Wpis z mikrobloga

@irecky: @siger00: @kubusfnc: Kurła Pany jak tak można grać??? Jak to się robi? Ja znów gdzieś utknąłem na 3700. Jednego dnia -200 żeby kolejnego odzyskać tą samą talią, żeby następnego dnia znów zjazd zaliczyć.
@haxxx: jezeli chodzi o rankedy to dla mnie jest to zazwyczaj formalnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mialem GMa co sezon. Przez ostatnie 3 sezony zaczynalem grac tydzien przed koncem i lapalem zawsze ramke za top100
@haxxx: Nie wiem, jak nie ma stabilizacji, to trzeba szukać lepszego decku, no i jeszcze skill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na teraz, to nie wiem.. a próbowałeś grać Emhyrem ze zwiadowcami? Bo wydaje mi się że jest najbardziej przegięty teraz, a jeszcze nie tak popularny.
@haxxx: ja w pewnym momencie zauważyłem że zacząłem po prostu wyrzucać karty na stół bez większego myślenia, wiec musiałem się przestawić żeby więcej myśleć przy graniu i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@irecky: najważniejszy jest skill i umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, wtedy nawet średnim deckiem można sporo ugrać
@irecky: Na szybko zagrałem jedną partię i wygląda całkiem obiecująco. Tez ustawiłem na ofensywę i dodałem zabójstwo i sweersa. Zobaczymy w dłuższej perspektywie jak to będzie wyglądać.

@siger00: ja ten deck pod armor ogrywałem od 2 sezonów, znam go na pamięć, po prostu czasem przychodzi taki downswing że nie ma rady. Gorzej z nowymi taliami, to tak jak mówisz. Czasem się rzuca karty w głupiej kolejności :)
Najważniejsze później znaleźć
jezeli chodzi o rankedy to dla mnie jest to zazwyczaj formalnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mialem GMa co sezon. Przez ostatnie 3 sezony zaczynalem grac tydzien przed koncem i lapalem zawsze ramke za top100


@kubusfnc: Ty to ogólnie jesteś najbardziej ogarnięty z naszej bandy ( ͡° ͜ʖ ͡°), takie mam wrażenie. Ja w sumie grać potrafię, gm wbijam, ale raczej z bólem. Na
@irecky: Jak tak dalej będzie szło to poproszę adres do wysyłki bo wiszę Ci piwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Niesamowity potencjał ma ta talia. Nawet jak się nie uda zboostować rycerza do 18 pkt to 12 w zupełności wystarcza.
Zabójstwo - piękny removal na Henselty, których w okolicy 3800 pełno. Usuwasz mistrza