Ujmę to krótko, trzeba to zakończyć.
Czy tylko mi się kurna jego poświęcona mać wydaje, czy GOT stało się serialem dla kobiet?? Serio się pytam, czy czytelnicy tegoż tagu, to w większości zdobywcy, samce alfa, czy też piękne niewiasty, nienapoczęte jeszcze przez nikogo? To może sytuacja...
Sytuacja z kiedyś(Jakiś tydzień temu), ja cały na biało, wbijam sobie na najlepszy portal społecznościowy Facebook z zamiarem polukania co jest 5, no i co widzę? Post o
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzadkiePepe: Dobra widzę że nie ma zbytnio sensu dyskutować. xD Niech ci będzie - na żelaznych wyspach mnożą się jak króliki i żyją tam ściśnięci niczym w Hong Kongu. Drzew mają tyle, że starczyło im i na łodzie i na drewniane wieżowce(żeby się pomieścić).
  • Odpowiedz
#got #graotron
Ej, a może Azorem Ahai zostanie Littlefinger po tym jak zatopi swoje swój valyriański nóż w sercu Sansy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzadkiePepe: W jednym odcinku w ciązy, w drugim poroni... takie sceny powinni ograniczyć bo nic nie wnoszą. Sądziłem że do konca sezonu Lanisterowie zostaną pozbawieni korony, Jon i Danka obejmą rządy i kolejny sezon będzie pokazywał już tylko wojne między 7 królestwami i Innymi. A tu nadal nic się nie rozwiąże, tylko wejdą Inni. Już sam fakt że John dowie się że nie jest bękartem tylko ślubnym dzieckiem Starkówny i
  • Odpowiedz
Nie rozumiem co takiego narobi Littlefinger że go ta ruda nastolatka skaże na śmierć.


@Lord_Stannis: Może Aria uświadomi siostrę że on zdradził ich ojca lub po prostu nie doceni Sansy, on nadal widzi w niej zahukane dziewczę którym może manipulować jak innymi władcami. Pycha go zgubi.
  • Odpowiedz
@skejna: Tak sobie pomyślałam, że to chyba statek płonie. xD
Oglądając 7.sezon, odniosłam wrażenie,że przynajmniej jedną z sióstr gra inna aktorka, dlatego jej nie skojarzyłam.
  • Odpowiedz
- Dżon, nie możesz jechać do Daenerys, jej ojciec spalił naszego pradziada, to niebezpieczne, nie ufaj im, zabiją Cię!
- Sansa, ale Ty obejmiesz władzę.
- A nie no to wiesz, w sumie spoko, trzeba się integrować, powinieneś jechać jednak, bądź dzielny.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#got #graotron #gameofthrones
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach