• 0
@pogop wielkopolskie here, normalne sformułowanie jak dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co się glupkowato (zazwyczaj) usmiechasz/śmiejesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spike200: Nie powinno się mówić "mamo podaj szklankę" tylko "czy mama poda szklankę?". Nie "jak się babciu czujesz?" lecz "czy babcia się dobrze czuje?".
A jak do mamy/taty/babci/dziadka powiesz "podasz mi coś tam?" to możesz w czerep dostać.
  • Odpowiedz
@joniu: kumpel mi wysłał ten tekst w pierwszym/drugim miesiącu mieszkania w Pozku... minęły 3 lata i dalej brzmi jakoś tak inaczej... ale z drugiej strony nie znając oryginału raczej zrozumiałbym większość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz