Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@EuronGreyjoy: jaki był cel wprowadzenia tej postaci do serialu? Dunno...
źródło: comment_b0BcunieJG1Db6sSQx8W1LGdgaGsetat.jpg
Pobierz- 8
@Zyvalt: > Well, we kinda forgot about her...
źródło: comment_Jz4UqhAndiSYglo6Qk54SJcDPVoXBQL4.jpg
Pobierz- 27
Dziś mija tydzień. A po tym co się zobaczyłem dalej boli i nie mogę tego przyjąć do wiadomości. Sposób w jaki zniszczono i zmieszano z błotem jedyną królową Daenerys jest nie do zaakceptowania. Porównanie tak wyśmienitej postaci do Hitlera czy Stalina czy innego dyktatora jest dramatem. Tym bardziej, że podczas podobnych rebelii w książkach ginęły też całe miasta z rąk np. Tyrwina czy innych i jakoś w ich przypadkach nikt tak o
źródło: comment_iXAHrBeT6RLKVIGprBYJP8pUibeYwQw1.jpg
Pobierz- 8
Ile bym dał, aby cofnąć czas i nie oglądać tego ścierwa jakim był 8 sezon. Co więcej od ludzi z planu dochodzą głosy, że np. sir Jorah miał przeżyć, ale DDki pomyślały, że lepiej go ubić dla ciekawszego efektu - co tym bardziej i po raz kolejny sugeruje, że cały sezon to jest tylko jakimś wysrywem D&D i być może nie będzie mieć prawie żadnego związku z książkami.
@FoxX21: +1
- 3
@Filippa: no widzisz i tu jest problem. Tyrwin robił gorsze rzeczy, wymordował więcej niewinnych ludzi, ale i tak jego pamiętasz jako genialnego wodza i stratega. A Daenerys? Przez z-----y scenariusz zapamiętasz ją nie jako osobę, która wyzwalała uciemiężonych czy uratowała Westeros przed Nocnym Królem tylko zapamiętasz ją jako "szaloną"(nienawidzę tego słowa) morderczynię. Czy to nie jest niesprawiedliwe?
- 20

Zaczełem oglądać serial po raz drugi,jest jeszcze lepiej niż za pierwszym razem gdyż oglądając na spokojnie łączysz wątki
#graotron #got #gameofthrones
#graotron #got #gameofthrones
@DAMONSTER Ja też oglądam. Zupelnie inne spojrzenie. Teraz wszystkie rody i postacie jak się zna i ogląda akcję to łatwiej powiazac cala akcje.. Pierwsze sezony oglądałem 7-8 lat temu i nie czytałem książki. Co zaskakuje... to wierne oddanie pierwszego sezonu. Krasnal jest dalej ulubioną postacią, a Ned... dopiero teraz widzę jaki był naiwny i głupi przez ten swój honor. Nieobyty w zagrywkach politycznych z----l tyle razy w KL.
- 5
konto usunięte via Android
- 0
@labla XDDDDDDD
- 88
konto usunięte via Android
- 4
@TOST12: Wtedy musiałaby być wojna Starków z Baratheonem, a gruby miał już chyba wszystko w garści.
- 0
@albertbranka Ned nie był za zabijaniem całego rodu, to Robert chciał zabić wszystkich Targaryenów. Więc myślę że skoro Aerys był już martwy to byłoby po sprawie
- 0
@Ertenix próbuj! :D

- 2
I tak prawdopodobnie będzie. Jednakże przekonamy się o tym dopiero za jakieś 10 lat. Prequele i spin-offy się skończą, dedeki ukończą trylogię Star Wars i będziemy mogli wrócić do GoT. Dekada to idealny okres, aby aktorzy, scenarzyści i sami fani na świeżo i bez kwasu podeszli do tego uniwersum, zwłaszcza, że sam Tyrion w ostatnim odcinku mówi Jonowi, że spotkają się za 10 lat, więc będzie to lorowe. Fanom zostały już tylko
źródło: comment_OT2Rv0EKxyKtQqK03bQiD9C6uiYkGo2d.jpg
Pobierz- 3
@Duze_p--o: Akurat obecną trylogię SW nie tworzy Lucas. Tutaj ci sami ludzie będą to robić. Do tego za 10 lat ludzie już będą chcieli kontynuacji zwg na efekt nostalgii. Pożyjemy zobaczymy.
Komentarz usunięty przez moderatora
Kurczę, chciałbym żeby te teorie o "sekretnym", siódmym odcinku ósmego sezonu okazały się w poniedziałek prawdą, a sezon został uratowany. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby ten odcinek dla ostatniego sezonu był czymś w stylu zakończenia "The Usual Suspects", zaskakującym i zmieniającym odbiór całości (a Bran wyszedł i zniknął wśród ulic Kings Landing (#pdk)
#got #graotron #spoiler
Żeby ten odcinek dla ostatniego sezonu był czymś w stylu zakończenia "The Usual Suspects", zaskakującym i zmieniającym odbiór całości (a Bran wyszedł i zniknął wśród ulic Kings Landing (#pdk)
#got #graotron #spoiler
- 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@sawa12721: tragizmem było to, że DDki nie zrobiły zakończenia według Martina tylko swoje wypierdy, aby mogły sobie trzepać do Aryi i Jona Snow
@FoxX21: Ale mimo wszystko Jon to był też dobry człowiek i osoba, którą Danerys kochała.
Płaczemy po Danerys, ale on także jest jedną z największych ofiar D&D.
Nie czuję do niego nienawiści za to co zrobił, tylko współczucie.
[*] dla drugiego z wielkich Targaryenów naszej epoki!
Płaczemy po Danerys, ale on także jest jedną z największych ofiar D&D.
Nie czuję do niego nienawiści za to co zrobił, tylko współczucie.
[*] dla drugiego z wielkich Targaryenów naszej epoki!
- 13
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mega_Smieszek: O kurde !

























#graotron
#humorobrazkowy
źródło: comment_0UrlQjoNiWSNO8G1N8mlwMzYPgJY0kso.jpg
Pobierz