Aktywne Wpisy
pytajacy_r +176
Moje true story z lekarzami:
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie

ChlopoRobotnik2137 +149
Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney 4420 mnpm ( największą spośród 48 stanów USA )i zajadam batonika
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
źródło: IMG_4763
Pobierz





źródło: comment_1609947412ksLIHBTA0XXtu8qSWUEDs1.gif
Pobierz