Wy też uważacie że GTA V na konsolach starej generacji wygląda lepiej?

Mam na myśli naturalne kolory, brak dziwnych filtrów oraz blura.
#gtav #gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę tego ogarnąć :/ Czy do planowania napadów wystarczy obojętnie jaka nieruchomość ze znaczkiem domka czy jakiś konkretny? #gtav #gtaonline
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomożecie? Pobieram V przez social club. Non stop tracę połączenie z serwerami :( Kompa nie mogę zostawić bo po 15 minutach w-----e "ponów próbę" i muszę to zrobić czy chce czy nie chce bo bez tego pobieranie nie ruszy ponownie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest jakiś sposób żeby to jakoś pobrać bez takich wymuszonych przerw? :(
#gtav #gta #pcmasterrace
Mothman - Mirki pomożecie? Pobieram V przez social club. Non stop tracę połączenie z ...

źródło: comment_fI3maqw5ZQRhNBxIk2QuLiaa5OLPnsXs.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie kiedy masz zmodowaną kasę, pojawia się komunikat że R* poprawił stan twojego konta, myślisz że to konfiskata kasy, wczytujesz się w komunikat, a tu że to +520k od R* ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gtaonline #gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Zamierzam kupić bazę, mam wystarczającą kwotę na samą bazę bez działa orbitalnego itd. Można to potem dokupić?
#gtaonline #gtav
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #problem #windows10 #pcmasterrace jak poradzić sobie z błędem rockstar kiedy po zalogowaniu w grze wciskam "home" i dalej "sklep" to wtedy wywala mi błąd 1000:104. Próbowałem z instalacja od nowa social club oraz usunięciem z dokumentów folderu social club i tak bez skutku. Pomożecie ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #graiv #gta #problem #windows #windows10 #steam #problem

Problem jest taki. Mam GTA IV na steamie i za cholerę nie mogę poradzić sobie z uruchomieniem tej gry. Obejrzałem chyba z 20 poradników i dalej nic. Po włączeniu gry i pierwszych napisach gra stoi w miejscu i nie chcę dalej ruszyć. Po jednym z poradników wkleiłem do
obsydian4 - #gtav #graiv #gta #problem #windows #windows10 #steam #problem

Problem...

źródło: comment_jsoNmdiFPOcscLMtMTomWSUciMJuEFIn.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś klub wykopowy na xboxone? Jak najlepiej grać ze znajomym? Obaj dopiero zaczynamy i nie do końca ogarniamy. Najbardziej irytuje, że nie wiemy jak we dwóch dołączać wspólnie do różnych akcji, bardzo długo schodzi zanim gdziekolwiek razem dołączymy.

#gtaonline #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach