Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 11
- 14
Przerobiłem planszę do gry 'Gra o Tron: Matka smoków', dodałem kilka zmian których mi brakowało, co o tym myślicie? Zmienilibyście coś jeszcze?
Zmiany:
1. Zatoka żelaznych ludzi styka się z lodową zatoką
2. Morze zachodzącego słońca nie graniczy z żadnym lądem
3. Złota cieśnina ma kontakt z zachodnim morzem letnim
Zmiany:
1. Zatoka żelaznych ludzi styka się z lodową zatoką
2. Morze zachodzącego słońca nie graniczy z żadnym lądem
3. Złota cieśnina ma kontakt z zachodnim morzem letnim
źródło: comment_1643711547pi4Bzt0uiPKDfMT0o0M9Mp.jpg
Pobierz
terror_blade
- 1
@Kazadum: Lubiłem nim grać w dotę 1 :)

lizakoo
- 0
@terror_blade: nie lubię tej gry, ale szanuje za chęci do przeróbek
Podobno Coolesha ostatnio oglądał stare odcinki #graotron i powiedział na osobności każdemu z trzech kandydatów na selekcjonera, że to właśnie go wybiera. Na koniec został nim ten, który nie wyspęrzeglił się mediom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#reprezentacja #mecz #heheszki
#reprezentacja #mecz #heheszki
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zasady tagowania nie są jasne. Nie są opisane w regulaminie strony.
źródło: comment_1643205078jgvEZuAv2MNSl6AnmnZlzZ.jpg
Pobierz- 2
@Mandarynos: Tak, możesz tego ebooka znaleźć w tzw. bibliotece. To miejsce skąd wypożycza się książki bez płacenia.
@alhakeem: czym się różni biblioteka od ściągania z sieci skoro obie te opcje wykorzystują prawo dozwolonego użytku osobistego treści podlegającej prawom autorskim i za obie te formy korzystania z tych treści płacimy tą samą opłatę reprograficzną i obie są dokładnie tak samo legalne?
- 19
- 33
@Aokx to Velaryonowie, wasalaowie Targaryenów jeszcze z Valyrii, razem z nimi s---------i przed Zagładą xD ichni herb to konik morski i widać go u drugiego gościa od lewej, który, jeśli dobrze się domyślam, to Corlys Velaryon, czyli słynny podróżnik i głowa rodu
- 4
@Czolo123456: @spere: To z was prawdziwe Sherlocki Holmesy :D
@Czolo123456: Littlefinger? In west Baltimore? Shieeeeeeeeet
- 2
#graotron Cała gra o tron jest o tym że kazirodztwo jest złe, bo u Targarjenów co drugi był wariatem i u Lanisterów też byli wariaci/debil/psychopaci, najrozsądniejszy był Tyrion który prawdopodobnie był synem szalonego króla.
Oba te rody przegrały właśnie przez szaleńców w swoich rodach, nawet im posiadanie 3 smoków nie pomogło.
Oba te rody przegrały właśnie przez szaleńców w swoich rodach, nawet im posiadanie 3 smoków nie pomogło.
- 4
- 0
- 0
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@genocidegeneral: Gdy tylko skończył się im materiał źródłowy, który i tak beznadziejnie przerabiali, to puścili wodzę fantazji i widzowie dostali potworka. Jego sukces był tak wielki, że Disney uznał, że to za wiele i odebrał im tworzenie nowych Gwiezdnych Wojen. Ten sam Disney odpowiedzialny za nową trylogię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@Sigurdsdottir Zobaczysz co o-----ł w ostatnim sezonie;)
@Sigurdsdottir: moim zdaniem jedna z najlepszych postaci:
- świetnie zagrana postać
- wzbudza wiele emocji (widzisz i już nienawidzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- świetnie zagrana postać
- wzbudza wiele emocji (widzisz i już nienawidzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- 18
Ja pierdziele, nie zapomnę jak 2 lata temu oglądałem pierwszy raz GoT i mimo, że w tamtym momencie od jakichś 7 lat znałem spoiler, że Ned Stark zginie, to i tak byłem w szoku gdy do tego doszło. To przedostatni odcinek pierwszego sezonu, więc kiedy Ned przyznał się do wszystkiego co mu kazali byłem pewien, że jednak darują mu życie i zginie inaczej. Kurde, muzyka, atmosfera, załamujący się głos Neda, no po

- 0
- 11
Ciekawe czy kiedyś powstanie jeszcze serial, który będzie takim fenomenem jak #graotron. Końcówka wciąż lekko boli ale lubię co jakiś czas wracać do pojedynczych scen na jutubie i przede wszystkim do doskonałej muzyki Ramina Djawadi 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

@vateras131: muzyka zajebista + 1
- 5
Ciarki żenady?
- 2
@Cisnienie_rosnie_na_maksa: mi się kojarzy z pięknym finałem historii która na tym etapie powinna się skończyć ale wciąż przyjemnie :)
- 1
@dasfinaleresultat: tak
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
79
Dlaczego "Gra o Tron" dała się oglądać a Wiedźmin i "Koło Czasu" nie

5-minutowy film wyjaśniający grzechy i problemy dzisiejszych adaptacji książek fantasy.
z- 29
- #
- #
- #
- #
- #
- #
































