Wpis z mikrobloga

@dqdq1: Wybrałeś sobie fatalne zdjęcie więc efekt ciężkiej pracy też nie jest powalający. Chodzi o brak szczegółów i słabe kontrasty. Twarze wyglądają jak gliniane maski. Może mogłeś to podratować kolorem - sprawdź jak wygląda rozkład barw na ludzkiej twarzy (nie, to nie jest jednolity kolor).
@rozentuzjazmowany: pewnie jest tego setki, ja zacząłem się bawić w kolorowanie z 5 lat temu i nie jestem w stanie podać niczego aktualnego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Atencyjny_rozowy_pasek: https://www.facebook.com/narodowe.archiwum.cyfrowe/photos/10158580400894032

@SzalonyKocik: @wilk633: Szukałem informacji o strojach, współczesnych zdjęć Kurpiów. To zawsze jest strzelanie poza oczywistymi rzeczami jak np. mundury.
@dqdq1: Podoba mi się, ale jedno mnie razi. Ta zielona czapka faceta z pierwszego planu. Może to tylko ja, ale moi dziadkowie i ich znajomi mieli zazwyczaj właśnie takie czapki i nigdy nie widziałem zielonej, lub nawet w innym "żywym" kolorze. Zawsze wszyscy je mieli w odcieniach szarości lub brązu.