Mówiłem że to będzie gumwno to nawet plusika pod postem nie dostałem #gothic
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Trolololo2021 oni tego remake robią już ile? 6 lat? A gra wygląda jak guano ma ujowe animacje i liczne bugi xD a casuale i tak kupią preordery
- 8
No i tyle z gothica, movement jakbyśmy sterowali 30 tonowym manekinem, walka to zwykły kliker i naparzanie jednego przycisku, jakieś czerwone smugi po mieczu i piesciach, glitche i T pose postaci, jakby mi nie powiedzieli że to gothic to za nic bym nie poznał górniczej doliny. Postacie wygladaja jakby mieli tonę botoksu w twarzy, co drugi dialog przeklenstwa, kirgo jest czarnoskóry. A to wszystko po 40 minutach dema xD Niech usuną z
źródło: temp_file5070744147305377385
Pobierz@Veillo: Kirgo to wygląda jak typowy hindus z bollywood albo scamowych call center xD
źródło: obraz_2025-02-24_173517863
Pobierz- 157
Każda gra na UE5 wygląda i działa tak samo. Rzygać się chce, szkoda czasu
#gothic
#gothic
@LamajHarma: dokładnie tak byczq +1
konto usunięte via Wykop
- 9
@LamajHarma: prawda, od razu odechciewa się grać
Ja tego nie rozumiem, tyle lat robią już ten remake, piszą że chcą aby jak najbardziej oddawał klimat Gothica a nie zorientowali się że klimat oryginału w bardzo dużym stopniu budował między innymi brak słońca i zachmurzenie? Przecież gdyby ogarnęli to słońce to byłoby naprawdę spoko, a tak niestety jest zbyt bajkowo i fantasy jak to tak prześwietlają nienaturalnie
#gothic #gry
#gothic #gry
źródło: gothic-1-classic-w-p_25b79d
Pobierz@kkecaj: w G2 i Kronikach słońca nie brakuje (zwłaszcza z DX11), a gothicowego klimatu też, więc nie sądzę, żeby światło robiło problem.
- 3
@Spust: Nie mówię że słońce to jest 100% klimatu i to jedyny problem Gothic Remake, ale jest to niesamowicie istotna rzecz. w G2 faktycznie słońce było ale nie było tak "prześwietlone" i "ostre"
źródło: 24.02.2025_17.43.57_REC
PobierzGdyby bohater nie ruszał się jak żelbetonowy kloc to byłoby wspaniale. Mam nadzieję, że to poprawią
#gothic
#gothic
- 0
Tylko ja mam wrażenie, że ktoś chciał usilnie zrobić movement postaci, jak w starym Gothicu i wyszło to pokracznie? Fatalne jest to porszuanie się bohatera.
#gry #gothic #gothicremake
#gry #gothic #gothicremake
@allocer: jest aż tak źle jak ludzie gadają?
- 4
@Dookuro: Nie wiem co gadają. Generalnie graficznie wygląda to nienajgorzej, chociaż moim zdaniem jest zbyt cukierkowo i jasno, jak na Gothica. Oparli to na UE 5, więc pewnie można by znacznie więcej z tego wycisnąć. Spadków FPS nie mam. Sterowanie jest toporne i frustrujące - bardziej jak w Elexie, niż w oryginalnym Gothicu. Polski dubbing (chociaż głos głównego bohatera zupełnie mi nie pasuje) i tłumaczenie wygląda dobrze, ale to robił
#gothic
Bedzie tez to demko na konsole?
Bedzie tez to demko na konsole?
@prostychuop: no ciekawe zaraz sprawdzę
Na Xbox Series X pisze że Obecnie niedostępne
@Pally: Polski dubbing dlatego był taki dobry bo z jednej strony nie był wulgarny, z drugiej strony nie był też ugrzeczniony, a to jest wyczyn zwłaszcza dzisiaj by w poważnych klimatach poradzić sobie bez używania przekleństw i wulgaryzmów.
konto usunięte via Wykop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobra, ciekawość wygrała.
Moje oczekiwania są zerowe, więc może nie będzie tak źle xd
#gry #gothic #gothicremake
Moje oczekiwania są zerowe, więc może nie będzie tak źle xd
#gry #gothic #gothicremake
źródło: image
Pobierz- 4
@witajswiecie: ciekawe, czy ustawienie graficzne Gothic to bardzo wysokie, czy najniższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: image
Pobierz- 5
- 0
@Imperator_Wladek: niektórzy mieli wcześniej dostęp
Jest już demo Gothic Rimming można oglądać. Zapraszam
#gothic
#gothic

Zaraz demo Gothic Rimming
#gothic
#gothic
@szyderczy_szczur: za 3 godziny
@Derasot: jest juz :)
@Imperator_Wladek: Ten stary ćpun Y'Berion znowu przedawkował ale to wszyscy pozostali będą mieli ból głowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet dema nie potrafią wypuścić o planowanej godzinie
#gothic
#gothic
#gothic
No i gdzie to demo : | 15:00 CET mialo byc
No i gdzie to demo : | 15:00 CET mialo byc
@incvrnation: Serio Serio, sam czekam :)
konto usunięte via Wykop
- 1
@JoJoPrzypal: 15:00 CET czyli teraz. piszą statement, że mieli problem z czymś i lada momemt będzie
Skoro wykop wydał wyrok i inni też w sumie, że to będzie klapa....
Czas zgorszyć się Retardingiem i może Odyseją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Czas zgorszyć się Retardingiem i może Odyseją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
- 1
@FrostlyMostly no dzisiaj ogólnodostępne demo jest na steam, te same co na gamescom.
@willyfog: mi się odyseja do 4 rozdziału podobała. Czwarty też nie był zły kompletnie ale odpadłem ze względu na ogrom świata. Trochę żałuję że save usunąłem wtedy bo może kiedyś bym wrócił a tak będę musiał powtórzyć rozdziały.
#gothic no to dzisiaj wreszcie będzie można obczaić nygas demo XD
@btlnmrvrlg: o ktorej
@btlnmrvrlg: Przestrzegam przed nadmiernym ogrywaniem demo bo można niechcący zaprzyjażnić się z Nyrasem i póżniej trudniej będzie go zabić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)




















#gothic
źródło: image
Pobierz