Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav na czym serwery prywatne zarabiaja na siebie? z tego co patrze nie maja premium, nie maja dotacji, jak to sie toczy w takim razie? ktos zna takze specyfikacje hardware tych serwerow?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Melcma: nie ma reklam? Może robią je 4fun, sam hostowałem serwer do san andreas multiplayer aby grać tylko, nic z tego nie miałem a wręcz przeciwnie bo prąd kosztuje
  • Odpowiedz
może mi ktoś powiedzieć dlaczego przy zrobieniu aktualizacji 9,5GB(ta która jest wymagana, bo instalowałem całość z płyt) po ponownym uruchomieniu całego Social Club i GTAV musze ją robić ponownie?
#gtav #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zede1: Bo już minęło kilka lat i doszło jeszcze więcej aktualizacji? Widocznie tak jest to zrobione że trzeba pobierać na raty. Poza tym co to jest 9 GB w dzisiejszych czasach, to jest kilka/kilkanaście minut pobierania
  • Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś tu pomoże ale włączam gta v i steam pokazuje że gra uruchomiona a nic się nie pojawia, nawet w procesach nie ma nic włączonego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie grałem z kilka miesięcy i jakąś aktualizacje pobrałem, po czym wyskoczyło że jakieś mody nieaktualne więc te podstawowe zaktualizowałem i po tym to tak. Ktoś wie jak naprawić? Prócz reinstalacji
#gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtaonline #gtav #gry
Siemka, szukam ludzi do GtaOnline: wspólne napady itd, w grze za dużo raków :(( Świeżak ,ale ogarniam, potrzebne 2 osoby.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gta5 #gtav #gry #pc #steam #pcmasterrace
Mam problem, wczoraj gra pobrała się do 100% ale okienko " pic" było dalej. I nic a nic nie chciało zniknąć po czasie, zdecydowałem ze po prostu je zamknę, po zamknięciu wszystkie pliki gry się usunęły :_: dziś widzę że idzie to samo ( okienko nie znika dalej a mam 80% ) jakiś pomysł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mocarzhere: Trailer scrollsów który trwa 5 sekund? Ogólnie nie ma co marudzić, poczekamy aż wyjdzie. Nareszcze będzie godny pojedynek fallout/TES vs cyberpunk, zobaczymy kto jest lepszy ostatnio zarzucali że nie mozna porównywać wieśka i skyrima bo za długa czasowa przerwa jest pomiedzy wydaniem tych gier.
  • Odpowiedz
  • 34
@Mocarzhere porównujesz pierwszy od kilku lat trailer nahypowanej gry do któregoś z kolei trailera do zapowiedzianej wcześniej gry. xD Hype jest duży, ale mam wrażenie że to tylko zaszkodzi Redom.
  • Odpowiedz
#gtav #ps4

Mini zakupy w PS store dzisiaj.

GTAV bedzie grane, caly dzien wolny, takze jak jest ktos chetny do pokazania mi co i jak to podaj mi swoj nick, a dodam do znajomych.

Ew battlefront 2 jesli ktos posiada ;)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach