Wpis z mikrobloga

Dla osoób które nie przeglądały tagu wrzucam raz jeszcze, wrzucenie tego w środku nocy to nie był najlepszy pomysł.

Ostrzegam w tym poście znajdują się spoilery które pojawią się w dalszej częśći sezonu, 99% pewności że tam się znajdą te sceny także jeżeli nie chcecie sobie psuć zabawy to nie otwieracjie spoilerów. Znalazłem to na redditcie i po dwóch pierwszych odcnikach zapewniam Was że to legitne w #!$%@?.

Wypisałem po kolei sceny jakie będą się pojawiać w danym odcinku..







Tutaj macie link https://green-chili.blogspot.fr/2017/06/got-season-7-episode-guide-updated-2017.html wydaje mi się że przetłumaczyłem dość dobrze i każdy zrozumie.

#got #graotron #gameofthrones
  • 11
@RzadkiePepe: jeśli to prawda, to znaczy, ze cersei poroni xd
najbardziej to mi szkoda tego smoczka, czym on zawinił, że teraz musi służyć jakiemuś innemu lul
ciekawe czy drogo przeżyje i najbardziej mnie będzie ciekawić scena, jak trafią tego smoka tą kuszą która waży pewnie pół tony ;D
@Anty_Chryst: Stawiam że na końcu żaden smok nie przeżyje. Ja to się cieszę najbardziej z tego że wraca Gendry i z tego że nie ma nic o śmierci Tyriona, bo jednak bym był trochę smutny jakby to okazało się prawdą.
@RzadkiePepe: Nie rozumiem co takiego narobi Littlefinger że go ta ruda nastolatka skaże na śmierć. Jak na razie gosc zachowuje sie jakby stracił rozum. przeciez to logiczne że juz go nie potrzebuja, a jesli siegnie grozba czy wojskiem po władze/ruda to z automatu ma wyrok śmierci. Nie wiem czemu niszcza tą postać.
@Lord_Stannis: No właśnie jest tutaj trochę nieścisłości i nie ma tutaj wszystkiego. No ale stawiam że Paluszek będzie proponował Sansie żeby była jego żoną i ona nie chcąc tego znajdzie jakiś powód żeby go skazać za zdradę. Nie wiem, mimo że już wiem co się będzie z grubsza działo to i tak nie mogę się doczekać nowych odcinków :D
@RzadkiePepe: W jednym odcinku w ciązy, w drugim poroni... takie sceny powinni ograniczyć bo nic nie wnoszą. Sądziłem że do konca sezonu Lanisterowie zostaną pozbawieni korony, Jon i Danka obejmą rządy i kolejny sezon będzie pokazywał już tylko wojne między 7 królestwami i Innymi. A tu nadal nic się nie rozwiąże, tylko wejdą Inni. Już sam fakt że John dowie się że nie jest bękartem tylko ślubnym dzieckiem Starkówny i Targaryena
Nie rozumiem co takiego narobi Littlefinger że go ta ruda nastolatka skaże na śmierć.


@Lord_Stannis: Może Aria uświadomi siostrę że on zdradził ich ojca lub po prostu nie doceni Sansy, on nadal widzi w niej zahukane dziewczę którym może manipulować jak innymi władcami. Pycha go zgubi.
@MamaIKillTheMan

W jednym odcinku w ciązy, w drugim poroni... takie sceny powinni ograniczyć bo nic nie wnoszą.


To raczej ma pokazać, że Cercei ma kolejny powód żeby jej odbiło, straciła wszystkie dzieci, a tu kiedy pojawia się o co walczyć i czym szantażować brata to o, skończyło się