Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ZdzislawRotterdam: Jak sie baby nie bije to jej wątroba gnije
@ZdzislawRotterdam: nie jestem jego fanem, ale jestem po jego stronie. Mam nadzieję że wygra.
Raczej kto nie oddał. Baby zawsze z pazurami wyskakują. Złapiesz za rękę podczas ataku by nie wbiła szponów to od razu siniak i płacz...
kto nigdy babie nie p-----------ł nie był w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej kto nie oddał. Baby zawsze z pazurami wyskakują. Złapiesz za rękę podczas ataku by nie wbiła szponów to od razu siniak i płacz...
Bardziej pasowałby tytuł Wszystkie kłamstwa pronciarza ¯\(ツ)/¯ #gonciarz
- 6
@ovation: on oszukał widzów ze kaśka okłamała amerykański sąd ze on mieszka w czikago, a przecież w tym dokumencie wyraźnie zaznaczyła że on mieszka i pracuje w polsce, jebla sie w jednej rubryce.
Dlaczego gonciarz pokazuje tylko fragment z datą? co to za dokument?
Dlaczego gonciarz pokazuje tylko fragment z datą? co to za dokument?
- 4
@ovation: data złożenia pozwu wzajemnego nie jest równoznaczna z datą rozpoczęcia sprawy bo sąd musi nadać bieg sprawie co trochę trwa, kolejne manipulacje oszusta xD
- 6
źródło: 1000035973
Pobierz@sedno_: ja to dawno mam na czarno, koleś z tego co pamiętam to najpierw wchodzi w dyskusje a potem robi screena dyskusji żeby stworzyć własny wątek w którym wszystkie kometarze przeciwne usuwa i tańczy w deszczu własnego spierd*lenia
@greedy_critic: pronciarz ci placi za ten meat riding czy robisz to pro bono?
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
#gonciarz #bekazlewactwa Cucksztof Cuckciarz xDDD
- 10
#gonciarz: Nie już nie jest milionerem. Tak stwierdził w najnowszym persreuszu. Ten milion za famemma który jak mówił dostał, to nie była prawda bo postanowił okłamać ( tak powiedział) wszystkich bo mu wtedy pasowało aby się dowartosciowac i dowalić Mecinski. Ale przeprosił. Dobry chłopak.
Dlatego po namyśle ( kilka sekund) postanowił zmienić wersję zdarzeń. Twierdzi teraz, że zarobił bardzo mało. Ooooj bidulek :)
Dawajcie na patronajta bo już mi nie pasuje
Dlatego po namyśle ( kilka sekund) postanowił zmienić wersję zdarzeń. Twierdzi teraz, że zarobił bardzo mało. Ooooj bidulek :)
Dawajcie na patronajta bo już mi nie pasuje
@sedno_: kasa się kończy, on się ze swoimi seriami na YT skończył to teraz będzie ten temat promował i przeciągał, by coś zarobić z tych filmów. Nie wiem ile zarobił za walkę, ale miliona bym nie obstawiał. Ciekawe czy już siedzi w Polsce, czy dalej wegetuje w Japonii.
- 9
@ragnarok-asgartus: ja nie twierdzę, ze zarobił bańkę. Pokazuje tylko jak szybko Gonciarz zmienia wersję tak jak mu pasuje.
Pewnie siedzi w PL bo JAP obecnie dla niego za droga. Za dużo wydatków i tutaj mu wierzę. Wycieczka do USA będzie go dużo kosztować wraz z obsługą prawno-kryształową :)
Pewnie siedzi w PL bo JAP obecnie dla niego za droga. Za dużo wydatków i tutaj mu wierzę. Wycieczka do USA będzie go dużo kosztować wraz z obsługą prawno-kryształową :)
#gonciarz słabo to świadczy o naszym równouprawnieniu jak polski Hank Moody na sporej ilości dopalaczy robi co chce z tyloma kobietami. Niech to będzie równiejsza walka bo Męciński już trzeci raz liczą na deskach
Ej, wy też macie tak że jak wasz partner przypadkiem obleje was herbatą (albo potrąci was, przez co herbata się na was wyleje), to go pozywacie za atak przy użyciu wrzątku?
Dotychczas nie traktowałem tego poważnie, ale chyba jednak powinienem pozwać swoją partnerkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A przynajmniej tak twierdzi przegryw z
Dotychczas nie traktowałem tego poważnie, ale chyba jednak powinienem pozwać swoją partnerkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A przynajmniej tak twierdzi przegryw z
źródło: image_picker_AE2437A6-22B3-4420-AE34-B84D8C7096E5-61091-000009225347F711
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@greedy_critic: smuci mnie, ze nie potrafisz rozumiec prostych tekstów nawet jak masz podane na tacy. To wina polskiego systemu edukacji. Ale doceniam za szczerosc wobec siebie.
Kogo Gonczak chce poruszyć tą telenowelą z Anielą? Pojawienie się w tej historii Oli jest niczym pojawienie się Pablo Rapallo w relacji między Milagros Esposito a Ivo Di Carlo w Zbuntowanym Aniole. Czy dla lewackiego i zepsutego do szpiku kości towarzystwa - w którym obracały się różnego typu gonczaki - gdzie rozwody są niczym katar w listopadzie i każdy ruchał się z każdym przy okazji ciągnąc k--s z pępka będzie to wystarczające
Poruszyła Cię historia zdradzonej Oli?
- Tak 28.9% (11)
- Nie 71.1% (27)
konto usunięte via Wykop
- 6
@Zuzka_z_Bornholmu: tutaj dobry przykład jest wardęgi - na początku wspierał gonciarza bo wiadomo, ale później zaczął sobie zdawać sprawę, że i gonciarz ma coś nie tak z głową aż się od niego odciął. I tak zachowuje się 90% ludzi czy to z lewa czy z prawa - odcina się od towarzystwa które jest jawnie psychicznie chore. Jasne kontentu to tam jest sporo bo tam każdy zdradza, kłamie, manipuluje, przypomina sobie,
konto usunięte via Wykop
- 8
I była gadka zresztą również na wykopie, że każdego faceta może spotkać to co gonciarza - jakoś to lewacy mają takie jazdy przynamniej w polsce. Jedna walnięta ex się może zdarzyć ale jak 3/4 twoich ex to wariatki to nie jest to jakaś losowa anomalia. Jak poznasz swoją "ukochaną" w psychiatryku to nie spodziewaj się cudow.
- 11
Mecinski: Gonciarz oblał mnie wrzątkiem
Gonciarz: KŁAMSTWO. Nie wrzątkiem a herbatą!
Poza tym czy sąd widział, że kto ma rację zostało już dawno ustalone moim 2h filmikiem na yt? Case is closed. Wygrałem. Wpłacajcie na patronajta.
#gonciarz
Gonciarz: KŁAMSTWO. Nie wrzątkiem a herbatą!
Poza tym czy sąd widział, że kto ma rację zostało już dawno ustalone moim 2h filmikiem na yt? Case is closed. Wygrałem. Wpłacajcie na patronajta.
#gonciarz
- 8
@greedy_critic: dobrze wiedzieć, że uważasz za normalne oblewanie ludzi herbatą ( sam się przyznał ).
W domu u ciebie to standard? Bo u mnie nie.
A przyklad ktory podales wyjatkowo nietrafiony. Dziecinny jak Gonciarzowe argumenty dlatego pewnie jestes jego fanem i jego akademi chłopskiego rozumu.
W domu u ciebie to standard? Bo u mnie nie.
A przyklad ktory podales wyjatkowo nietrafiony. Dziecinny jak Gonciarzowe argumenty dlatego pewnie jestes jego fanem i jego akademi chłopskiego rozumu.
@sedno_:
Znaczniki czasu 20:00 i 21:40 i 37:00 z najnowszego perseusza
najpierw Katarzyna twierdziła, że Gonciarz oblewał ją notorycznie wrzątkiem podczas
Znaczniki czasu 20:00 i 21:40 i 37:00 z najnowszego perseusza
najpierw Katarzyna twierdziła, że Gonciarz oblewał ją notorycznie wrzątkiem podczas
Ten statement na końcu pięknie pokazał o co tak naprawdę chodzi i nie chodzi o to jak jego fani próbują przedstawiać - że broni mężczyzn, że stanął po ich stronie w tym kraju, gdzie są j.bani niemal na każdym kroku.
Gonciarzowi chodzi o to, że niewłaściwa osoba - Katarzyna - wygrała z nim, tj. to z nią media chcą rozmawiać, są po jej stronie - nie na odwrótxD
#gonciarz
Gonciarzowi chodzi o to, że niewłaściwa osoba - Katarzyna - wygrała z nim, tj. to z nią media chcą rozmawiać, są po jej stronie - nie na odwrótxD
#gonciarz
@Protectorx ale projekcje xD
@Protectorx: jak Ty to wywnioskowales to az strach zapytac
Boska matka szmatka #gonciarz
- 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Emerald84
Ciekawe czy sama za tym stała czy ktoś jej podpowiadał. Wgl xD samo sprzedanie sobie sprzętów za kilka kafli za złotówkę to już gruby wał (na sesjach tym aparatem Wonsik zarabiał)
Ciekawe czy sama za tym stała czy ktoś jej podpowiadał. Wgl xD samo sprzedanie sobie sprzętów za kilka kafli za złotówkę to już gruby wał (na sesjach tym aparatem Wonsik zarabiał)
@Emerald84: akurat zamknięcie japy gonciarzowi i jego konta na YT wyszłoby wszystkim na dobre, typ jest odklejony i toksyczny poza skalą, stara ćpońska menda
- 3
- 2
#gonciarz znowu świruje w internecie
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ElMurano: dokładnie. Myślał, że będzie tylko zgarniał profity, ćpał i sypiał z modelkami ale jak już coś poszło nie po jego myśli to płacz i jaki to on psozkodowany.
#gonciarz w tym nowym wysryw poruszył w końcu wątek Brazylijskiego Chada ?
#gonciarz
Robiłem sobie w ogrodzie i mi sie pokazał nowy oddcinek pronciarza. Przesłuchałem.
Chłop zrobił nowy odcinek, tylko po to, zeby powiedzieć DEJ DEJ PIENIONRZKI MAM CHOROM KASIE.
To ty cymbale wszedłeś w ten świat ćpuńskich patolasek to teraz cierp finansowo i psychicznie xD
Robiłem sobie w ogrodzie i mi sie pokazał nowy oddcinek pronciarza. Przesłuchałem.
Chłop zrobił nowy odcinek, tylko po to, zeby powiedzieć DEJ DEJ PIENIONRZKI MAM CHOROM KASIE.
To ty cymbale wszedłeś w ten świat ćpuńskich patolasek to teraz cierp finansowo i psychicznie xD
@Jonasz-Kiszke-Mikke no i bardzo dobrze, mi się to na przykład dobrze oglądało
@greedy_critic: Oj biedny influenzerek na pewno nie ma pieniążków i chodzi codziennie głodny więc zasponsorujmy wyjazd jego koleżance do chicago jako osoby towarzyszącej, bo do spraw sądowych nic nie wniesie XDDDDDDDDDDDDDDD Serio bogaty w pyte typ będzie żebrał jak ostatni żebrak o bilet lotniczy? Przecież to jest mega żałosne i bezczelne z jego strony, przypominam że bardzo chętnie się obracał w tym środowisku przez wiele lat z tymi toksycznymi mizeandryczkami
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Famine nie no, jestem w stanie w to uwierzyć




















Koleś wyciął tylko część dokumentu gdzie jest błędnie zaznaczona rubryka, a reszty udaje że nie było. Dziewczynę oskarzyl o cięcie screenów a sam k---a tnie dokumenty xD #gonciarz
źródło: IMG_3859
PobierzSmaczne?
źródło: 1000024082
Pobierz