via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Do tej pory byłem przekonany że moja własna mamuśka to inteligenta kobieta, wiedząca jak działa świat. Odkąd z nią nie mieszkam i kontaktujemy się przez fb to nie mogę uwierzyć że to ta sama kobieta. Jak obrazki #grazynacore jestem w stanie przeboleć bo humor rzeczywiście może się zmieniać z wiekiem to obrazków mówiących o złym Panie z Microsoftu i teoriach ze maseczki powodują raka płuc bo gromadzi się wilgoć nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszedłem tylko na 3 min na #facebook i zostałem wystawiony na taki #rakcontent i #grazynacore że mi wystarczy chyba do końca roku. Zastanawiam się jak to możliwe że ja tych wszystkich ludzi kiedyś spotkałem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"ta wedka na ukleje to badziew, za 300zl nie kupisz nic dobrego. Ja uzywam lepszego sprzetu co najmniej za 800zl. Kto lowi prawdziwe ukleje ten wie o co chodzi, ja juz mam ponad 50lat doswiadczenia i sie znam bardzo dobrze ale do wszystkiego sam dochodzilem tak ze niczego konkretnego Ci nie powiem. Jak tez chcesz byc tak zajebisty jak ja to doczytaj sobie w literaturze i machaj wedka ryby beda."
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, pytałam po znajomych, ale niczego się nie dowiedziałam, więc pytam Was.

Mianowicie mama mi wariuje politycznie. Znajomi pododawali ją do jakichś grupek, gdzie się wymieniają memami politycznymi, ale i newsami (czasem fake newsami), a ona za bardzo to wszystko przeżywa, bierze na poważnie, bo taki ma charakter. Do tego wierzy w jakieś pierdoły typu przepowiednie Jasia z Zadupia Dolnego i boję się, że krok dalej to już tylko 5G, szczepionki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale wiecie czemu kazano nam nosić maski? Na pewno nie dlatego, żebyśmy nie roznosili wirusa. Przez to, że kosmetyczki i fryzjerki są zamknięte trzeba jakoś ukryć te szpetne mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #koronawirus #koronawpolsce #zdrowie #heheszki #grazynacore Mojej gębie nic nie pomoże, więc mam to w poważaniu czy salony są zamknięte, czy otwarte.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie to dzisiaj rano gadałem z matką przez telefon i ona do mnie "Synek, B--ń Boże nie wychodź z domu, okien nie masz prawa otwierać, chmury z czarnobyla nadciągają." xD Ja jej mówię, żeby przestała szerzyć fake-newsy, to ona do mnie "Jak Tobie Bogiem jest komputer i zawsze uważasz się za najmądrzejszego to żyj sobie sobie tak i nie ma o czym z Tobą rozmawiać". No i tak to się żyje na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam
Zainspirowany pewnym wpisem na #grazynacore postanowiłem ulepić paste/historyjke o imperium karteczek wysyłanych z różnych okazji. Opowieść ta nie ma na celu urażenia nikogo są to tylko moje dziwne fantazje potraktujcie to jako odskocznie od rzeczywistości. Z tego miejsca chciałby złożyć kondolencje rodzinie Katarzyny Dowbor i szybkiego powrotu do zdrowia. Pasta jest podzielona na 3 części i będzie publikowana przez 3 dni. Jestem otwarty na krytyke jest to moja 1 pasta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Co mnie podkusilo żeby telewizję włączyć? Chwila reklam na Polsacie i zapowiedz chyba najbardziej crignowego programy w historii Polski. "Joke show", nie sprawdzajcie, naprawdę. #grazynacore i polskie kabarety to przy tym humor najwyższej klasy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Tymczasem od mojego taty na whatsappie xD
#grazynacore wchodzi trochę w rejony, kiedy zaczyna używać typową dla siebie formę związaną z piciem kawusi ale eksploruje możliwości nowych postaci, w tym przypadku kościotrupa. Niewiele brakuje już i zaraz połączą to z deep-fried i emeryci stworzą nową gałąź dank memów
Reepo - Tymczasem od mojego taty na whatsappie xD 
#grazynacore wchodzi trochę w rejo...

źródło: comment_1587205668Y9M2y1BnTZDhg7m4r1Hx6l.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach