Moja matka całe życie gadała, że jak to można oddać rodziców do opieki, że to trzeba być człowiekiem bez serca, bezdusznym itd. xD Teraz kiedy od ~3 tygodni opiekuje się babcią kilka razy 24/7 w tygodniu to "ja już nie wytrzymuje". Jak jej tłumaczyłem kiedyś, że godzinna wizyta raz na tydzień czy dwa to nie ma nawet 10% wspólnego ze starym człowiekiem, który nie potrafi nic sam zrobić to słyszałem, że nie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem wczoraj na zakupach w dużym markecie, oszołomie. Co druga grażyna w tym sklepie w masce opuszczonej do połowy, tak, że kinol wystaje, albo w ogóle luźno zwisającej. Wszystkie baby 40+. O dziwo - chłopów było w sklepie znacznie mniej, ale w większości nosili maski poprawnie.

Potem się dziwimy, że kraj z kartonu, skoro taka rzecz jak założenie maseczki przerasta sporą część społeczeństwa. A ochrona zamiast zwracać uwagę na ten fakt to
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dwayne-johnson: no ciekawe, u mnie akurat stare baby noszą maski poprawnie, rodziny z dziećmi też, a jedynie widziałam januszów po 40 z maskami na czole czy brodzie i sebków-roboli z drabinami którzy mieli całkiem wywalone i nie mieli nawet żadnych chust. Moja mama chodziła w masce jeszcze zanim to był obowiązek, w tata raz poszedł do sklepu i się prawie popłakał, że mu duszno i on więcej nie idzie xD
  • Odpowiedz
Hej Mirki mam problem albo bardziej moi rodzice. Od dluzszego czasu jest napieta atmosfera z sasiadka z ktora rodzice dziela parking. Ta kobieta wysyla policje na moich rodzicow z jakis dziwny h powodow np. ze zablokowalismy jej wjazd z parkingu na jej garaz(?) mimo ze zawsze policja po rozpoznaniu wysmiewa ja bo nie ma powodu zeby dzwonic na policje(jakby Co rodzice nie prowokuja jej) . Uzytkownicy parkingu robia jej w cholere miejsca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MyNameIsJefff: skoro baba wzywa milicję i milicja mówi, że za każdym razem nie widzi winy to dlaczego nie nałoży na babę mandatu za nieuzasadnione wzywanie? Odechciałoby się babie.
  • Odpowiedz
Beka z januszów gdy wypowiadają się o Rosji, jaki to nie zacofany naród, ludzie ogłupieni propagandą i biedni. Tak naprawdę oni sami reprezentują ten sam poziom i stan umysłu, tyle że w Polsce zamiast narcyzmu imperialnego jest narcyzm z powodu przynależenia do «zachodu» a i zamiast rosyjskiej propagandy sukcesu łykają propagandę proamerykańską i mit wolnej Polski. No i oczywiście żyją na nieco wyższym poziomie, ale i tak skrzętnie pilnowanym, by nie dorównał
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach