pomocy, #youtube zaczął mi w każdym oknie zmieniać motyw na wygląd: tryb urządzenia, czyli jasny, jak zmieniać żeby domyslnie był ciemny? #google #it
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto zauważyć że w Pixel nie będziesz miał ani volte ani wi-fi calling , wydaje mi się też się że nawet z 5g mogą być problemy.
  • Odpowiedz
Cześć, czy ktoś zauważył w swoich Arkuszach Google problem z użyciem customowych funkcji ze skryptów? Komórki wiszą mia na "Loading ...". Sprawdzałem na dwóch kontach Google i różnych arkuszach i jest to samo.

#google #programowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam dziwną rzecz z kopią zapasową zdjęć na androidzie.

Co usunę foty na Google zdjęcia w chmurze to on mi je przywraca i to nawet te sprzed 3 lat. Na urządzeniu fizycznie ich już nie mam. Kasowałem z karty pamięci i sprawdzałem również na pamięci urządzenia.

Druga sprawa, to zmieniłem w ustawianiach, aby kopie robiło w oryginalnym rozmiarze, a przez te przywracanie, to po dwóch dniach mi się kończy miejsce w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pracowniczego maila podpiętego na telefonie - to znaczy mam wiele gmaili podłączonych. Czy jest możliwość wylogowania się z 1 maila na androidzie gmailowego? Po prostu nie chce dostawac powiadomien bo klienci potrafia pisac w weekend i mnie to denerwuje.
#gmail #google #android #email
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karling: ustaw harmonogram odbioru maili albo wyciszenie powiadomień dla tego konta
o ile twoja apka mailowa na to pozwala ¯\_(ツ)_/¯

zawsze możesz ustawić autoresponder na weekend
  • Odpowiedz
Kogo oni kuźwa przyjęli do UX w Google, przecież ten nowy gmail wygląda jakbyśmy cofnęli się o 10 lat. I jeszcze te białe pola, które wyglądają, jakby kolor się nie doczytał.

#google
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@siona ajj a byłem pewny że za rok czy dwa usuną i nazwa maila wróci do puli () chyba ode zapalić znicz dla swojego konta
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Woyteq: Jeśli chodzi o „ich” internet, to chyba tak, chyba masz rację. Szkoda, że Zachód nie ma zorganizowanych jakichś farm trolli, które by zarzucały ich internety obrazami z tej wojny. Jednostkowe, spontaniczne akcje użytkowników nic nie dadzą.
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana: Dokładnie, gdzie są ludzie od PR, i spin doktorzy.
Z lodówki każdego Rosjanina powinien wychodzić teraz Brad Pitt z Cristiano Ronaldo i przekonywać żeby ludzie protestowali przeciw wojnie
  • Odpowiedz
Przy okazji ostatniej aferki że zabierajo darmowe #gsuit #workspace widziałem gdzieś info ze #google da możliwość exportu danych na inne konto gmailowe. Ktoś coś więcej na ten temat ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanko do speców siedzących trochę w Google Search Console.

Powiedzmy, że sprawdzając wyniki wyszukiwań mam 10 mln wyświetleń. Gdy chcę pokazać wyniki uwzględniające nazwę firmy mam tych wyświetleń 2 mln, a gdy chcę pokazać wyniki nieuwzględniające nazwy firmy to mam tych wyników 6 mln. Gdzie podziewają się pozostałe 2 mln wyników?

#google #seo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może brand + słowo? Zależy jak tam masz wykluczenie ustawione tam do wyboru masz Zawiera, Nie zawiera, Dokładne i niestandardowe
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach