Nie ma co - super tradycja! () co za zj€by
Dla wyjaśnienia: to indonezyjski zwyczaj, który ma na celu zapewniania szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:no poezja! jeszcze bym dodał zostawianie pięciolatków w lesie na tydzień, żeby się zahartowali i będzie combo.
#gif #dzieci
Do poczytania:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-5737031/Indonesian-birthday-boy-drenched-egg-yolk-cutting-cake.html
https://www.reddit.com/r/trashy/comments/i9iwwb/thats_a_fug_abuse/
acidd - Nie ma co - super tradycja! (-‸ლ) co za zj€by
Dla wyjaśnienia: to indonezyjs...

źródło: comment_1597421999Ew6pNVNx2k8U61DEZ2Lf6u.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: zwierzęta nie ludzie. Dlatego twierdzę, że kultywowanie "tradycji", tylko z powodu że są "tradycją", a które nic nie wnoszą, albo tak jak tu są szkodliwe, jest głupie.
  • Odpowiedz