Jaki oszust. Mecinski okłamała amerykański sąd, że pronciarz mieszka w Chicago dlatego wpisała, że pronciarz mieszka i pracuje w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Logiczne.

Koleś wyciął tylko część dokumentu gdzie jest błędnie zaznaczona rubryka, a reszty udaje że nie było. Dziewczynę oskarzyl o cięcie screenów a sam k---a tnie dokumenty xD #gonciarz
wpiszloginoooo - Jaki oszust. Mecinski okłamała amerykański sąd, że pronciarz mieszka...

źródło: IMG_3859

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZdzislawRotterdam: nie jestem jego fanem, ale jestem po jego stronie. Mam nadzieję że wygra.

kto nigdy babie nie p-----------ł nie był w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej kto nie oddał. Baby zawsze z pazurami wyskakują. Złapiesz za rękę podczas ataku by nie wbiła szponów to od razu siniak i płacz...
  • Odpowiedz
@ovation: on oszukał widzów ze kaśka okłamała amerykański sąd ze on mieszka w czikago, a przecież w tym dokumencie wyraźnie zaznaczyła że on mieszka i pracuje w polsce, jebla sie w jednej rubryce.

Dlaczego gonciarz pokazuje tylko fragment z datą? co to za dokument?
  • Odpowiedz
@sedno_: ja to dawno mam na czarno, koleś z tego co pamiętam to najpierw wchodzi w dyskusje a potem robi screena dyskusji żeby stworzyć własny wątek w którym wszystkie kometarze przeciwne usuwa i tańczy w deszczu własnego spierd*lenia
  • Odpowiedz
#gonciarz: Nie już nie jest milionerem. Tak stwierdził w najnowszym persreuszu. Ten milion za famemma który jak mówił dostał, to nie była prawda bo postanowił okłamać ( tak powiedział) wszystkich bo mu wtedy pasowało aby się dowartosciowac i dowalić Mecinski. Ale przeprosił. Dobry chłopak.

Dlatego po namyśle ( kilka sekund) postanowił zmienić wersję zdarzeń. Twierdzi teraz, że zarobił bardzo mało. Ooooj bidulek :)
Dawajcie na patronajta bo już mi nie pasuje
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sedno_: kasa się kończy, on się ze swoimi seriami na YT skończył to teraz będzie ten temat promował i przeciągał, by coś zarobić z tych filmów. Nie wiem ile zarobił za walkę, ale miliona bym nie obstawiał. Ciekawe czy już siedzi w Polsce, czy dalej wegetuje w Japonii.
  • Odpowiedz
  • 9
@ragnarok-asgartus: ja nie twierdzę, ze zarobił bańkę. Pokazuje tylko jak szybko Gonciarz zmienia wersję tak jak mu pasuje.

Pewnie siedzi w PL bo JAP obecnie dla niego za droga. Za dużo wydatków i tutaj mu wierzę. Wycieczka do USA będzie go dużo kosztować wraz z obsługą prawno-kryształową :)
  • Odpowiedz
#gonciarz słabo to świadczy o naszym równouprawnieniu jak polski Hank Moody na sporej ilości dopalaczy robi co chce z tyloma kobietami. Niech to będzie równiejsza walka bo Męciński już trzeci raz liczą na deskach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, wy też macie tak że jak wasz partner przypadkiem obleje was herbatą (albo potrąci was, przez co herbata się na was wyleje), to go pozywacie za atak przy użyciu wrzątku?

Dotychczas nie traktowałem tego poważnie, ale chyba jednak powinienem pozwać swoją partnerkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A przynajmniej tak twierdzi przegryw z
greedy_critic - Ej, wy też macie tak że jak wasz partner przypadkiem obleje was herba...

źródło: image_picker_AE2437A6-22B3-4420-AE34-B84D8C7096E5-61091-000009225347F711

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greedy_critic: smuci mnie, ze nie potrafisz rozumiec prostych tekstów nawet jak masz podane na tacy. To wina polskiego systemu edukacji. Ale doceniam za szczerosc wobec siebie.
  • Odpowiedz
Kogo Gonczak chce poruszyć tą telenowelą z Anielą? Pojawienie się w tej historii Oli jest niczym pojawienie się Pablo Rapallo w relacji między Milagros Esposito a Ivo Di Carlo w Zbuntowanym Aniole. Czy dla lewackiego i zepsutego do szpiku kości towarzystwa - w którym obracały się różnego typu gonczaki - gdzie rozwody są niczym katar w listopadzie i każdy ruchał się z każdym przy okazji ciągnąc k--s z pępka będzie to wystarczające

Poruszyła Cię historia zdradzonej Oli?

  • Tak 28.9% (11)
  • Nie 71.1% (27)

Oddanych głosów: 38

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuzka_z_Bornholmu: tutaj dobry przykład jest wardęgi - na początku wspierał gonciarza bo wiadomo, ale później zaczął sobie zdawać sprawę, że i gonciarz ma coś nie tak z głową aż się od niego odciął. I tak zachowuje się 90% ludzi czy to z lewa czy z prawa - odcina się od towarzystwa które jest jawnie psychicznie chore. Jasne kontentu to tam jest sporo bo tam każdy zdradza, kłamie, manipuluje, przypomina sobie,
  • Odpowiedz
I była gadka zresztą również na wykopie, że każdego faceta może spotkać to co gonciarza - jakoś to lewacy mają takie jazdy przynamniej w polsce. Jedna walnięta ex się może zdarzyć ale jak 3/4 twoich ex to wariatki to nie jest to jakaś losowa anomalia. Jak poznasz swoją "ukochaną" w psychiatryku to nie spodziewaj się cudow.
  • Odpowiedz
Mecinski: Gonciarz oblał mnie wrzątkiem
Gonciarz: KŁAMSTWO. Nie wrzątkiem a herbatą!

Poza tym czy sąd widział, że kto ma rację zostało już dawno ustalone moim 2h filmikiem na yt? Case is closed. Wygrałem. Wpłacajcie na patronajta.

#gonciarz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@greedy_critic: dobrze wiedzieć, że uważasz za normalne oblewanie ludzi herbatą ( sam się przyznał ).
W domu u ciebie to standard? Bo u mnie nie.

A przyklad ktory podales wyjatkowo nietrafiony. Dziecinny jak Gonciarzowe argumenty dlatego pewnie jestes jego fanem i jego akademi chłopskiego rozumu.
  • Odpowiedz
@sedno_:

Znaczniki czasu 20:00 i 21:40 i 37:00 z najnowszego perseusza

najpierw Katarzyna twierdziła, że Gonciarz oblewał ją notorycznie wrzątkiem podczas
  • Odpowiedz
Ten statement na końcu pięknie pokazał o co tak naprawdę chodzi i nie chodzi o to jak jego fani próbują przedstawiać - że broni mężczyzn, że stanął po ich stronie w tym kraju, gdzie są j.bani niemal na każdym kroku.

Gonciarzowi chodzi o to, że niewłaściwa osoba - Katarzyna - wygrała z nim, tj. to z nią media chcą rozmawiać, są po jej stronie - nie na odwrótxD

#gonciarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 36
@Emerald84

Ciekawe czy sama za tym stała czy ktoś jej podpowiadał. Wgl xD samo sprzedanie sobie sprzętów za kilka kafli za złotówkę to już gruby wał (na sesjach tym aparatem Wonsik zarabiał)
  • Odpowiedz
#gonciarz
Robiłem sobie w ogrodzie i mi sie pokazał nowy oddcinek pronciarza. Przesłuchałem.
Chłop zrobił nowy odcinek, tylko po to, zeby powiedzieć DEJ DEJ PIENIONRZKI MAM CHOROM KASIE.
To ty cymbale wszedłeś w ten świat ćpuńskich patolasek to teraz cierp finansowo i psychicznie xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greedy_critic: Oj biedny influenzerek na pewno nie ma pieniążków i chodzi codziennie głodny więc zasponsorujmy wyjazd jego koleżance do chicago jako osoby towarzyszącej, bo do spraw sądowych nic nie wniesie XDDDDDDDDDDDDDDD Serio bogaty w pyte typ będzie żebrał jak ostatni żebrak o bilet lotniczy? Przecież to jest mega żałosne i bezczelne z jego strony, przypominam że bardzo chętnie się obracał w tym środowisku przez wiele lat z tymi toksycznymi mizeandryczkami
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach