Wpis z mikrobloga

Dziś ściągnąłem sobie World of Warships i chciałem czekać na OBT. Jednak udało mi się zalogować, chociaż nie podawałem żadnego kodu, w WoT gram, ale na innym koncie. Spróbujcie może wam się też uda.
Dodam tylko, że optymalizacja jest beznadziejna. Grafika dość brzydka, a działa niewiele lepiej niż GTA V( tak ściągnąłem pirata, byłem zbyt na hajpowany). Sprzęt: Intel Pentium Dual Core E2180 2GHz, ATI Radeon HD 2600 PRO, 3 GB RAM, Windows 7 64bit
#wargaming #worldofwarships #gryonline
mat759 - Dziś ściągnąłem sobie World of Warships i chciałem czekać na OBT. Jednak uda...

źródło: comment_MHsGbJjW5H22sxEm4b63u2y0HTM3lIXK.jpg

Pobierz
  • 23
@mat759: No man czas na wymianę kompa.. a nie narzekać ze "na moim kalkulatorze CASIO nie chce iść w 1000000 FPS w 4K"... wymiana grafy na jakaś co lepiej gry będą działały pewnie wyniesie ciebie coś kolo 150zl na aledrogo.
@LosB Wiem, ale są ważniejsze wydatki a się nie przelewa. Aż tak narzekać nie będę, wiem jaki mam szmelc. Byłem i tak naiwny, że w GTA V sobie pogram.
@vdr Jak już pisałem, wiem że ten komputer jest beznadziejny, ale jakoś w WoT mogę na nim grać oraz GTA IV na nim przeszedłem, a pewnie wiesz jak z tym było. Popatrz na zrzut i powiedz mi czy ta grafika, ma odpowiednie wymagania.
@mat759: Masz kompa, który ma moc obliczeniową mniejszą niż przeciętny warty 500zł smartfon i dziwisz się że gra chodzi jak chodzi... WoWs ma kilkukrotnie lepszą optymalizację niż WoT, ale najwyraźniej dla komputerów, a nie kalkulatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam ze 2x więcej FPS w WoWs niż w WoT. I wygląda gra przy tym lepiej.