Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@illneverfallinlove kurde dopiero teraz widze te kaczke bo wcześniej nie widziałem a wpatrywałem sie jak głupi
Komentarz usunięty przez moderatora
#humorobrazkowy i trochę #grazynacore
źródło: comment_1587631371fxQ0JT63MBd22PXovml7qp.jpg
Pobierz@holymotherearth:
- Panie, ale tak z samego rana pić?
- No wie pan, jak z samego rana... jest grubo po dziewiątej
- Panie, ale tak z samego rana pić?
- No wie pan, jak z samego rana... jest grubo po dziewiątej
- 0
@holymotherearth:
- Panie, ale tak z samego rana pić?
- No wie pan, jak z samego rana... jest grubo po dziewiątej
@Kielich z rana jak śmietana,proszę pana!!!
- 7
Komiks polityczny Mojego Autorstwa,Trochę takie #grazynacore
#humorobrazkowy #bekazpisu #bekazpodludzi
#humorobrazkowy #bekazpisu #bekazpodludzi
źródło: comment_1587590356NZ6QqINa5DefHRpMKAfVfY.jpg
Pobierz@Kamilzon: dobra dbałość o szczegóły
@ramzes8811: podobna była na GG znaczyła niegreczne segzy pewnie dlatego
@MasterZiomaX: jprdl usuń to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@MasterZiomaX: OPIE zmiłuj się
Moja matka całe życie gadała, że jak to można oddać rodziców do opieki, że to trzeba być człowiekiem bez serca, bezdusznym itd. xD Teraz kiedy od ~3 tygodni opiekuje się babcią kilka razy 24/7 w tygodniu to "ja już nie wytrzymuje". Jak jej tłumaczyłem kiedyś, że godzinna wizyta raz na tydzień czy dwa to nie ma nawet 10% wspólnego ze starym człowiekiem, który nie potrafi nic sam zrobić to słyszałem, że nie
- 46
@wykopowajulka15: dlatego nie warto dożywać starości
- 16
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli #fiksacja #lgbt #grazynacore #biedron #konfederacja #debata
ha ha : - DDD d i l d o
ha ha : - DDD d i l d o
źródło: comment_1587563386vzNp7tSE5OU5S1K6EwPC3b.jpg
Pobierz@vitkoovsky: haha beniz :---DDD
@vitkoovsky: S E K S A N A L N Y. G E J E
#koronawirus #grazynacore #heheszki chciałem spytać wujka google, ile do tej pory ludzi w PL kopnęło w kalendarz z powodu koronawirusa. No to pokazało mi to:
źródło: comment_1587555484R3VZsGIJrFIWDus4E9M2d2.jpg
Pobierz- 0
@MacronT1000: ale jesteś zabawny hehehe. Może chcesz zostać klaunem w przyszłości?
- 0
@Benn: od dawna jestem
konto usunięte via Android
- 5
Byłem wczoraj na zakupach w dużym markecie, oszołomie. Co druga grażyna w tym sklepie w masce opuszczonej do połowy, tak, że kinol wystaje, albo w ogóle luźno zwisającej. Wszystkie baby 40+. O dziwo - chłopów było w sklepie znacznie mniej, ale w większości nosili maski poprawnie.
Potem się dziwimy, że kraj z kartonu, skoro taka rzecz jak założenie maseczki przerasta sporą część społeczeństwa. A ochrona zamiast zwracać uwagę na ten fakt to
Potem się dziwimy, że kraj z kartonu, skoro taka rzecz jak założenie maseczki przerasta sporą część społeczeństwa. A ochrona zamiast zwracać uwagę na ten fakt to
@dwayne-johnson: nie przerasta tylko ludzie mają w dupie, ciezko sie oddycha, a nikt nie chcw mandatu dostać
@dwayne-johnson: no ciekawe, u mnie akurat stare baby noszą maski poprawnie, rodziny z dziećmi też, a jedynie widziałam januszów po 40 z maskami na czole czy brodzie i sebków-roboli z drabinami którzy mieli całkiem wywalone i nie mieli nawet żadnych chust. Moja mama chodziła w masce jeszcze zanim to był obowiązek, w tata raz poszedł do sklepu i się prawie popłakał, że mu duszno i on więcej nie idzie xD
Hej Mirki mam problem albo bardziej moi rodzice. Od dluzszego czasu jest napieta atmosfera z sasiadka z ktora rodzice dziela parking. Ta kobieta wysyla policje na moich rodzicow z jakis dziwny h powodow np. ze zablokowalismy jej wjazd z parkingu na jej garaz(?) mimo ze zawsze policja po rozpoznaniu wysmiewa ja bo nie ma powodu zeby dzwonic na policje(jakby Co rodzice nie prowokuja jej) . Uzytkownicy parkingu robia jej w cholere miejsca
@MyNameIsJefff: skoro baba wzywa milicję i milicja mówi, że za każdym razem nie widzi winy to dlaczego nie nałoży na babę mandatu za nieuzasadnione wzywanie? Odechciałoby się babie.
- 1
@Oude_Geuze: ty no policja byla 2 razy moze troche przesadzilem z tym zabrmialo jakby codziennie u nas byli. Przyjechali posmieli sie i pojechali nikt sie o nic nie prul-tez bylem zdziwiony.
- 662
Wszystkie Mirki i Mirabelki 40+ zrywają boki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grazynacore #heheszki #humorobrazkowy #humor
#grazynacore #heheszki #humorobrazkowy #humor
źródło: comment_1587493098FKIpoqg2S3K11E9Op7CnYp.jpg
PobierzBeka z januszów gdy wypowiadają się o Rosji, jaki to nie zacofany naród, ludzie ogłupieni propagandą i biedni. Tak naprawdę oni sami reprezentują ten sam poziom i stan umysłu, tyle że w Polsce zamiast narcyzmu imperialnego jest narcyzm z powodu przynależenia do «zachodu» a i zamiast rosyjskiej propagandy sukcesu łykają propagandę proamerykańską i mit wolnej Polski. No i oczywiście żyją na nieco wyższym poziomie, ale i tak skrzętnie pilnowanym, by nie dorównał
- 2
@Bananowy_Zul: raczej wszysyc rozumieja ze chodzi o kreml a tym rosjanom to chyb czasem wspolczuja
- 2
@Bananowy_Zul: wiec mamy remis a na reszte nikt nie ma wplywu i tak. U nas jest propaganda, u nich jest propaganda a ludzie it ak swoje wiedza
- 32
- 100
@Papieska_kremowka: Myślałem, że jestem na KOMIXXACH
- 1
Przestańcie mówić #grazyna #grazynacore
źródło: comment_1587422209o1zAIRotOwo1cToH4Xnnt2.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@Kosciany: J----e karyny
konto usunięte via Android
- 4
Będzie blizna czy nie będzie?
Dajcie plusika żeby nie było( ͡° ʖ̯ ͡°)
#c-----------o #oparzenie
trochę #grazynacore
Dajcie plusika żeby nie było( ͡° ʖ̯ ͡°)
#c-----------o #oparzenie
trochę #grazynacore
źródło: comment_1587419942OiafJOxHj9oE7Y0stBRivS.jpg
Pobierz@Pamcia6969: to d--a cz c---i
- 1






























źródło: comment_1587669572iKOwgCP4FG1dASi5ON5dyu.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora