• 210
@Zulf medicine jesli chodzi o jakosc ubrań stoi zdecydowanie wyżej niż reszta sieciówek pokroju pull and beat, house, diverse czy inne reservedy. Nie mowie ze to fenomenalna jakość bo w rzeczywistości wciąż dno i kilogram mułu ale jednak mają lepsza jakość od innych sieciówek.
  • Odpowiedz
hej,
czy gdzieś można znaleźć Adobe Fireworks CS6 w pełnej wersji? Adobe wycofało się z tego produktu i nie ma gdzie tego kupić.
Może być wersja portable
#grafika #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja, pomagam znajomemu ogarnąć plik logo do druku na koszulkę i zastanawiam się czy warstwa z obrysami ma być nad czy pod artworkiem, czy to bez różnicy?

Jeżeli jest tu ktoś kto ogarnia druki pod maszyny rolanda to proszę o pomoc bo się głowię czy wszystko wporzo.

#grafika #grafikakomputerowa #dtp #adobe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksander: a to pod wykrojnik robisz ten obrys? myślałem że jest on elementem graficznym samego logo. Sam będziesz te maszynę Rolanda obsługiwać czy oddajesz to do drukarni która na tych maszynach pracuje? Zazwyczaj wykrojnik daje się w osobnym pliku a nie jako warstwa na grafice.
  • Odpowiedz