Wpis z mikrobloga

Czy ktos wie moze jak sie uzywa ezdrummer np. w fl studio i moglby mi to jakos objanic ?
Ustawilem sobie swoj 'song' poprzez wlozenie 4 roznych patternow z biblioteki, no i w sumie, co dalej ?
jak to zrobic zeby to gralo na sciezce
Udalo mi sie nagrac nawet cos ... dla mnie malo istotne ze nie rowno bez ladu i skladu ;) wazne ze udalo mi sie nagrac , bo do tej pory i z tym bylo ciezko. Jakby ktos znal sie na fl studio i mialby pare minut moze wolnch poswiecic i wytlumaczyc takiemu boomerowi jak ja, to bylbym wdzieczny:
efekt: audio_soundcloud
#gitara #gitaraelektryczna #flstudio
oinkoink - Czy ktos wie moze jak sie uzywa ezdrummer np. w fl studio i moglby mi to j...

źródło: comment_1669756222gSfcxNVizNVMJjmjBKiQL8.jpg

Pobierz
  • 9
@oink_oink: Nie możesz zaznaczyć całości tego co zlepiłeś w EzDrummer, złapać za to i przenieść na wolną ścieżkę w FL? Podobnie można wrzucać klipy patternów od razu na ścieżkę, a nie na ten pasek komponowania w EZD.
@oink_oink: Jak dobrze pamiętam to po dodaniu EZD do ścieżki w FL wystarczy wszystko odwalić w piano roll. Jeżeli chcesz jakiś gotowy patern z ezd użyć too wystarczy go na daną scieżke poprostu przeciągnąć i on się tam rozkłada na paninie
@oink_oink: jak odpalasz pierwszy raz FL Studio to masz te pierwsze okno z możliwością zrobienia bitu. Tam masz takie dźwięki jak Kick, Snare itd. W tym oknie musisz umieścić ezdrummera. Potem klikasz na niego prawy i wybierasz "Piano roll"