Hej, Mirko!
Przed Wami piąty odcinek konkursu #mirkoshredwars ()

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować -
dinkum - Hej, Mirko! 
Przed Wami piąty odcinek konkursu #mirkoshredwars (。◕‿‿◕。)

...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam pytanie odnośnie zasilaczy do pedałów gitarowych działających na zasilaniu DC 18V. Czy ktoś używa takowych pedałów i miał okazję kupować zasilacz? Niestety mam spory problem ze znalezieniem z odpowiednią polaryzacją, a przeszukałem dość dokładnie Allegro i inne sklepy internetowe z elektroniką.
#gitaraelektryczna
#gitara
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj mam dla Was czwarty odcinek naszego konkursu na solówki gitarowe #mirkoshredwars.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować
dinkum - Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj mam dla Was czwarty odcinek naszego...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirki,
Otóż chciałbym zakupić sobie gitarę elektryczną przy czym będzie to pierwszy elektryk, ale nie pierwsza gitara. Do tej pory grałem na gitarach klasycznych, zdarzało się na akustykach a od jakichś 2 lat korzystam z Coroba C5-CET czyli elektro-klasyk. Na co w takim razie zwracać uwagę jeśli chodzi o gitarę z perspektywy samej strony gitary elektrycznej, a nie jako początkujący gitarzysta?(Znajduje poradniki tylko z takiej perspektywy). Generalnie budżet myśle, że tak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro robię siodełko przy szyjce gitary. Trzymajcie kciuki aby wyszło zajebiście. Ostatnio zmarnowałem 30zl na kość bo źle nacięcie poszło. I zeby mi sie chciało i glowa nie bolała.

#gitara #gitaraklasyczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakieś swoje guilty pleasure, które odpalacie raz na jakiś czas sami nie wiecie po co, a w trakcie czujecie nieopisany #cringe ? XD

Ja lubię raz na jakiś czas odpalić kanał RockDay aby zobaczyć jak gościu zapętlił się po kilku filmikach i co miesiąc wrzuca to samo tylko z innym tytułem i nie ma pomysłu na kanał ( _)

Czekam
p.....D - Macie jakieś swoje guilty pleasure, które odpalacie raz na jakiś czas sami ...

źródło: comment_1667667949f7gWaiSeyy20flnFpm4mCh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hello, Mirko :)
Przed Wami trzeci odcinek naszego konkursu gitarkowego. Dzisiaj zagrają @Czarnoksieznik i @papysh.

I od razu ogłoszenie parafialne. Brakuje nam grafiki na belkę tagu #mirkoshredwars więc proponuję konkurs na najlepszą. Wymiary 1266x200 (chyba, głowy nie dam). Musi być ściśle związana z tematem i musi dobrze wyglądać wszędzie - posprawdzajcie, bo różne jej fragmenty są widoczne na różnych urządzeniach/apkach. Nie musi być na niej napisu mirkoshredwars. Nie ma
dinkum - Hello, Mirko :)
Przed Wami trzeci odcinek naszego konkursu gitarkowego. Dzi...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #gitaraelektryczna #gitara, mam pytanie o zasadę działania dwustronnego preta regulacyjnego. Rozumiem, ze przy luzowaniu wygina się on w drugą stronę i nie można usunąć nakrętki. Jednak w przypadku napinania nadal, jak w przypadku jednostronnego może skończyć się zakres i nakrętka może się zerwać?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!
Dzisiaj zaczynamy już na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #mirkoshredwars. Przed Wami drugi odcinek naszego konkursu.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli
dinkum - Hej!
Dzisiaj zaczynamy już na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ #mirkoshredwars. Przed...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach