Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 17
Czy znajdę lepszą specyfikacje do projektowania (Pakiet adobe, czyli PS, AI i Xd) niż Macbook Pro 2k18 (i9 2,9 GHz, 32 GB Ram, 1 TB SSD, Radeon 560X 4 GB) do 6,5k? Gdzieś widziałem dobre testy M1, ale nie wiem czy faktycznie warto, a specem nie jestem. Fajnie jakby miał te 15'' ale 13'' też ujdzie
#laptopy #grafika #grafikakomputerowa #apple
#laptopy #grafika #grafikakomputerowa #apple
- 1
@tylkoniesaguj: być może razer blade w topowej konfiguracji (advanced / studio), ale jeśli ograniczenia macos względem windowsa Ci nie przerażają, to chyba za tą cenę to już chyba lepszy ten macbook pro z M1. I o ile nie montujesz filmów w 6k albo otwierasz kilka ogromnych PSD z milionem warstw to powinno całkiem przyzwoicie działać.
- 0
@tylkoniesaguj: niestety nie znam się tak na macach żeby być w stanie Ci doradzić, ale monitor możesz dokupić lepszy za jakiś czas, a różnica wydajności pomiędzy air a pro jest chyba znaczna
- 7
- 12
#sztuka #art #grafika #malarstwo #martwanatura autor: Jan Mortel,
Still life with apricots, grapes, a fig and a butterfly on a stone plinth , (1693) oil on panel 28.8 x 25.2 cm
Still life with apricots, grapes, a fig and a butterfly on a stone plinth , (1693) oil on panel 28.8 x 25.2 cm
źródło: comment_1623074826GD3GytTwx7HAjYutKMKOzQ.jpg
Pobierz- 7
- 10
- 6
- 19
Kolor heksadecymalny na dziś:
#88775f Shadow Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
#88775f Shadow Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
źródło: comment_1623064352flkEyn3WlIP63x0JWQplUp.jpg
Pobierz- 64
Co by nie gadać to wersja artystyczna gry wymiata. Weźmy chocby logotypy firm - jest ich mnóstwo i niektóre naprawdę są świetne. Mój top to punkowy lenin w logotypie 'Bolshevik Vodka'
Źródło: https://www.valencygraphics.com/cyberpunk-2077
1/4
#cyberpunk2077 #grafika #projektowanie #logo
Źródło: https://www.valencygraphics.com/cyberpunk-2077
1/4
#cyberpunk2077 #grafika #projektowanie #logo
źródło: comment_1623056681orQO8KT5rdeCU5YlBvSFpZ.jpg
Pobierz- 34
@Exenex: ogólnie jak oglądam materiały z art station to się za głowę łapię jak wiele pięknych i unikalnych assetów stworzono w grze i na które gracz nie zwraca uwagi. Bardzo dużo rzeczy robiono w 4 stylach graficznych w zależności od dzielnicy gdzie są umieszczone.
- 38
@pablo397: mój faworyt, od razu się włącza turbosłowiański klimat
źródło: comment_1623057226kqcuk84YQU07tcqLiwmhrB.jpg
Pobierz- 14
Za autorem:
A-20 Havoc Squadrons striking V-1 rocket launch sites, road junctions, marshalling yards, bridges and railway overpasses in France in 1944.
_________________________
Artist: Sascha Schindelholz
A-20 Havoc Squadrons striking V-1 rocket launch sites, road junctions, marshalling yards, bridges and railway overpasses in France in 1944.
_________________________
Artist: Sascha Schindelholz
źródło: comment_1623052675voFGXp4WNOT9b6pvBiARJw.jpg
Pobierz- 9
- 12
- 11
- 16
- 0
Mirki, od #grafikakomputerowa moglibyście pomóc mi to wycenić?
Ogólnie rzecz biorąc to robię swój domowy projekt. Po tym co już zrobiłem, to jestem pewien, że go dowiozę, nie dla kasy, a po prostu dla fanu ;d.
Chciałbym wiedzieć jaki rząd wielkości pieniędzy potrzebuję by ktoś przygotował UI (zaprojektował, przygotował grafiki dot. UI) dla tego projektu. Projekt to przeglądarkowa gra pixelart 2D. Jeżeli chodzi o moje bieżące przemyślenia do grafiki to mam tylko
Ogólnie rzecz biorąc to robię swój domowy projekt. Po tym co już zrobiłem, to jestem pewien, że go dowiozę, nie dla kasy, a po prostu dla fanu ;d.
Chciałbym wiedzieć jaki rząd wielkości pieniędzy potrzebuję by ktoś przygotował UI (zaprojektował, przygotował grafiki dot. UI) dla tego projektu. Projekt to przeglądarkowa gra pixelart 2D. Jeżeli chodzi o moje bieżące przemyślenia do grafiki to mam tylko
- 0
@damianooo5: myślę, że wtedy liczba grafików chętnych wziąć udział maleje, bo zostają ci zajawkowicze, którzy wierzą w akurat ten projekt.
Niemniej chciałbym poznać ile mniej więcej kosztowałoby to w rozliczeniu zwykłym za kasę, tak bym mógł określić czy mnie będzie na to stać - bo obecnie to ciężko mi to oszacować. Ale słuszna uwaga, Mirku ;p
Niemniej chciałbym poznać ile mniej więcej kosztowałoby to w rozliczeniu zwykłym za kasę, tak bym mógł określić czy mnie będzie na to stać - bo obecnie to ciężko mi to oszacować. Ale słuszna uwaga, Mirku ;p
@filozofw: Część w płatności, część w udziałach. Wiadomo mało kto będzie pracował za darmo, bo za coś żyć trzeba.
- 1
Ma ktoś starego intousa i wie może jaki kabel kątowy micro usb do niego pasuje? Na allegro jest ich pełno ale pewnie nie każdy z nich dosięgnie portu bo mają za krótką tę końcówkę po wygięciu. #wacom #tablety #grafika #kiciochpyta
źródło: comment_1622992679w4nyNdhp85lrazqRpKi5ii.jpg
Pobierz- 1
@SrebrnyKnur: wiem jak wygląda oryginał ale chcę go zastąpić jakimś normalnym kablem co kosztuje 10zl a nie 80, myślałem że ktoś już z wykopków może kupował jakiś "nieoryginalny" i wie który wejdzie do końca na 100%
- 10
- 10
- 13











źródło: comment_1623087960qeEs0zSInudjbtaT2n35qd.jpg
Pobierzhttps://www.art-vernissage.ru/media/cache/8e/5d/8e5d470a5313e74338f0b86fdcc68d3d.jpg