@Garztam: w każdym graficznym się to da zrobić redukcja palety do x kolorów potem edycja tej palety pod twoje kolory potem określony poziom pikselizacji i masz co tam chcesz.
  • Odpowiedz
@sorasill: to z takimi rzeczami lepiej już iść do grafika 3d - zrobi w blenderze taką butelkę nałoży teksturę jako tą etykietę i z każdej strony można ogarnąć, można krótką animację też nagrać no nie wiem - w każdym razie będzie też raczej szybciej niż jakby to ktoś robił w ps.
Mirku, można na priv do Ciebie bo miałbym sprawę? ;)

@airflame: a to co za rzecz masz
  • Odpowiedz
  • 210
@Zulf medicine jesli chodzi o jakosc ubrań stoi zdecydowanie wyżej niż reszta sieciówek pokroju pull and beat, house, diverse czy inne reservedy. Nie mowie ze to fenomenalna jakość bo w rzeczywistości wciąż dno i kilogram mułu ale jednak mają lepsza jakość od innych sieciówek.
  • Odpowiedz