźć. Jest trening i wyzwania, ale samouczek zginął.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beta HS wystartowała we wrześniu 2013 roku a mobilna apka pojawiła się 14 kwietnia 2015 roku czyli ok. 1.5 roku przerwy.


@kamil062: Wersja na iPady wyszła bardzo krótko po premierze, a chwilę potem na tablety z Androidem. 1,5 roku musieliśmy czekać na wersję zrobioną stricte pod urządzenia z małymi ekranami.
  • Odpowiedz
Mireczki, mam ponad 2000 złota, kupować beczki czy warto kisić pieniądze na jakieś promocje ? trafiają się w ogóle ? - nie grałem od grudnia.
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint
Mircy, jak ostatnio konczylem grać wchodziły nowe patche zmieniające karty i uklepalem tak z 11k odłamków. Miałem długą przerwę, nie mam żadnych talii aktualnie poskładanych i zastanawiam się czy opłaca mi się tworzyć karty wiedząc że będą jakieś zmiany o których mowil Burza (archetypy frakcji) - wiadomo za jaki czas oni to planują?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potfurov: Jeśli zamierzasz grać, to graj i twórz konkretne talie, zamiast męczyć się jakimiś zlepkami. Nie ma sensu patrzeć się na niejasne zapowiedzi (nie wiem, nie słuchałem AMA, ale czy wynikało z niego, że dotychczasowe archetypy zostaną zlikwidowane? Jeśli nie to jaki problem?), które nie mają konkretnych dat realizacji.
  • Odpowiedz
@potfurov: Na początku kwietnia może wyjdzie patch balansujący, ale jeśli masz tyle skrawków możesz spokojnie zrobić sobie jedną z top talli i wbić rangę dla beczek.
  • Odpowiedz
@Golan123: Zamiast Geralta - Vandergrift. Zamiast Tasaka - Margharita. Po co Ci elita, rębajło i zagon? Zamiast tego lepsze byłyby trzy kołowroty/balisty. Podobnie z pogodami, można by je wymienić na 3 tarany i miałbyś zapewnioną synergię po wybiciu innych maszyn.
  • Odpowiedz
@Golan123: z tych co masz to płotke albo tego drugiego czarodzieja (piorun alzura lub pogoda), z brązowych dorzuć balisty i ewentualnie zwiadowców niebieskich pasów (mają amunicje), ze złotych ja bym za Triss dał Barona, z maszynami i pogodą spokojnie wchodzi za 18/20
  • Odpowiedz
Do srody macie czas na wbicie top200 pro laddera - dostajecie sie wtedy na weekendowe qualsy do challengera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@irecky: https://cdpr.challonge.com/pl/Challenger3_qualifier1a - link do pierwszej kwalifikacji
https://cdpr.challonge.com/pl/Challenger3_qualifier1b - link do drugiego dnia

https://cdpr.challonge.com/pl/Challenger3_qualifier2a - link do obecnych kwalifikacji

W pierwszym dniu musisz być co najmniej top16, aby zakwalifikować sie do drugiego dnia. Jeżeli przegrasz 3 gry odpadasz z kwalifikacji. Formuła BO3 w pierwszym dniu, BO5 w drugim.
  • Odpowiedz
@irecky: na runde swissa jest przeznaczona godzina, jezeli zaliczysz 3 przegrane to odpadasz. Max. ilosc rund wynosi 8 + dolicz kilka minut opoznienia miedzy kazda
  • Odpowiedz
@kamilm119: dorf to dwarf czyli krasnolud,
Mulligan to wymiana kart na początku gry.
(Pamiętaj o mechanice Black listnigu czyli jak wymienisz daną jednostkę to nie dobierzesz już żadnego jej egzamplarza).
  • Odpowiedz