Ibanez PIA - sygnatura Steve'a Vaia, chyba większość gitarzystów kiedyś mocno ekscytowała się tym gościem oraz Satrianim. Jest to nieco unowocześniona wersja JEMa, gra się dość podobnie, ale brzmi trochę bardziej stonowanie. Ma fajny patent z magnetyczną osłoną sprężyn :) Mi osobiście gitary Vaia nigdy do końca nie leżały - chyba mam za małe
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Ibanez PIA - sygnatura Steve'a Vaia, chyba większość gitarzystów kiedyś mocno ekscytowała się tym gościem oraz Satrianim. Jest to nieco unowocześniona wersja JEMa, gra się dość podobnie, ale brzmi trochę bardziej stonowanie. Ma fajny patent z magnetyczną osłoną sprężyn :) Mi osobiście gitary Vaia nigdy do końca nie leżały - chyba mam za małe
źródło: comment_1668689399lAubtCKBpge8VLhgsuKVcg.jpg
Pobierz- 2
- 2
- 100
Korzystając z przerwy w ostrzale rakietowym, zaczynamy kompletować skład drugiej rundy konkursu na solówki #mirkoshredwars. Wszystkich, którzy mają słabe serduszka, nie lubią metalu, szybkiego grania i nie wiedzą co kryje się pod hasłem shred gitarowy - proszę o opuszczenie lokalu. Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa ;)
Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich

- 166
- 227
źródło: comment_1668626985cWoyMR908OMmuzH9VBc7iQ.jpg
Pobierz- 1
- 3
zapraszam do odsłuchu :>
#gitara #tworczoscwlasna #muzyka

#homerecording #gitara #tworzeniemuzyki #audio
- 0
- 47
Jesteśmy w połowie pierwszej rundy konkursu gitarowego #mirkoshredwars.
Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.
[[Drabinka konkursowa]](

- 50
- 127
źródło: comment_1668456140TtoXENJf76O2mjMJQQkJUo.jpg
PobierzZa ok 1000 mam nieskończona ilość brzmień i jescze mogę grać z oryginalnym podkładem ew perkusją czy odpalić to jako głośnik BT
źródło: comment_1668584997e8Zt5VghraP1TzegZSRhoA.jpg
Pobierz1
Wycinanie muszli do inkrustacji - Jakiej technologii użyć?

W tym odcinku mamy przyjemność przedstawić państwu Michała. Michał wraz z ojcem prowadzi firmę, która zajmuje się wytwarzaniem instrumentów muzycznych. Specjalizują się w wyrobie mandolin oraz banjo. Markę którą reprezentują to Bułas Banjo. STRONA INTERNETOWA : https://bulas.pl/ FACEBOOK...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Za ponad 486 tysięcy dolarów sprzedano gitarę Kurta Cobaina

Licytacja gitary Fender Mustang z 1973 roku, którą Cabain mocno sponiewierał podczas koncertów w 1989 roku, była główną atrakcją trzydniowej aukcji o nazwie "Icons & Idols: Rock 'N' Roll". Pojawiły się na niej pamiątki, w tym instrumenty, dokumenty, elementy garderoby, związane z wieloma innymi...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Ogrywam piosenki i one znikają, to znaczy, że "zaliczyłem"? Gdzie znajdę swoje wyzwania? Chciałbym odskoczni od pentatonik i głupich odskoczni. Może jest gdzieś jakiś poradnik
- 1
tl;dr kupujesz pierwsze dlc do rs2014, i możesz pobrać dowolną piosenkę stworzoną przez społeczność i ją ograć ;)
- 1

- 56
Lecimy z kolejnym odcinkiem konkursu na solówki gitarowe #mirkoshredwars.
Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować

- 164
- 19
#muzyka #gitara #gitaraelektryczna #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
- 1
- 0
- 7

- 19
Być może szykują się zawody innego rodzaju, coś bardziej jak #mirkobandwars, gdzie zbieramy was w zespoły w których nagrywacie piosenki i te wspólnie ułożone piosenki potem podlegają głosowaniu. Żeby ułatwić wam sprawę zostałby by przeze mnie narzucony jakiś motyw (przykładowo jakaś melodia z twórczości Krzysia Krawczyka)
- 10
#muzyka #gitara #rock #metal #gitarabasowa
źródło: comment_16682531534UDDA5Op1vLyzAjV4U0GME.jpg
Pobierzhttps://www.youtube.com/watch?v=I2tNAXPczMk
#gitara #gitaraelektryczna
- 0
- 0
Przed Wami szósty odcinek konkursu #mirkoshredwars.
Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować

- 278
- 47
#gitara






















Piękna gitara, gdyby nie markery z boku, które były wystające i przeszkadzające. Takie diamenciki, że niby rocznicowo. Poza tym, fajnie brzmiące, dobrze zrobione wiosło z Custom Shopu Fendera. I miało przepiękny gryf pawie oczko.
Za drogie :)
#gitara #gitaraelektryczna
źródło: comment_1668783396g26BUAelZIdlnCvFSdsPXF.jpg
Pobierz