Dziś mija tydzień. A po tym co się zobaczyłem dalej boli i nie mogę tego przyjąć do wiadomości. Sposób w jaki zniszczono i zmieszano z błotem jedyną królową Daenerys jest nie do zaakceptowania. Porównanie tak wyśmienitej postaci do Hitlera czy Stalina czy innego dyktatora jest dramatem. Tym bardziej, że podczas podobnych rebelii w książkach ginęły też całe miasta z rąk np. Tyrwina czy innych i jakoś w ich przypadkach nikt tak o
FoxX21 - Dziś mija tydzień. A po tym co się zobaczyłem dalej boli i nie mogę tego prz...

źródło: comment_iXAHrBeT6RLKVIGprBYJP8pUibeYwQw1.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile bym dał, aby cofnąć czas i nie oglądać tego ścierwa jakim był 8 sezon. Co więcej od ludzi z planu dochodzą głosy, że np. sir Jorah miał przeżyć, ale DDki pomyślały, że lepiej go ubić dla ciekawszego efektu - co tym bardziej i po raz kolejny sugeruje, że cały sezon to jest tylko jakimś wysrywem D&D i być może nie będzie mieć prawie żadnego związku z książkami.


@FoxX21: +1
  • Odpowiedz
@Filippa: no widzisz i tu jest problem. Tyrwin robił gorsze rzeczy, wymordował więcej niewinnych ludzi, ale i tak jego pamiętasz jako genialnego wodza i stratega. A Daenerys? Przez z-----y scenariusz zapamiętasz ją nie jako osobę, która wyzwalała uciemiężonych czy uratowała Westeros przed Nocnym Królem tylko zapamiętasz ją jako "szaloną"(nienawidzę tego słowa) morderczynię. Czy to nie jest niesprawiedliwe?
  • Odpowiedz
@DAMONSTER Ja też oglądam. Zupelnie inne spojrzenie. Teraz wszystkie rody i postacie jak się zna i ogląda akcję to łatwiej powiazac cala akcje.. Pierwsze sezony oglądałem 7-8 lat temu i nie czytałem książki. Co zaskakuje... to wierne oddanie pierwszego sezonu. Krasnal jest dalej ulubioną postacią, a Ned... dopiero teraz widzę jaki był naiwny i głupi przez ten swój honor. Nieobyty w zagrywkach politycznych z----l tyle razy w KL.
  • Odpowiedz
Wszyscy po ósmym sezonie leją na scenarzystów... natomiast ja chce pochwalić Ramina Djawadi, który dał temu serialowi chyba jeden z najlepszych soundtracków jakie słyszałem. Dzięki Mistrzu () szkoda że to już koniec

Dziękuję

#got #graotron #muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 5:10 Martin mówi, że dostaje sporo zdjęć dzieci, które rodzice nazwali "Daenerys". Szkoda, że nie poczekali do 8 sezonu z tą decyzją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#graotron #got
b.....i - W 5:10 Martin mówi, że dostaje sporo zdjęć dzieci, które rodzice nazwali "D...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#got #graotron
czy w zdanie ,,you know nothing jon snow'' miało gdzieś swoje wyjaśnienie? O co chodziło ygritte? Było to gdzieś wyjaśnione czy cos? Może ona też była p------ą sroką xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak prawdopodobnie będzie. Jednakże przekonamy się o tym dopiero za jakieś 10 lat. Prequele i spin-offy się skończą, dedeki ukończą trylogię Star Wars i będziemy mogli wrócić do GoT. Dekada to idealny okres, aby aktorzy, scenarzyści i sami fani na świeżo i bez kwasu podeszli do tego uniwersum, zwłaszcza, że sam Tyrion w ostatnim odcinku mówi Jonowi, że spotkają się za 10 lat, więc będzie to lorowe. Fanom zostały już tylko
BlackHawk144 - I tak prawdopodobnie będzie. Jednakże przekonamy się o tym dopiero za ...

źródło: comment_OT2Rv0EKxyKtQqK03bQiD9C6uiYkGo2d.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Kurczę, chciałbym żeby te teorie o "sekretnym", siódmym odcinku ósmego sezonu okazały się w poniedziałek prawdą, a sezon został uratowany. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby ten odcinek dla ostatniego sezonu był czymś w stylu zakończenia "The Usual Suspects", zaskakującym i zmieniającym odbiór całości (a Bran wyszedł i zniknął wśród ulic Kings Landing (#pdk)

#got #graotron #spoiler
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FoxX21: Ale mimo wszystko Jon to był też dobry człowiek i osoba, którą Danerys kochała.
Płaczemy po Danerys, ale on także jest jedną z największych ofiar D&D.
Nie czuję do niego nienawiści za to co zrobił, tylko współczucie.

[*] dla drugiego z wielkich Targaryenów naszej epoki!
  • Odpowiedz