Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 29
@ImInLoveWithTheCoco: irytuje mnie jak mało który youtuber
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CreativePL: ktos tu chyba konczy kariere i chce do konca wydoic frajerow xD
- 14
@IsraelKilman: No chyba raczej nie. Sam mówił że dejlyvlog nakręcił go maksymalnie i potrzebował takiego zastrzyku energii. Moim zdaniem krzysztof siędopiero rozkręca.
#gonciarz
niech ktoś mi wyjaśni jak działa te całe patronate. ten vloger będzie teraz dostawał grubą pensję od widzów na nagrywanie filmów czy to jednorazowe?
niech ktoś mi wyjaśni jak działa te całe patronate. ten vloger będzie teraz dostawał grubą pensję od widzów na nagrywanie filmów czy to jednorazowe?
- 1
@welcometonhk: deklarujesz kwotę jaką chcesz wpłacać z wybranych opcji, potem jak długo chcesz to wpłacać, możesz jednorazowo, a on i tak będzie dostawał miesięcznie tyle i tyle. W przypadku Gonciarza na chwilę obecną 13130zł będzie dostawał miesięcznie przez minimum 3 miechy.
- 1
@adrpan: no chyba, że ktoś wybrał paypal - wtedy tylko miesięczna kwota jest z góry pobierana :)
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@ZyciowaPrawda: ja jestem ciekawy co zrobią mirki #programista15k jak zobaczą, że można tyle zarabiać bez programowania xD
Co myślicie o nowych vlogach Gonciarza? Dla mnie to jeden z nielicznych, polskich jutuberów, którego można spokojnie obejrzeć, nie martwiąc się, że dostanie się... Te blogi są o wiele ciekawsze niż TheUwagaPies, bo są bardziej prawdziwe. Do tego świetny poziom materiałów, no i sama Japonia to ciekawy temat. Gdyby nagrywał takie filmiki w Polsce nie byłyby takie ciekawe. Niestety widzę, że już ma swoich naśladowców - rezi, nawet sobie drona kupił. Ale
- 17
chyba nie ma większej żenady od ludzi mających w nicku PL
@kodekscywilny: Są. Ludzie p--------------y się do PL w nicku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 80
@CreativePL: "Najlepszy polski YT"
xDDDDD
xDDDDD
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
https://patronite.pl/kgonciarz
Szykuje się chyba sukces na miarę zbiórki Jakby Nie paczeć na macbooka. Problem jest taki, że tamci chcieli te 9 koła jednorazowo, a Gonciarz będzie dostawał tyle miesięcznie. Ja mam tylko nadzieje, że zaraz nie pojawią się te jutubowe raki na tej polskiej wersji patreona żebrzące o pieniądze
#gonciarz #polskiyoutube
Szykuje się chyba sukces na miarę zbiórki Jakby Nie paczeć na macbooka. Problem jest taki, że tamci chcieli te 9 koła jednorazowo, a Gonciarz będzie dostawał tyle miesięcznie. Ja mam tylko nadzieje, że zaraz nie pojawią się te jutubowe raki na tej polskiej wersji patreona żebrzące o pieniądze
#gonciarz #polskiyoutube
- 3
@xDawidMx: Ale jakbyniepaczec to Ty szanuj. Jeden z lepszych kanałów o tematyce serialowej na #polskiyoutube
- 3
@MartinMartinez: No bo jak tego inaczej nie nazwać. Gonciarz wydaje dziesiątki tysięcy złoty na sprzęt, a każdy jego vlog zabiera dużo więcej czasu na postprodukcje niż jakiś lets play takiego Gimpera itp.
- 3
@Ofacet: to @FilozofujacaCalka xD

@ZyciowaPrawda: Dzięki za trzy nowe tagi na #czarnolisto :)
@ZyciowaPrawda: Gonciarz naprawdę robi kawał dobrej roboty tymi Vlogami, moim zdaniem na spokojnie przebija Caseyiego
Co ten Krzysiu i pierogi xD Ale pozytywnie (:
#gonciarz #krzysiugonciarz #krzysztofgonciarz
#humor #humorobrazkowy #heheszki
#gonciarz #krzysiugonciarz #krzysztofgonciarz
#humor #humorobrazkowy #heheszki
źródło: comment_0Sp3BE5UEvKqHyrBjmCYJxXjOgibZn0x.jpg
Pobierz- 32
@MasterSoundBlaster: OMG CHCĘ TĄ PODUSZKĘ
- 2
@Zircon:
Też lubię pierogi.
Też lubię pierogi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
- 4
@danoxide: BO to poważna ankieta wszystko liczę w exelu
- 16
@MasterSoundBlaster: NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ xD
@MasterSoundBlaster: Propsuje Krzysia vlogi sztos!
- 1

- 1
nie wiem co mnie bardziej śmieszy, jego głosik czy odgłosy Stonogi w tle xD
#heheszki #rap ? #stonoga i chyba trochę #gonciarz
https://www.youtube.com/watch?v=cUIg-YLKjow
#heheszki #rap ? #stonoga i chyba trochę #gonciarz
https://www.youtube.com/watch?v=cUIg-YLKjow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@unknown_stranger: a nie wpadles na to że koleś po prostu lubi kawę?
Ech coraz więcej ludzi pcha się do zabawy....
Ech coraz więcej ludzi pcha się do zabawy....
@unknown_stranger: @Pheasant_Soup: @LowcaAndroidow: a ja tam lubię sobie zaparzyć zieloną Sagę i powiem wam, że też jest zajebiście.























Propsuję xD
#zapytajbeczke #gonciarz
źródło: comment_f6ICTaC4eLzbUvg9L8s6RdXPeImpUvFm.jpg
Pobierz