Jakiś kurier z usługą dostawy w tym samym dniu i realną gwarancją że czy się wali czy się pali to dostawa w trybie ekspresowym na pewno będzie?
Wszyscy popularni mają taką usługę u siebie ale jak się nie wyrobią to jedynie zwracają hajs.
Natomiast mam do wysłania bardzo ważną przesyłkę która musi dotrzeć najpóźniej na następny dzień.
Może kosztować nawet stówę, musi być jednak na czas.
Znalazłem Xpress couriers ale opinie tragedia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykopowicz_Ryan jeśli chodzi o dostawę tego samego dnia, to żadna z większych firm typu DPD, DHL, InPost itd, jedynie te mniejsze firmy typu właśnie Xpress. Przez nich raz zamawiałem przesyłkę - akumulator i nie było żadnych problemów, paczka doręczona tego samego dnia o 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zamówiłem komputer na banggood 27 lipca. 28 lipca przyszła informacja że został wysłany. Według banggood jest już w drodze. Według statusu firmy kurierskiej jeszcze nie został wysłany.

Jak to jest? Jest wysłany czy jeszcze nie?

Zamawiane z wysyłką EU Priority Line

#banggood #lowcychin #gls #kurier
szczurek_87 - Zamówiłem komputer na banggood 27 lipca. 28 lipca przyszła informacja ż...

źródło: comment_1628017768zqYWuhR5RWsNsX9wQvc6LV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kupiłem coś w połowie czerwca na #aliexpress w bardzo dobrej cenie z kuponami, bez VAT wyszło cos około 117 zł. Teraz bym musiałbym dać za to około 170-200 zł. Paczka była z wysyłką 3-dniową z Polski za pomocą #kurier #gls

W tym tygodniu zorietowałem się, że paczka nie dotarła i załozyłem spór na Ali kasa zwrócona ale szczerze mówiąc wolałem żeby mi to dostarczyli zamiast kasy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś podejrzewa co może się dziać z tą paczką? Zamawiana z dostawą Cainiao Warehouse Express Shipping przez #aliexpress
2021-07-13 21:49 San Fernando de Henares (Madrid), The parcel has reached the parcel center.
2021-07-13 20:18 San Fernando de Henares (Madrid), The parcel has left the parcel center.
2021-07-12 21:59 San Fernando de Henares (Madrid), The parcel has reached the parcel center.
2021-07-12 20:03 San Fernando de Henares (Madrid), The parcel has left the parcel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy i 9:23 dostaje sms że dziś będzie próba doręczenia przesyłki, niestety coś mi wypadło i do 18:30 nie byłem ani pod telefonem ani w domu sprawdzam maila a tam że Nadawca ECDC LOGISTICS-BG ecdc anulował zlecenie doręczenia przesyłki i mam się z nim kontaktować. przerabiał ktoś taki temat da się zawrócić przesyłkę ??
#gls #kurier #przesylki #kiciochpyta #banggood
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@The_Rainman mnie wczoraj DPD uszczęśliwiło. Zamawiałem coś dużego. Podzielone na trzy paczki. Zrobiłem zmianę terminu doręczenia na piątek, niby system mielił, ale przekierował jedną. Dzwonię na infolinię rano. Wszystko ok, zaraz zadzwonią do kuriera i powiedzą, żeby nie doręczał pozostałych dwóch... Dwie godziny później się dowiaduję, że doręczył jedną paczkę i zostawił ją u kogoś. Swoją drogą, jak miał drugą w aucie to już mógł zostawić...
  • Odpowiedz
#kurier #gls #pytanie
Jak mam przewidywany czas dostawy między 10-15 w GLS to rzeczywiście będzie kurier w tych godzinach? Chyba pierwszy raz GLS to mnie jedzie. Czy to jest tylko tak napisane, a różnie być może?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cesus1997 pracuje ponad 2 lata u podwykonawcy, zasiedziałem się bo przyszedłem tu max na rok ale pandemia to tak siedzę dalej. Zaczynałem od 3k, teraz mam ~4. Stała pensja, przez pandemię mam baaardzo mało pracy, więc w sumie nie mam co narzekać. Pracuje mniej więcej 8:30-15:30 i co trzeci tydzień 17:30 bo mamy układy między sobą z chłopakami z bliskich rejonów
  • Odpowiedz
@negroni: To bez znaczenia - to i tak pójdzie przez polskie węzły przeładunkowe jeśli skorzystasz z czegokolwiek normalnego jak poczta czy kurier. Wszystkie inne wynalazki będą zapewne droższe.
  • Odpowiedz
Gls ma popsute śledzenie paczki? O jakiś dziwnych godzinach mi aktualizuje np o 23 wyjechane z filli i rano następnego dnia dopiero, że zarejestrowane w filii. No i cały czas jest status "w tranzycie" pomimo faktu, że już jest w kraju docelowym.
#gls #kurier #dpd #pytanie #kiciochpyta #logistyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach