#gonciarz Śmieszna jest ta narracja, że Katarzyna Meciński tylko się pomyliła i tak naprawdę nie zamierzała okłamać sądu w USA. Przecież on tam nawet nie mieszka, a ona chce zakazu zbliżania. Do tego chciała, żeby nawet nie wiedział o tym wniosku. Więc nic w tej jej narracji nie ma sensu.

Dla przypomnienia: na dokumencie zaznaczyła rubrykę, że Gonciarz mieszka w tym samym hrabstwie w USA.
Nigdzieniaee0 - #gonciarz Śmieszna jest ta narracja, że Katarzyna Meciński tylko się ...

źródło: kłamstwo-meciński

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nigdzieniaee0: jak nie? Debilna to jest twoja ignorancja.
Nie zabronił bo w USA sądy prewencyjnie nigdy tego nie robią ze wzgledu na 1 poprawkę.
Co nie oznacza, ze sąd takiego zakazu nie przydzieli juz po finałowej rozprawie. Wolność słowa ma swoje ograniczenia.
A Gonviarz swoimi filmikami tylko sobie kręci bat na swoją dupę. Chyba prawnicy za późno weszli aby go o tym ppinformować :).
Wszystko nadal jest w grze. Na razie to Mecinski ma
  • Odpowiedz
#gonciarz Widzę, pieniążki wpłacone na kancelarię i już wdrażane są pierwsze strategie: Gonciarz jako przywódca społeczności, taki dobry chłopok z sąsiedztwa. Aby sędzia nie miał wątpliwości zamiast "społeczność" napisał "community". Każdy kto się trochę orientuje, wie że jest to strategia na wybielanie się, dosyć specyficzne w USA dlatego tak łatwe do wyłapania u nas. Za niedługo możemy się pewnie spodziewać pewnie akcji charytatywnej z jego strony i ze strony jego
sedno_ - #gonciarz Widzę, pieniążki wpłacone na kancelarię i już wdrażane są pierwsze...

źródło: 1000036189

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sedno_: wow, ale potężne "wybielanie się".

prawo jest dla niego "bronią" do ataku na ofiarę


To on jest ofiarą Katarzyny Meciński, która od 2023 roku nieustannie go pomawia. I to ona założyła mu sprawę o zakaz zbliżania w USA - w kraju, w którym on nie mieszka. Na piśmie skłamała nawet, że Gonciarz mieszka w tym samym hrabstwie co ona.
  • Odpowiedz
HZ to spasiona rura do szczania, jedyne co ta n--------a mogła zrobić dobrze w życiu to zaćpać się na śmierć, ale jest taka beznadziejna, że nawet to jej nie wyszło. To przykre że takie mniej niż zero oddycha tym samym powietrzem co my, normalni zdrowi ludzie.

#gonciarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego całego uniwersum narcystycznych alternatywek, borderek i feministek najbardziej pierdoInięta jest zdecydowanie ta Zagulska. Ciężko chora na głowę kobieta.
Szok, że tacy ludzie żyją wśród nas i mijamy ich na ulicy. Ciekawe w ogóle w jakich środowiskach tacy ludzie się na co dzień obracają i co popchnęło tego Gonciarza żeby z takimi mieć w życiu jakkolwiek do czynienia xD
#gonciarz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
Zaburzony chłop zostanie teraz rozjechany w sądach ¯\(ツ)/¯


@wpiszloginoooo: ile razy to już słyszałem, tvn miał go wyjasnic, te babska miały go wyjasnić, sądy miały go wyjaśnić ;)
  • Odpowiedz
Oszust dalej brnie w swoje kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Litigation pending to nie jest data na piśmie od prawnika z pozwu wzajemnego (bez skutecznego doręczenia go drugiej stronie). W Polsce owszem było litigation pending ale w sprawie przeciwko Gonciarzowi, która zainicjowala Mecinski, nie na odwrót. #gonciarz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz W całej tej dramie jedno mnie nie przestaje zadziwiać.
Z każdym nowym odcinkiem, gdy pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące "tej Zagulskiej", słyszę, jak udaje jej się osiągnąć nowe poziomy dna, o których nawet nie wiedziałem, że są możliwe.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ovation: wątpię, że to AI. Po prostu kolejny człowiek, który nie zna do końca sprawy i wybiera sobie fakty, żeby stworzyć narrację, że to Gonciarz jest tutaj winny, a nie pomawiaczki, które niszczą mu reputację od lat.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sedno_: walka argumentów których ani Kasia, ani Daria, inne Hanny nie mają… a jak mają to wszystkie obalone…. XD oby Kasia nie zrezygnowała z jawności spraw!!!!
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famine: w ogóle dziwie się, że ktoś ryzykuje kontakt z laską która zrobiła gościowi aferę na pół Polski bo ten jej powiedział, że emanuje energią se ksualną
  • Odpowiedz
Pronciarz kłamie w żywe oczy. Twierdzi, że to jest „kompromitacja Katarzyny”, a tutaj kolejny raz wychodzą jego manipulacje. Pokazuje datę na piśmie od prawnika, które nie jest żadnym dowodem, niech pokaże kiedy pismo wpłynęło do sądu i kiedy sąd nadał bieg sprawie. W dodatku mówi, że 16 marca a na liście jest data 19 marca xD Serio ktoś myśli, że to tak działa, że prawnik mi pisze list i data z listu
wpiszloginoooo - Pronciarz kłamie w żywe oczy. Twierdzi, że to jest „kompromitacja Ka...

źródło: IMG_3862

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh gonciu gdybyś znalazł sobie jedną normalną babe a nie jebnięte altki borderki modelki to właśnie byś malował pisanki ze swoją pociechą w małym domku który postwiłbyś z twórczości na yt. A tak to musisz żebrać o kase na prawników xDDDDDDDD
#gonciarz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh gonciu gdybyś znalazł sobie jedną normalną babe a nie jebnięte altki borderki modelki to właśnie byś malował pisanki ze swoją pociechą w małym domku który postwiłbyś z twórczości na yt.


@PozdroMleczny: po co jakakolwiek normalna baba chcialaby takiego z---a? powaznie, co on soba reprezentuje? 40 letnie dziecko pelne problemow psychicznych i uzaleznien
  • Odpowiedz
#gonciarz miałem styczność z przemocą domową i alkoholizmem… dzieci miały p--------e…. Jakby Ci teraz dorośli ludzie przeczytali jej bajania, to by jej w twarz napluli
ovation - #gonciarz miałem styczność z przemocą domową i alkoholizmem… dzieci miały p...

źródło: IMG_4199

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ovation: p-----c domowa to nie tylko p-----c fizyczna, przeczytaj sobie definicję przemocy domowej w prawie amerykańskim tego stanu. Zresztą to chyba tylko w polsce taki mit panuje że chodzi tylko o fizyczne n-----------e kogoś xD
  • Odpowiedz
@Emerald84: kanał zero to pasożyty dramowe więc wiadomo, że będą żerować na tej dramie do ostatniej publikacji hosta... znaczy się osoby biorącej udział w tej dramie.
  • Odpowiedz
@Emerald84 ja nawet nie pamiętałem że tyle tego było, ile głpch pind zostało zmanipulowanych aby szczekać na gonciarza. To było chyba z pół roku temu jak wyszedł ostatni odcinek Perseusza. No i jak zwykle, słowa mećki nie trzymają się kupy.
  • Odpowiedz