Przerobiłem planszę do gry 'Gra o Tron: Matka smoków', dodałem kilka zmian których mi brakowało, co o tym myślicie? Zmienilibyście coś jeszcze?

Zmiany:
1. Zatoka żelaznych ludzi styka się z lodową zatoką
2. Morze zachodzącego słońca nie graniczy z żadnym lądem
3. Złota cieśnina ma kontakt z zachodnim morzem letnim
terror_blade - Przerobiłem planszę do gry 'Gra o Tron: Matka smoków', dodałem kilka z...

źródło: comment_1643711547pi4Bzt0uiPKDfMT0o0M9Mp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno Coolesha ostatnio oglądał stare odcinki #graotron i powiedział na osobności każdemu z trzech kandydatów na selekcjonera, że to właśnie go wybiera. Na koniec został nim ten, który nie wyspęrzeglił się mediom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reprezentacja #mecz #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alhakeem: czym się różni biblioteka od ściągania z sieci skoro obie te opcje wykorzystują prawo dozwolonego użytku osobistego treści podlegającej prawom autorskim i za obie te formy korzystania z tych treści płacimy tą samą opłatę reprograficzną i obie są dokładnie tak samo legalne?
  • Odpowiedz
  • 8
@Aokx to Velaryonowie, wasalaowie Targaryenów jeszcze z Valyrii, razem z nimi s---------i przed Zagładą xD ichni herb to konik morski i widać go u drugiego gościa od lewej, który, jeśli dobrze się domyślam, to Corlys Velaryon, czyli słynny podróżnik i głowa rodu
  • Odpowiedz
#graotron Cała gra o tron jest o tym że kazirodztwo jest złe, bo u Targarjenów co drugi był wariatem i u Lanisterów też byli wariaci/debil/psychopaci, najrozsądniejszy był Tyrion który prawdopodobnie był synem szalonego króla.

Oba te rody przegrały właśnie przez szaleńców w swoich rodach, nawet im posiadanie 3 smoków nie pomogło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@genocidegeneral: Gdy tylko skończył się im materiał źródłowy, który i tak beznadziejnie przerabiali, to puścili wodzę fantazji i widzowie dostali potworka. Jego sukces był tak wielki, że Disney uznał, że to za wiele i odebrał im tworzenie nowych Gwiezdnych Wojen. Ten sam Disney odpowiedzialny za nową trylogię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja pierdziele, nie zapomnę jak 2 lata temu oglądałem pierwszy raz GoT i mimo, że w tamtym momencie od jakichś 7 lat znałem spoiler, że Ned Stark zginie, to i tak byłem w szoku gdy do tego doszło. To przedostatni odcinek pierwszego sezonu, więc kiedy Ned przyznał się do wszystkiego co mu kazali byłem pewien, że jednak darują mu życie i zginie inaczej. Kurde, muzyka, atmosfera, załamujący się głos Neda, no po
Narcyz_ - Ja pierdziele, nie zapomnę jak 2 lata temu oglądałem pierwszy raz GoT i mim...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy kiedyś powstanie jeszcze serial, który będzie takim fenomenem jak #graotron. Końcówka wciąż lekko boli ale lubię co jakiś czas wracać do pojedynczych scen na jutubie i przede wszystkim do doskonałej muzyki Ramina Djawadi ( ʖ̯)
vateras131 - Ciekawe czy kiedyś powstanie jeszcze serial, który będzie takim fenomene...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach