Czy znajdę lepszą specyfikacje do projektowania (Pakiet adobe, czyli PS, AI i Xd) niż Macbook Pro 2k18 (i9 2,9 GHz, 32 GB Ram, 1 TB SSD, Radeon 560X 4 GB) do 6,5k? Gdzieś widziałem dobre testy M1, ale nie wiem czy faktycznie warto, a specem nie jestem. Fajnie jakby miał te 15'' ale 13'' też ujdzie
#laptopy #grafika #grafikakomputerowa #apple
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoniesaguj: być może razer blade w topowej konfiguracji (advanced / studio), ale jeśli ograniczenia macos względem windowsa Ci nie przerażają, to chyba za tą cenę to już chyba lepszy ten macbook pro z M1. I o ile nie montujesz filmów w 6k albo otwierasz kilka ogromnych PSD z milionem warstw to powinno całkiem przyzwoicie działać.
  • Odpowiedz
@tylkoniesaguj: niestety nie znam się tak na macach żeby być w stanie Ci doradzić, ale monitor możesz dokupić lepszy za jakiś czas, a różnica wydajności pomiędzy air a pro jest chyba znaczna
  • Odpowiedz
@Exenex: ogólnie jak oglądam materiały z art station to się za głowę łapię jak wiele pięknych i unikalnych assetów stworzono w grze i na które gracz nie zwraca uwagi. Bardzo dużo rzeczy robiono w 4 stylach graficznych w zależności od dzielnicy gdzie są umieszczone.
  • Odpowiedz
Mirki, od #grafikakomputerowa moglibyście pomóc mi to wycenić?

Ogólnie rzecz biorąc to robię swój domowy projekt. Po tym co już zrobiłem, to jestem pewien, że go dowiozę, nie dla kasy, a po prostu dla fanu ;d.
Chciałbym wiedzieć jaki rząd wielkości pieniędzy potrzebuję by ktoś przygotował UI (zaprojektował, przygotował grafiki dot. UI) dla tego projektu. Projekt to przeglądarkowa gra pixelart 2D. Jeżeli chodzi o moje bieżące przemyślenia do grafiki to mam tylko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damianooo5: myślę, że wtedy liczba grafików chętnych wziąć udział maleje, bo zostają ci zajawkowicze, którzy wierzą w akurat ten projekt.
Niemniej chciałbym poznać ile mniej więcej kosztowałoby to w rozliczeniu zwykłym za kasę, tak bym mógł określić czy mnie będzie na to stać - bo obecnie to ciężko mi to oszacować. Ale słuszna uwaga, Mirku ;p
  • Odpowiedz
@SrebrnyKnur: wiem jak wygląda oryginał ale chcę go zastąpić jakimś normalnym kablem co kosztuje 10zl a nie 80, myślałem że ktoś już z wykopków może kupował jakiś "nieoryginalny" i wie który wejdzie do końca na 100%
  • Odpowiedz