Wpis z mikrobloga

wam też się trochę wydaję że kroniki są trochę za łatwe? mówili że podobne co noc kruka ale raczej prostsze, zrobiłem wszystkie zadania w wiosce, w mieście tak samo i zostały zadania gildii które trzeba zrobić na zewnątrz, więc poszedłem w świat i wybiłem tereny koło winnicy valerio, klasztoru adanosa, obozu drwali i robię takie koło do wioski silbach, mam 20 lvl 2 rozdział i łukiem kosze już wargi xD ciekawe czy wraz z rozdziałami będą silniejsi przeciwnicy
#gothic #kronikimyrtany
  • 9
@szczuro187: bo z perspektywy gracza który na gothicach zęby zjadł zawsze to będzie proste, postaw się w perspektywie słabszych/nowych graczy których najpierw odstraszy mechanika a później poziom trudności. To że Ty umiesz zastunlockować 90% przeciwników albo wiesz gdzie się wspiąć żeby zdjąć trolla z kuszy nie znaczy że każdy to potrafi.

Dla mnie to jest level easy ale tak jak mówiłem, ja znam wszystkie mechaniki gry na pamięć i gram dla
@szczuro187 twórcy w przedpremierowym podcascie zapowiadali, że to ma być gra z naciskiem na fabułę, którą przejdziemy w miarę gładko i przyjemnie, bez zbędnego expienia i maxowania postaci. Jeśli ktoś oczekiwał znacznego utrudnienia to nie gra dla niego