#play #gsm
Czy orientuje się ktoś czy jak kupie starter którego już nie można kupić w salonie (wycofany) będę mógł skorzystać z tej taryfy czy muszę już z tych nowych taryf. np taki starter http://allegro.pl/show_item.php?item=7240038750
Czy orientuje się ktoś czy jak kupie starter którego już nie można kupić w salonie (wycofany) będę mógł skorzystać z tej taryfy czy muszę już z tych nowych taryf. np taki starter http://allegro.pl/show_item.php?item=7240038750

























Komentarz usunięty przez autora