Kupiłem sobie nową kartę, doładowałem za 25zł, żeby włączyć formułę unlimited, która daje darmowe rozmowy i sms na 30 dni, usługa się włączyła, a po dwóch tygodniach zablokowali mi połączenia wychodzące i musiałem doladować kartę, jak to jest? Troche wydymany się czuje.. #play #gsm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Najkon: Zmiana oferty zakończona pomyślnie
Nowa oferta to: Play na Kartę Rok Ważności Konta

Zmiana nastąpi maksymalnie w ciągu 24 godzin. - jeeesss :) - udało się dzięki
  • Odpowiedz
Mireczki, bo ja jestem zielony w tych tematach.

Mam teraz abonament w playu, ale na dniach chcę z niego zrezygnować. Przeglądam te różne oferty na komórkomacie i w tagach i mam pytanie jak to wygląda z przenoszeniem numeru. Jak wypowiem umowę w Playu, to oni mi "zabiorą" ten numer co mam teraz?

I co radzicie, przenieść się na kartę?

#telefony #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@buking możesz złożyć papiery o przeniesienie numeru u nowego operatora
Za jakąś tam opłatą wykonają ten proces za Ciebie Podejdź do punktu który Cię interesuje i dooytaj o szczegóły
Ja przeniosłem się do Orange z plusa i sobie chwalę
  • Odpowiedz
Mirki, jest pytanie.
Nie jestem pewien, ale czy to jakiś nowy sposób ataków na telefony ?
Wczoraj dostałem sms z numeru: +48798421494 z jakimś linkiem zaczynającym się
https:/ /bdo.to/u /F0YOUP....

(Dla zainteresowanych mogę podać cały link)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej hej Mircy. Planuję zakup internetu od #plus wraz z routerem. Pytanie do was o opinię na temat tych modeli, które mają na stronie. Przykładowo taki D-Link DWR-921C3 LTE? Opłaca się to od nich brać na raty czy lepiej kupić samemu w sklepie tańszy/lepszy? #lte #internet #gsm #router
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElCidX: Z ta stroną nie głupie, tego USSD dalej nie łapie (( _) przekierowanie kodów do ciebie rozumiem, ale w druga stronę już nie.
  • Odpowiedz
Mirki, kończy mi się umowa #gsm w #play i zastanawiam się nad przejściem do #tmobile. chciałem zapytać o jakość rozmów oraz o zasięg. Dostałem dobrą ofertę z Tmobile i zastanawiam się, czy to będzie dobry wybór.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanko takie mamie skonczyła sie umowa w mixplusie i nie bierze teraz nowego telefonu , ale chce dalej byc w plusie i przejsc na tą taryfe ja+ gdzie ma za 20 zł nielimitowane połączenia do wszystkich sieci wie ktos jak to zrobic ? @Specjalista_Plus
#plus #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZygmuntTamburino: wszystkie telefony mają szerokokątny obiektyw, a szerokokątny obiektyw rysuje tak, że potem te wypacykowane Karyny mają na zdjęciu nosy większe niż wszystko inne. Jak Twoja kobita chce się reklamować tymi fotkami, to ja bym szedł w taką stronę, żeby robić je lepiej niż wszyscy, a nie cykać na o-------l telefonem.
  • Odpowiedz
@kasztanozord: Możesz skorzystać z oferty Plusha. W taryfie Nowy Plush po wykupieniu pakietu za 25 zł/30 dni zawierającego 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y otrzymasz 1,7 GB do wykorzystania w roamingu. Wielkość tę możesz zwiększyć, dokupując pakiet 5 GB/5 zł. Dzięki temu dostaniesz 0.4 GB w ramach Pakietu Roamingowego.

Ponadto, przebywając na terenie UE, będziesz mógł wykonywać bezpłatne połączenia i wysyłać wiadomości SMS oraz MMS.

Rok Ważności Konta
  • Odpowiedz
@ravenking: Najpierw trzeba złożyć rezygnację z abonamentu w Plusie, a następnie, jeszcze przed dezaktywacją numeru, wysłać SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107. Wtedy znajdziesz się w ofercie Plus na Kartę. W ciągu pierwszych 30 dni od momentu wyłączenia numeru w abonamencie, należy zasilić konto. Aby przejść do taryfy Nowy Plush, wpisz kod: * 147 * 23 # (koszt 5 zł). Następnie możesz aktywować pakiet Internet, rozmowy, SMS, MMS bez
  • Odpowiedz
sam sobie odpowiem:
oplacalność średnia, telefony parametrowo są bardzo podobne. Do tego Mi A 1 nie ma NFC i posiada słabszą baterię.
Chyba już lepiej dozbierać i kupić Mi6 ;)
  • Odpowiedz
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wyrewolwerowany_Rewolwer: ale wodzu 5", 5,5" 6,4"? Zalezy ci na fotkach, czy bardziej na pojemnej baterii? Przy obecnych procesorach i 4gb ram raczej nie ma przyciac. A to jak bedzie chodzil miesiac-dwa po zakupie, zalezy jak bardzo uzytkownik napakuje telefon syfem i tu nawet flagowce beda klekac, jak sie trafi wielbiciel instalowania wszystkiego jak leci.

Jesli masz czas i chcesz xiaomi czekaj na redmi note 5 pro, pierwsze recenzje i dostepnosc
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowany_Rewolwer no jest spory. Trochę przeszkadza przy przemieszczaniu się ew obsługa jedną ręką utrudniona.
Ale przeglądanie internetu, oglądanie filmow, gry bardzo na plus na takim wyświetlaczu.
Dodatkowo mega plus za baterie.
I minus to dość słaby aparat.
  • Odpowiedz
#szczecin #gsm
Mirki i Mirabelki: Gdzie w Szczecinie od ręki będą mieli baterie do szajsunga s5 w sensownej cenie ? Potrzebuję na dzisiaj.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach