Wpis z mikrobloga

Mireczki, gitarowe pytanie. Planuje sobie kupić nową gitarę. Przeznaczenie to jakiś Rock/Blues. Aktualnie na oku mam zakup Telecastera i na Thomannie upatrzone mam trzy gitary. Miał ktoś z was z jakąś z nich styczność? Powiem szczerze że kusi mnie ten Squier(nie wiem po prostu człowiek tak na niego patrzy i sobie myśli, że możliwe że to jest to). 90FLT mam wrażenie, że ma taki szklankowy pogłos ale może mi się wydawać. Z kolei 90QM też brzmi spoko, ma taki "brudny" wydźwięk.
-----
Nie planuje raczej zakupy telecastera z singlami ze względu na to że mam już jedna gitarę z układem SSS.
-----
#gitara #gitaraelektryczna #pytanie
JerryJJokker - Mireczki, gitarowe pytanie. Planuje sobie kupić nową gitarę. Przeznacz...

źródło: comment_1669196405fJNzno1whNI8dp3zmBbSKO.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JerryJJokker: mam trzy Harleye, a w życiu grałem na 5. Warto, nawet bardzo warto, ale czasami zdarzają się wadliwe egzemplarze, z 6mm akcją strun, albo skrzywionym gryfem. Pomimo tego Thomann to idealny sprzedawca, więc nie martwiłbym się o to.
Zastanawiales się nad jakimś fusionem? Ja bym dołożył jeśli chcesz czegoś cięższego, są nawet spoko telecastery jeśli to jedyny kształt, który Cię interesuje